Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Molia za mnenieнови  
АвторGuest (Нерегистриран)
Публикувано06.06.02 12:38



Molia za vasheto mnenie za tozi sait:



Blagodaria predvaritelno



Тема Re: Molia za mnenieнови [re: Guest]  
Авторbsb_2 (Нерегистриран)
Публикувано06.06.02 13:26



Като потребител много, ама много неща не ми харесват. Но понеже те са до голяма степен въпрос на вкус, няма да ги обяснявам тук.
Но има две фундаментални неща, които ми се струва, че трябва да отбележа.
Първо, според мен показването на апаратура, особено на заглавната страница, е груба грешка. Моето впечатление е от сорта "абе к'ви са тея, работят на някакъв нещастен 15-инчов монитор, и к'ъв е тоя мизерен миксер с 12 канала - че то моят тук е по-голям". Е, моят тук не е цифров и няма ефекти, ама това не се забелязва веднага.
И второто нещо, което прави още по-лошо впечатление - безплатният хостинг. В зависимост от фирмата платен хостинг без екстри като PHP, SQL и прочие, а просто за статичен HTML, струва между 50 и 150 долара на ГОДИНА. Отделно регистрацията на домейн е около 20 долара годишно. Е ако не можете да отделите 150 долара годишно за уеб-сайт, изобщо не искам да имам нищо общо с вас.

Боян



Тема Re: Molia za mnenie [re: Guest]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано07.06.02 14:55



крайно остаряла и дефакто отблъскваща визия... а тия подскачащите барове пък... поне да ги бяхме зациклили адекватно ли що ли? ;-)



Тема Re: Molia za mnenieнови [re: Guest]  
Автор achko (the little one)
Публикувано07.06.02 15:55



za vas sym 4el hubavi ne6ta ama site-a e dyrven
na 800x600 poglejdal li si da vidi6 kvo ne6to e? :)

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Re: Molia za mnenieнови [re: Guest]  
Автор ..:: StanProg ::.. (Developer)
Публикувано08.06.02 20:22



Ще категоризирам нещата по важност в намаляващ ред.

1. Най-дразнещото нещо в сайта са рекламките на bol.bg-то. Не стига, че са постоянно отдолу (във фрейм) ами ми изкачат и в нови прозорци.

2. Наистина картинката на заглавната страница не прави добро впечатление. Като я погледна първото нещо което ми идва на ум е, че студиото е набутано в някаква тясна стаичка а тапетите им са като стаите на студентските общежития в Русе(което не е голям комплимент).

3. Основноте нещо за което се посещава интернет страница на дадена фирма е ИНФОРМАЦИЯТА а тук тя не е в изобилие. Разширете малко информцията в отделните части на сайта.

4. "Услуги" - с една дума - объркващо.

5. "Апаратура" - хубаво е да има линкове към съответните производители на апаратурата(от картинките с наименованията)

6. Действително при 800x600 не е добре а доста хора ползват тази разделителна. Там където работя имаме над 1000 компютъра с тази разделителна.

7. "За контакти" - от адреса не се разбира за кой град става въпрос.

Заключение:
Дизайна не е лош. Липсва информация. "Услуги" е малко объркващо. Работи добре при 1024x768 и нагоре.

Това е от мен

__________________________________
Пътят към ада е осеян с добри намерения



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.