Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: MESCALITOOOOO !!!!!!!11нови [re: pro_O1]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано13.06.02 14:31



abe neznam.. ama "color dodge" efecta na layera ,,, si sedi preeban i neopraven ot vremeto na 6-cata, pone da go biaha mahnali savsem, da ne govoria che kakto veche kazoh, rabotata s tableta si e sashtata kakto s 5-cata, NIAMA NATISK, NEMA NISHTO... LINIIITE PRI NAPRAVA NA OVAL , sa si narabeni!


The Girls Just Like me!

Редактирано от TlN-TlN на 13.06.02 14:32.



Тема Re: MESCALITOOOOO !!!!!!!11нови [re: TlN-TlN]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано13.06.02 15:04



Vkliuchi SMOOTHING ot opciite na chetkata i niama da sa narybeni veche. E, togava ima druga iznenada no shte si vidish sam ;)
Pri mene natiska si e super, liniata syvsem plavno si se resizeva (ne na stypki kato v PS6), no chak sled kato kachih poslednite drivers na Wacom, predi tova izobshto ne mi poddyrjashe nivata na natisk PS7 ta se shashnah...



Тема Re: инфу за фотушоп сиедиемнови [re: pro_O1]  
Автор achko (the little one)
Публикувано13.06.02 16:35



tableta pone spored men raboti zna4itelno po-dobre
liquify-to e dosta poopraveno (ako nqkoi izob6to go polzva)
za 4etkite kazaha...
pod healing brush-a ima nqkav tool deto... huh edva li 6te go vkaram v upotreba nqvga6...
ima razni novi blending modes i v layer styles ima stroke

ima i novi shortcuts




PS i pi6e na bylgarski s default windows fonts!!! no s moite dopylnitelnite ne iska :(
nqkoi da ima nqkvi idei??? 6toto sq corela mi ne moje da pi6e s default windows fonts na bylgarski a photoshopa samo s tqh moje...

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


selectni ne6to posle ctrl+T i sled tova kato sloji6 kursora vyrhu ygyl4eto natisni ctrl i dragvai >>> e taq huina q nqma6e predi nali?

Редактирано от achko на 13.06.02 16:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.