Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ahem... ako pozwolite......нови [re: R1dler]  
Автор spacer (непознат)
Публикувано28.05.02 17:36



.... i az da recha neshto.

Ne znam dali beshe prawilno kato podhod (wie she kazhete), no az postypih taka:
Ne sum durpal muzikata i nqmam predstawa za filma. Probwah se da gi pogledna wsichkite nakup, taka kakto shte gi widi nekoi pich wleznal w muzikalen magazin (kupishta cedeta naredeni na stelazhcheto).

Az glasuwah za #01..... taka i ne razbrah zashto. Hwana mi okoto.

Wupreki wseobshtoto mnenie #19 mi hareswa mnogo. Samo shriftchetata da se smenqt i si stawa mucka. Samata kartinka e ideina.

Za #03...... basi....... chowek trqbwa da e s neweroqtno samochustwie za da pusne neshto takowa! Brawo na picha! Naskoro se zagledah po bilbordowete na M-Tel i si misleh: Trqbwa da si dosta golqm i silen, i sys samochustwie za da predlozhish podoben simple deign.
Ne znam dali sum praw i towa mai si e za otdelna tema.
Shte se wyzdyrzha ot mnenie za dizaina (mnogo mi prilicha na wremennite oblozhki na piratskite CD-ta na edro :)))), no pak kazwam: Smelo e i opredeleno se otkroqwa. Mozhe da ne te nakara da si go kupish, no opredeleno shte go zabelezhish w kupchinata :0

#18 e prosto qko.

Towa sa koito mi naprawiha wpechatlenie. Ostanalite sa po-obiknoweni (razbirai gotini, poweche ili po-malko)

Утре се хващам на работа!


Тема Re: ahem... ako pozwolite......нови [re: spacer]  
Автор spacer (непознат)
Публикувано28.05.02 20:02



.....someone, anyone, theone, nekoi?

Утре се хващам на работа!


Тема Re: :: Gr. VS Gr. :: COMMENTSнови [re: LoveHate]  
Автор ER (human)
Публикувано28.05.02 22:33



chuvstvam se zaduljen da go napravia, makar che ne mi e komfortno da sudia koi kriv koi prav, ta aide i ot mene edin kus komentar:

01 - priaten cover no ne e moia favorit. /ne me kefi nedodialanata ruchichka , drug vapros kuv simvol e i kvo kazva.
02 - na pruv pogled kato che li mi dopadna s neshto no sled kato se vgledah - nishto koeto da me zadurji
03 - a?!
04 - slabichko, ujasen shrift, nikva ideia v konteksta na muzikata
05 - auuu shriftovete mi izbodoha ochite, chak togava vidiah i cherepite che ne sediat ubeditelno, da ne govorim za vazite. za gradienta sahto veche ti kazaha
06 - be hvashta okoto, makar che me izdrazni toia prekomeren burn efect koito pone za men razvalia rabotata
07 - ideata interesna, hubu, ama ne mi varvi za CD, ne shta laina da slusham , ako sam propusnal po dalbok zamisal pls, liubopiten sam da razbera.
08 - te tva moito ako, s koeto kakto izglejda sam se opleskal. kompoziciata otpred bezinteresna iasno. gurba si go haresvam poveche, koi kvoto shte da prikazva. kakto mim spomena polzvania amulet e avtentichen suvenir ot Ghana koeto mai prekaleno vnasia folkloren motiv. Tova sam se opital da izbegna sas shrifta, ama edva li e dostatachno. vsashtnost vsichko trugna ot

- zaradi nego napravih i cover, a onia tam - R1, me otriaza mamka mu/ asdkfchwecfxn4y be lkjaJCBHWUXHNF4AAAAAADSKFLVHCRV aaaaaaaaa!/ ae mina mi:-) kakto i da e, blagodaria na tezi 2ma koito vse pak sa glasuvai za moiata rabota i na tezi koito mi pokazaha slabite i strani.
09 - be ima neshto koeto mi haresva, opredeleno, no si ima i slabite strani. veche mai gi spomenaha
10 - na pruv pogled ne mi dopadna. na 2-ri po mi haresa no sled kato mi ia raztalkuvaha, ti che ne se broi:-P. toia otpechatak ot ruchichka mojeshe i po dobre da e, mdam!
11 - niama nsihsto koeto da me mi grabne vnimanieto,
12 - uh, veche kazaha vsichko
13 - nito shriftovete nito filtura, a za logoto s razmer na poster otpred da ne govorim
14 - interesnpo e, no tvarde zagaduchno ako moga taka da se izrazia
15 - mmm, gubi mi se ideiata .. mnogo mi prilicha na bar code s artistichna nasochenost)
16 - heh, tva tam da ne e iaponche be?! a posle puk kervan!!! blednee neshto
17 - mnogo agresivno, to napravo voina se vodi i na kinoafish si prilicha.. i cvetovete ne mi dopadat, mnogo aktivni
18 - -te tva mi haresa i na 1 pogled i na 2-ri. interesna kompozicia, cvetovata shema dobra, be vuobshte haresa mi, ima zakachka
19 - mnogo bledo i bezjizneno, makar che glada dokarva tochno anemia. ama muzikata nikak ne mi se stori anemichna. niakak kato izpalenie sashto ne mi dopada s toia shum v bukvite, makar che mi e interesno shto e taka?!

tolkova.

sverih chasovnika /huh, izostava neshto de'a maa mu..:-( shte go smeniam:-)



Тема Re: :: Gr. VS Gr. :: COMMENTSнови [re: LoveHate]  
Автор M.U.R.P.H.Y ()
Публикувано29.05.02 01:00



... и аз да кажа:)
Първо – честито за победителите, поздравления за избора на журито, браво за всички участници, благодарности за дадените мнения дотук.

Ами за моята работа(#11) ... нямам опит в правенето на cover-и, но музиката остави в мен някакво впечатление за големи пространства, в които няма нищо освен безнадеждност и ...хм глад(не знам защо ама слушайки музиката наптрапчиво си мислех за Афганистан:). Та значи - моето “произведение” трябваше да представлява някаква степ/в никакъв случай от кал или други shit:), от която лъха безнадеждност. След безкрайни манипулации обаче май не се разбира точно какво представлява, пък и нещо цветово ми избяга в неправилна посока и в крайна сметка остана някакво много цветно, дори леко оптимистично безхарактерно нещо/нищо. Няма значение-номера е fun да става нали:)

До тук оценявам високо дадените мнения, но май идва момента и аз да дам моето:

Уговорката е, че въпросния филм не съм го гледал и за мен най-важно е излъчването да е адекватно на стила музика. Във връзка с това искам да кажа, че има някои работи, които са супер кефещи, но нещо не ми се връзват стилово и на тях ще слагам по една* за да се знае, че при друг стил музика бих ги оценил на първо място.
------------------------------------------------------------------
01:Ами – гласувах му 1во място...харесва ми и като цвят и като композиция. Много адекватно. Субективното ми мнение е, че (може би) името на албума трябваше да е някак си не знам...по открояващо се?

02:Има интересни моменти, но адски грозен надпис FAIM – sorry:). Реката нещо не ми се връзва с глад. Главата не ме дразни толкова, но като цяло всичко ми се вижда малко неподредено. За това, че трите части са доста ...нееднакви го споменаха вече, макар че на мен back и incide ми се струват сходни и бялата ивица в дясно ми се струва приятна. Основния шрифт ми се струва неподходящ за случая.

03:Нищо не мога да кажа. Не и преди да чуя мотива на автора му да го постне.

04:Би ми харесало в друга гама/нещо по жълто-кафеникаво/, без лъскавото топче и без “светещото” лого. Общо взето ми прави впечатление.

05:Според моите виждания за тази музика снимката е идеално подбрана, но тези черни и бели градиенти тотално развалят приятното впечатление. Не знам какви са тези вази и тези плуващи черепи там – може би нещо от филма. Белите букви ми изглеждат като изрязани, особено FAIM, пък и в комбинация с този шрифт...не знам.

06:Оценявам много високо back side. Като цяло има добро излъчване, въпреки че ми оставя накак си “нарязано” впечатление. Някак си не ми пасва и начина на наслагване на картинките върху тази изгоряла хартия – някак си е много рязко, може би не трябваше да се задоволи само с промяна на blend mode. Малко ме дразни и стандартният шрифт на заглавието, но за сметка на това избора на шрифт за останалия текст е перфектен мисля.

07: Какво да кажа - интересна гледна точка. Изглежда ми много професионално. Малкото елементи извън снимката са много добре организирани – не натрапващи се, но не и незабележими. Като цяло изглежда достатъчно драматично, леко документално. Имам лека забележка по малките черни надписчета за описа с имената на песните.

08:Харесва ми. Картинките са детайлни, въпреки че тези малките неща са малко в излишък. Композицията не ме дразни, дори ми се струва идейна. Мисля, че нямаше да е лоша идея да се сложи малко цвят и на задната част, както и опис на песните, но това също е субективно.

09:Добър колаж, въпреки че не съм фен точно на този стил. Присъствието на този път не го разбирам, но може би е нещо, свързано с филма. Топчето и блурнатия надпис ги казаха вече... Ръцете горе в дясно ми харесаха – някак си са на мястото си.

10:Разкошна идея! Ако беше отработена типографията(особено лошо впечатление ми прави FAIM-надписа) плюс малко цветова корекция това може би щеше да е #1 за мен.

11: -----------------------

12:Много крещящо. Размазания текст направо ми бърка в мозъка. Пък и тази комбинация: статуи->африканец->катедрала ... май го споменаха вече това.

13:Доста груба работа. Не знам защо в цялата работа звукозаписната компания заема едва ли не най-важна роля.

14: * Много професионално излъчване, особено back-а.

15: * COOL. За мен това е перфектно като изпълнение-типография, композиция, etc…, но отказвам да го възприема на фона на тази музика.


...омръзна ми да пиша вече :)
...но продължавам:)

16:Много ми хареса момента с камилите на back cover-а:) Иначе нещо му куца като цвят, контраст, работа с шрифтове, идентичност между трите части... Въпреки всичко аз лично мисля, че има заложена идея в него.

17:Не знам – струва ми се по-подходящо за нещо от сорта на Уикеда. Карабината наистина прилича на китара:)

18: * ЖЕСТОКО , ПРОСТО ПЕРФЕКТНО. Не знам какво повече да кажа, освен че най-много ми харесаха зъбите, захапващи ухото:)

19:Ако се сменят всички надписи(с изключение на copyright историите), ще се получи нещо наистина много идейно:) На мен ми хареса.

------------------------------------------------------------------

P.S.
Позволявам си да коментирам(за първи път) работата на някого, не защото претендирам за голяма компетентност, а защото вярвам в градивната критика и се надявам мнението ми да е помогнало на някого, както на мен ми помагат мненията на другите. Ако някой се е почувствал засегнат нека не го приема твърде лично:)



Тема Re: :: Gr. VS Gr. :: COMMENTSнови [re: pro_O1]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано29.05.02 11:16



никъв Swatch за теб, никви филми
яко цд-ковери и музика само


Sheeps go to Heaven! Gods go to Hell!


Тема аре ше метем...нови [re: LoveHate]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано29.05.02 11:23



ми аз кво... лекичко се отървах... хехе... ма как си личат от далеч печатарите - 300 дпи - болна работа ;-)

и кво са... аз гласувах за чувалите с-боклук-ли-с-тор-ли-с-пестициди-ли-с-каквото-са-там... смятам, че дори и да не е по темата (тук още май не сме се разбрали кои са критериите дефакто), пак ми се струва най-адекватното предложение... ама всеки с вкуса си ебати... затва е тъпо да се гласува, щото всеки си показва вкуса - ей го на журито - свърши си работата... пък и така се очаква от човек, който е в лукас (аа екскюзми, нали не се бъркам?)... а и змийчето реагира адекватно ;-)

но като цяло мога да кажа компетентно следното - слаб контест...



Тема Re: :: Gr. VS Gr. :: COMMENTSнови [re: mim_]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано29.05.02 11:30



аве за музиката нп... ма тия цовери вече ми станаха мноо... пък и ся връткам едни подобни в офиса за пореден път и честно ебати ше го намразя това принт дизайниране ;-)

ми аре другия път може да правим етикет за минерална вода, нали на банкя й куца и без тва... или капачката само като начало... ;-) идеи има - не е като да няма - може и опаковка за солети хехе, че тоя заяк-шампион тука на червен фон малко ме нерви... само не ми е ясно кой имбецил е решил, че soletti е удачен надпис за поевропейчване на стоката... мани мани...



Тема Re: аре ше метем...нови [re: pro_O1]  
Автор Label ()
Публикувано29.05.02 12:44



Ми "про" кво да ти кажа - слаби участници - слаб конкурс. За съжаление тоята работа е от най-слабите. Жалко. Бях останал с по-добри впечатления от теб от предишният конкурс. Ягодката и яйцето наистина ми харесваха, ма сега кво ти е станало...



Тема Re: Ами така и така ...нови [re: LoveHate]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано29.05.02 12:51



... гласувах, да си кажа за какво.

Аз гласувах за номер десет. Защо обаче, не знам ...
Знам само, че ако това беше истински диск, сигурно щях да си го купя.
За да видя какво има вътре.

Така и така съм се разписал, да питам нещо.
Няма ли да се съберете да пийнете по едно некъде ?
Не за друго - ами да дойда да ви послушам как си говорите за разни графики.


<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: Ами така и така ...нови [re: LeoS]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано29.05.02 12:57



... а и кога е прословутото връчване на наградите все пак
да ви слушаме как благодарите на любимото PC, на любимата мишка, на любимата баба, дето е носила кафе и кифлички и т.н.
че и да видим оная ми ти статуетка ли там кво е преди ЛХ да си я сложи на пералнята отгоре и да я скрие от чужди погледи


Sheeps go to Heaven! Gods go to Hell!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.