Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:48 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Пак арбагулка ...  
Автор SlMPLl ()
Публикувано22.05.02 02:54



Тая тема започва вече да се изтърква но тъкмо ще ви подготви за предстоящото голямо критикуване по последното конкурсче.

Ето това е за подгряване ---->



Да обясна - това ПАК е същия каталог (ако някой си спомня предишния де) с някои редакции и за да се различава попреработих корицата. Арбагулката я използвам за последен път - ОБЕЩАВАМ ;-)))

За тези които са отскоро тук - идеята за арбалет+цигулка дойде от една по ранна версия на конкурс в клуба и вече няколко пъти ме е спасявала. Както виждате има и друг смисъл от тези задачи в клуба, освен дългите трейдове и барутната обстановка около тях ;-)))

Айде със здраве и да ви чуя мненията.





Тема Re: Пак арбагулка ...нови [re: SlMPLl]  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано22.05.02 08:05



az ne si spomnyam minaliya katalog, shte mi se da izskochi otnyakude, che da go vidya. pomnya edni etiketi za nyakvi boi ako ne se luja byaha i te mi haresaha.
arbagulkata obache ne mi se struva na myastoto si tuk, zashtoto ne se vruzva s temata - cigulkata nyama obshto s interiora ili exteriora, arbaleta sushto, a i pridava tvurde studen vid i otkroveno mi chujdee..inache nyakuv drug predmet sus sushtiya rakurs bi stoyal dobre - rakursa mi haresva, pridava mu obem i razchupva. no da e postaven taka, che da ne skriva jiznenovajni nadpisi:)
praznoto sivo-byalo petno v sredata po-skoro mi izglejda kato defekt, otkolkoto kato efekt.
inache kato cyalo - podbor na cvetovete, nyuansi, razmer na fontovete, drebni svurzvashti detailcheta i kompoziciya mi haresva. jivo e! kato cyalo pravi dobro vpechatlenie:)



Тема Re: Пак арбагулка ...нови [re: Zlia]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано22.05.02 23:05



Предния вариант на каталога беше по-зле. Това всъщност е неговият редизайн.
По всички правила на логиката тоя мелез м/у цигулка и арбалет не би следвало да има връзка с бояджийския бизнес, освен това се предполага, че целевата група е доста "ограничена", но аз не съм съгласен с това и се опитвам да избягам от директния подход. Като рекламирам бои само оцапотени четки и валяци ли да показвам. Предишния каталог беше приет доста добре сигурно заради това, че има виц в цялата композиция. Сега направих само редизайн без да променям концепцията, защото така или иначе каталога си е все същия, но с някои малки редакции в текстовата част.

Абе много се разприказвах ... айде кога ще излязат тия реултати, че съм мераклия да погледна работите на новите в клуба ... за старите вече имам впечатления.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.