Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:46 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Off topic - промяна?  
Автор Лъчeзapнa (съзнание)
Публикувано17.05.02 10:02



Привет !

Ми гледам си тука, мисля си... и в крайна сметка се реших и аз да кажа дума две, но само за да споделя мисълта си, че има кой да ги чуе.

Та... мисля си сега - това, което прави впечатление - че и на мен ми направи впечатление и съм си го казвала - никой не иска да си го признае? Става въпрос за отношението към новодошли, де.
Ето Mescalito примерно никога не съм го видяла да подходи към някого от висотата на.. таланта си, професионализма и пр. ... дори гледам не го изтъква това точно и в защита, но пък защитава другите(които), при които да кажем има малко в повече какво да се замислят, като им се казва не от един човек вече. Естествено не е нужно да се замислят. Още повече е пък неудачно да се засягат от това, че някой им е го е казал... и да минаваш в защита...
Аз лично съм тук, защото съм видяла, че има какво да науча от всички вас - може да съм използвач в това отношение, но дето казваше някой "занаят се краде" - е, аз бих го перефразирала, че "знанието" се краде, а не ти се дава просто. Така че.. научих се да ви приемам с това цялостно, трудно преминаващо се, отношение като към ... lame? Повече чета, за да няма изцепки, на които да се смеете презрително :) и даже напоследък се престрашавам да покажа това-онова :)
Току-виж някой ден да се разхождам наоколо, давайки и компетентни мнения ;) - с покритие!

Благодарна съм, че ви има тук и на това дори, че сте такива към новодошлите. Защото то си е урок за всеки. Друг въпрос е, че при този, който го прави НЕсъзнателно е неизграденост на характера, докато същото може да се прилага и съзнателно - това е метод на Учителите (ако щеш в бойните изкуства е сериозно застъпено като такъв). Но идеята е - какъв ли би бил клубът, ако се опитаме (поне се опитаме) да не търсим "правото" си, че е основателна подобна реакция? Ако дори при основателна подобна реакция - не я прилагаме в действие? Казваш "добре, ама нали трябва да се обясни - все ще има недоволни като никой не им пък отговори на темата". Ами да са недоволни. Попитали са - да приемат, че никой не знае по въпроса и да си отидат в друг клуб да питат. Тук като никой не им обърне внимание - сигурно ще има защо. Е, ще се запитаме тогава - ами славата на тоя клуб съвсем ще стане изчанчена пък - още повече ще се говори, че тука само надувки и че незнам си какво. Добре, ама тоя път ще бъде без основание. И каква е разликата? Нали е същото? Да, но може и да не е. Който има да разбира - ще разбере... Който не разбере си е за негова сметка и да си говори каквото си ще. Тогава? Интересува ни какво ще кажат околните ("носи му се славата на тоя клуб"), а в същото време минавайки в защита, че "не сме лоши" (което си е така - не сме! :) реакцията ни бива "аве я си *** майката", което по същия начин наранява отсрещния, както сме били наранени ние от обвинението му. И тогава се получава... зациклянето. Единия трябва да освободи.. да счупи веригата с неочаквано, НЕнормално отношение, търпение и нам си какво да го кажем. Енергията просто... Ако не се обидиш - няма и да обидиш.
Точно това е разликата и в предупредителното изречение от темата закрепена най-горе - подходено е с енергия на обида: "Ние сме надувки да знаете и затова... точки точки." А може най-естествено да се освободи внесеното по този начин напрежение. Никой не е прекалено тъп, че да не разбере, ако му се каже сериозно и.. ако щеш като на малко дете. Нека да е като на малко дете - всички сме такива в една или друга степен. В какво се изразява тоя начин на действие? - Искреност и добронамереност. Дори наивност да го наречеш - то е по-скоро чистота... (Замислям се примерно защо Аватарчето ми харесва дори, когато те ругае :) - може би точно, защото го прави по детски... то да ти е радост чак да получиш таква ругатня , хе хе, ади да не се престаравам, мене не ме е псувал ;))

Хм, незнам. Иска се евентуално само да си помислим има ли какво да променим в себе си? И има ли смисъл да го правим? Аз съм убедена, че има. В крайна сметка за това живеем :) ?!


П.С. Съжалявам, че отново връщам темата на дневен ред (тя не е и отмряла все още, де), но... сигурно ще я има пак, ако сме си все така прави всеки за себе си .



Тема Re: Off topic - промяна?нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано17.05.02 10:55



Ъ?
i kakwo tochno se opitwash da kajesh che az nishto mai ne shwanah...:(
t.e. sfanah che ti dopada kak psua Avi...
ma mnou mi e entelektualen toa text...
sa sha tree da ia dawame po nejno li?



Тема UAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAнови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано17.05.02 10:56



WWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
UAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA FAAAAAAAAAAANNNNAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHH КЪРАААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
UAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAA AAAAAAAAAA GHA GH GHR HRHRH GHGHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
KID ROCK - I AM AMERICAN BAD AAAAAAASSSSSSSSSSS



No Remorse, No Regret!!!

Тема Re: Off topic - промяна?нови [re: R1dler]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано17.05.02 11:06



кво ма намесваш бе да ти beep beep.....?
aaaaa
beep beep на сички дето beep beep си мислят че beep beep е нещо повече от beep beep новодошъл.

а секо beep beep ламе нека да се чувства като в beep beep си дом и да си държи beep beep детеправен орган в ръка и да се усмихва beep beep и замечтано...

дет вика един пич в един друг клуб - цитирайки Сан Антонио:
Оставете ни да си оргазмираме наволя





Тема Re: Off topic - промяна?нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 11:15



Я дай сега с по-малко думи (към 20 примерно, не повече).

P.S. Мислех си че съм започнал да те разбирам какво казваш ... ама май съм сгрешил

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Re: Off topic - промяна?нови [re: Borg]  
Автор Лъчeзapнa (съзнание)
Публикувано17.05.02 11:37



Казвам само и единствено да не се засягаме като някое пишлеме ни скочи на величието . Нито ни е на годините, нито на знанията - и точно това го оправдава. Някой казваше "няма малки и големи". Хубаво - не е въпрос да се сравняваш, но си е ясно, че някой прощъпулник може да бъде наречен и малък (което не значи тъппп!). Еми като не се вижда тоя прощъпулник, че е такъв с отрицание няма да се види повече - само ще се настърви той срещу тебе със същото.
Да си *** *** без да му го казваме.

Аре ве, малко търпение и към себе си да проявиш, му се вика на това. Що към себе си? Ми щото сам си правиш скапан шибан деня, като се издразниш мноо яко на някое такова с мляко по устата (ли беше приказката), дет ти се прай на ... свръх спец.

Нито за теб е голям кеф, нито за него - що не моем да го разберем това?
Ади - няма да ви уча сега ... просто казвам, че с друго отношение от твоя (на всеки, който и да е) страна - ще има различна експонация и върху отсрещния и съответно явлението ще бъде друго като краен резултат.


П.С> R1dler - ари не ми излизай с високоинтелектуални подсечки, а ? Няма да те приемем за тъп галош, ако щеш да се скъсаш от напъване



Тема UUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA x 2нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано17.05.02 11:42



UAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA WWWWWWWWWAUUUUUUUUUUUUUUUUUWUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MINAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHH KARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SA FAAASHTAAAAAAAAAMMMMM GORAAAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


No Remorse, No Regret!!!

Тема Re: Off topic - промяна?нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано17.05.02 11:50



ми дарлинг, като изклйючим оня дето търсеше бачкатори с мейла в yahoo ли беше незнам де беше, сещаш се всичко друго си е било голям фън (баси тоя наистина яко ме издразни)
а размните тъпи и недорасли пешлемета ако имат грам мозък в кратунките сами ще си преосмислят стратегията ако искат да виреят като ДЕЗИГНЕРИ
ей на и аз паднах от небето преди 3 месеца ли там колко
ма кво сега
и други като мен
то е до това колко имаш в черепа, пък умния човек и без чувство за хумор пак му става ясно
друг въпрос е че не пита кретении от рода как да вдигне пикт на 1600% и да му подобри качеството


Sheeps go to Heaven! Gods go to Hell!


Тема Re: Off topic - промяна?нови [re: mim_]  
Автор Jucky (shemet)
Публикувано17.05.02 12:02



Аве я си грабвайте инструментите [кой кото си бачка в момента] и се захващаите за работа!

Кво е това мрънкане. Някои "неща" наистина пък са супер нагли в крайна сметка. Не че 3-километрови thread-oве с псувни са нещо по-нормално...

аве скоро да сте срещали нормален дизайнер?

Лъчезарна, оценявам пацифистиката, но не мисля, че ще постигнеш нещо повече от поредниа без_краен_резултат заключен пост с много епитети отправени по разни адреси.

[можех и по-объркано да го кажа]

Ади.

Дипломатът не казва "има лаещи котки". Дипломатът говори за котки, когато другите говорят за кучета.


Тема Re: Off topic - промяна?нови [re: mim_]  
Автор Лъчeзapнa (съзнание)
Публикувано17.05.02 12:20



съгласен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.