Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:19 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема za otnoshenieto...  
Авторsrgwashere (Нерегистриран)
Публикувано14.05.02 16:21



Аз влизам рядко във форума, защото на мен ми се налага и да работя.
Първото ми впечатление преглеждайки мненията, е че всички са на нокти, нервни, озлобени и непредизвикано груби.
Модераторите /като едни истински модератори/ са най-нервни, най-злобни и най-груби. Защо?
Някой е задал тъп въпрос!!! Е, и? Вие не сте ли понякога?
Някой има мнение без да има достатъчно познания - кой не е?
Да се започва тема с "Който ми донесе файл не на криви - ще му скъсам гъза" е доста странно и непривично за мен. Аз съм 1.90, 100 кила и лично ще му занеса фаил, необърнат в криви та да видим какво ще стане.
Защо е цялата тая грубост? Защо всеки в тоя форум започва да чете чужда тема с презюмпцията, че знае повече по въпроса от тоя дето я е писал?
Ами за критиките. Всеки е критик. Абе хора критиката е професия и тя се учи в университет. Да се дизайнер е едно,а да си критик е просто друга професия.
Да дадеш мнението си е отговорност и първо трябва да помислиш добре.
Е ха вземете, че си попроменете малко отношението, че да се понапълни малко форума.Все едни и същи хора пишат.
айде със здраве
p.s. ochakvam da me sysipete ot kritika za nepravilnoto talkuvane na vashite mnenija :)



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: srgwashere]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано14.05.02 16:37



ай ела при мене с твойте 100 кила да ти скъсам гъза наистина...
ай холан - отворковци gif_gore_dyasno.gif



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: srgwashere]  
АвторLoveHate (Нерегистриран)
Публикувано14.05.02 16:44



I kakav beshe smisala ot tav izlianie? Osven che si 190 sm, imash nadnormeno teglo i neznaesh kakvo parvi klavishnata kombinacia crtl+Shift+Q nishto drugo koeto da ne e lichnoto ti i subektivno mnenie.

Sorry, ama kogato niakoi mo obiasni, che bil vijdal na film kak edi koe si mojelo da se vdigne s 1600% i daje da mu se podobri kachastvoto, pak az, koito sam kazal, che takova neshto ne moje da stane da sam si trael shtot ne sam razbiral si zaslujava da si grub s nego. Otdelno che ne biah, ama tva si e drug vapros.

Seshtash li se zashto primerno nikoi ne se zaiajda s Jonata ili Gavanski primerno, nishto che pishat ot skoro ? Mi shtoto pishat razumni neshta i ot edin post im lichi, che sa v chas i moe da im se verva. Ama ne, dai sia men kato me psuvat da si tria shtoto niakoi vidial vchera Shop-a i dneska tragnal da me uchi.
Ia nameri edno miasto kadeto da sam bil nepredizvikano grub, a?

Shti dam i edin primer, vchera iztrih edna tema po bolezneia problem s cyrilicata v PS, ama mu pusnah belejka ma mladeja, zashto ia tria i nomera na Q-to mi, ako ne moje da se opravi da mu kaja kak. Verno ne mojah da mu pomogna, shtoto iavno imashe niakav kahar s dll, ama pone se opitah.

A ti vmesto da se jalvash ot men ili ot drugite, uchastvai, dokajesh li che te biva shte ima i nujnia respekt. Ako obache mi donesesh nekonvertiran file s celite si 100 kila shte se varnesh do office si da si go opravish i pak shte go bonesesh i edinstvenoto neshto koeto shte si pomislia za teb e che si nekadarnik. Sorry za koeto, ama tva se uchi vav tretia urok za vektorite.

I za zakliuchenie, kogato niakoi e bezdarnik, kolkoto i vazpitan da e toi shte poluchi edinstveno saveta da si smeni rabotata, zashtoto prekaleno mnogo hora capat peizaja mi s groznite si produkti. Ne tvardia, che az sam niakakav izvanzemen deZigner, ama pone ochevadni grozotii ne pravia.

p.c. I ako iskash moi da pitash teia deto sa me vijdali dali shte mi puka za tvoite 100 kila i 190 sm... opredeleno NE, ama ha dano ne se stiga do tam.

Редактирано от LoveHate на 14.05.02 16:48.



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: srgwashere]  
Автор Morty (непознат)
Публикувано14.05.02 17:01



Kak da ne sme nervni kato postoianno se sbluskvame s prostotii /crivi, markeri po monitora, predpe4at v Word i t. n./ are dosta.

P.P. Na Love Hate ne mu puka naistina ot 100/190



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: srgwashere]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано14.05.02 17:32



Tova, koeto pishesh kym kogo tochno e adresirano?
"Hei, vie hora, opomnete se! Vie ste loshi!. A, bez $nick8 i $nick12, te sa OK" :)
Tuk vseki chovek si e chovek, ako smiatash, che niakoi e grub, pishi mu na belejka "Niakoi, ti si mnogo grub, da znaesh." i toi shte e radosten, che si spodelil mnenieto si za nego. No forumyt ne e jivo syshtestvo, toi ne moje da e losh ili skuchen, samo horata v nego :)

"Защо всеки в тоя форум започва да чете чужда тема с презюмпцията, че знае повече по въпроса от тоя дето я е писал? "
Ne vseki i ne vsiaka tema, v obshti linii samo kogato tova naistina e taka ;) Shtom niakoi pita a az otgovriam se podrazbira, che niakoi ne znae a az znam.

Koi beshe onia film deto edin siten kitaec skysa ot boi edin 189-191cm i 99-101 kila babait?



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: Mescalito]  
Автор spacer (непознат)
Публикувано14.05.02 17:49



edin takuw dreben i zhultenikav, nali? Toq i az sum go gledal.
(bez da paradiram za swryh kompetentnost po wyprosa, razbira se).

I ako trqbwa da sum po-seriozen, choweka si ima gledna tochka i si q spodelq, losho nqma! Mene lichno me drazni, obache, nqkoi kato se izcepi "Abe az sum 100 kila". Sledwa wuprosa "E i?"



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: spacer]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано14.05.02 17:59



следва не въпрос - а ритане на задници докат не станат 70 кила :)
мдам



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: Aвaтapчe]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано14.05.02 18:05



Eh che si agresiven, moje bi skoro shte dokarash dostatychno zloba za moderator :)



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: Aвaтapчe]  
Автор spacer (непознат)
Публикувано14.05.02 18:12



E, da. I taka stawa. Wseki sam da si precenqwa kak da deistwa. Ne sum az toq deto she kazwa koi kwo da prawi!



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: Mescalito]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано14.05.02 18:25



ammm Romeo Must Die !!! poznah li ... poznah li ????

eiii bratcheda s neponqtniq nick nai-otgore ... mnogo si prav ... i po toq povod ... she dam dve predlojeniq ...

1. zatriva se temata i otivame na po bira
iiiiiiiii
2. ZATRIVA SE TEMATA I OTIVAME NA PO BIRA!!!!!





No Remorse, No Regret!!!

Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: Snaker]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано14.05.02 18:41



winagi
wednaga
samo da swyrsha tuka s pustoto kare deto neshto se opywa po kraishtata


Sheeps go to Heaven! Gods go to Hell!


Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: mim_]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано14.05.02 19:09



ми аз мислех да изчакаме на модератора езика да зарастне първо, ама щом сте казали...

LoveHate, вчера си получих каталога и ти харесах нещо - поне да се знае защо не се обаждаш::



Дипломатът не казва "има лаещи котки". Дипломатът говори за котки, когато другите говорят за кучета.

Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: Jucky]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано14.05.02 20:55



мдам
и осфен це фъфли и не мое да касва Р - от сицкото накоре не мое да поства регистриран...
пей народе...
и псувай наволя... нема кой да трие...

кхе кхе кхе кхе



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: Aвaтapчe]  
АвторLoveHate (Нерегистриран)
Публикувано14.05.02 21:18



Da TRIA moga ne se kahari:)



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: LoveHate]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано15.05.02 00:09



Всички върху Jonata и Gavanski ... килограмите не са от значение;-)))))



Тема I otnovo za otnoshenietoнови [re: LoveHate]  
Авторsrgwashere (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 13:01



nika mi e registriran, no ne vizdam nuzda da se logvam
tova che napisah kilogramite i rusta si e chista psihologicheska ulovka
poneze vsichki ste golemi babaiti tova vi napravi naj silno vpechatlenie
vuv vsichki temi e spomenato
drugoto maj ostana v sjanka
nikade ne sum bil otkroveno grub/a mozeh/ dokato tova ne moze da se kaze za otgovorite vi
ne se obrushtam kum nikogo , a kum foruma, zashtoto govorja za otnoshenieto, koeto se nasazda i zarazjava vsichki
kogato njakoj e glupav i neznae ,to naj -verojatno e maluk
ako vie se draznite ot nego znachi akula vi e kolkoto negovija
vie ne ste procheli vnimatelno vuprosite mi i zatova vi predlagam da go napravite pak
ne obrushtejte vnimanie na kilogramite mi tozi put
ami poglednete se be
samo sedite vuv foruma i chakate njaokj da vi pravokira che da mozete da mu go vurnete 3-no



Тема Re: I otnovo za otnoshenietoнови [re: srgwashere]  
Авторmed (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 13:04



Чувствителен си...
Харесва ми!

Снейкър: Мисля че предпочитам вариант две - ГЛАВНИТЕ БУКВИ предполагат повече БИРА!



Тема Re: I otnovo za otnoshenietoнови [re: srgwashere]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано15.05.02 13:09



Kogato niakoi e glupav i ne znae, i nie krotko mu kajem kak e vsyshnost, a toi ne ni poviarva i prodylji da e glupav i ne znae, nie triabva uchtivo da padnem na kolene dokato se ubedi, che sme pravi li?
Flame the bastard.



Тема za glupaciteнови [re: Mescalito]  
Авторsrgwashere (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 13:12



a kato kazesh na glupaka che e glupak - razbira li te ?
ili prosto zadovoljavash loshoto si otnoshenie kum nego ?



Тема Re: za glupaciteнови [re: srgwashere]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано15.05.02 13:14



Ne, ti si mislish che nie imame losho otnoshenie kogato se maitapim s niakogo, koito iavno ne iska pomosht, a e doshyl da ni kaje kolko mnogo znae. A vsyshnost ne e taka, az pone se zabavliavam, absolutno nikakvi loshi chuvstva/emocii niama.
Naistina tyrsish zloba, kydeto niama...



Тема злоба има..нови [re: Mescalito]  
Автор Jucky (shemet)
Публикувано15.05.02 13:25



...но в обратната връзка в повечето случаи.

Дипломатът не казва "има лаещи котки". Дипломатът говори за котки, когато другите говорят за кучета.


Тема pomosht ??нови [re: Mescalito]  
Авторsrgwashere (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 13:28



a kogato dojde nov chovek, kojto nerazbira tvoeto chuvsvo za humor, i pregleda temite, i vidi otgovorite ti, kakvo spored teb shte si pomisli ?
shte se izplashi i njama da zadade vuprosa si
horata ne obichat da im se smejat
njakoj novak she si pomisli che na suvsem razumnija vupros za 1600-te % njakoj drug novak kato nego e poluchil cjala kamara otgovori deto go zabivat v zemjata
toj njama kak da predceni kolko tup e vuprosa
ne razbira i vasheto otnoshenie
e taka gonite horata
zashtoto tezi temi stojat dulgo vreme sled kato vie veche ste gi zabravili no novodoshlite gi chetat
ta za tova govorja



Тема Re: pomosht ??нови [re: srgwashere]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано15.05.02 13:31



veche naizust govorish...
cheti pak kakvo pisah - kato pita neshto, horata nai-chesto otgovariat KULTURNO, ne mu se smeiat, che ne znae. Chak SLED tova, kato vzeme da se pravi na...
abe kakto i da e
vse mi e edno dale sarge is here, chestno da ti kaja ;)



Тема за този пост ли ще коментираме::нови [re: srgwashere]  
Автор Jucky (shemet)
Публикувано15.05.02 13:31





..има ли нужда всъщност?

О, да не пропусна другия светъл пример::

Дипломатът не казва "има лаещи котки". Дипломатът говори за котки, когато другите говорят за кучета.

Редактирано от Jucky на 15.05.02 13:33.



Тема Re: pomosht ??нови [re: srgwashere]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано15.05.02 13:40



Абе наиш колко ме боли пишката за такива като тебе обидчиви а?
Като не ти харесва да не чети и не питай тука...
капиш?



Тема okнови [re: Aвaтapчe]  
Авторsrgwashere (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 13:49



prav si
njama da vljaza poveche



Тема Re: okнови [re: srgwashere]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано15.05.02 13:56



Tova e ot ubejdenieto, che si prav. Moje bi nai-goliamoto zablujdenie sred dolu gore vsichki hora na sveta, trygvat s ideiata, che sa pravi, i niama puskane :)
Btw post ot tipa "niama da vliaza poveche" nali znaesh kakvo govori? T.e. kakva e razlikata mejdu tova prosto da ne vlizash, i tova, predti tova da napisheh "niama da vliaza poveche"? ;)
Shte ni lipsvash.



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: LoveHate]  
Автор gh@™ (Скромен)
Публикувано15.05.02 14:10



Първо искам да ти благодаря за младежа !!! въпреки че сигурно съм доста по-голям от теб.
Моето мнение е че човека донякъде е прав и няма значение кой как изглежда.
Аз съм 181 и има няма 80 кила...и кво от това...утре ще почнем да си мерим и ония работи ли ???
Ами да прекръстим клуба Карате, Кеч или нещо такова...Май всички дизайнери са в свръхтежка категория !
Наистина неможа да ми помогнеш, ами ти казах, че това не е особен проблем за мен, по важното е че ми свали темата защото нямала да се хареса на някои от тук присъстващите !!!
Ами момчета направете си затворен клуб с парола и не пускайте никой от глупаците в него !!!
Това мисля е отворен форум и всеки може да си каже мнението. Е Новака малко е прекалил но там видях и други които са на неговото ниво. Виж с въпроса за критиката не съм съгласен...може и някъде да се учи за това, но всеки Българин е роден критик
И аз си свалих доста Ваши произведения, разглеждах ги дълго и скоро ще съм готов да ви съсипя самочувствието а Вие няма да може да ми отговорите защото няма да Ви кажа къде съм качил мои работи !!!
Предполагам че няма да ви хареса...нали !!!Честно казано наистина повечето от вас имат доста още да учат, но това не е причина да убивате желанието на някой младеж осмелил се да надникне в светата ви обител.Критиката е полезна когато е градивна - така че по-внимателно с определенията особенно професионално.Всички работим в един бранш и най добрите отдавна не са тук !!!



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: gh@™]  
Автор achko (the little one)
Публикувано15.05.02 14:22



ma mnoo stra6ni sa si4ki be mama mu...
na men mi pere na kura koi kolko kila e i kade si e ka4il rabotite...
kato si metne6 madete na ramo ela pak se pravi na myj

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: achko]  
Автор gh@™ (Скромен)
Публикувано15.05.02 14:33



На тебе май ти е деформирано чувството за реалност !!!
Що не четеш внимателно преди да отговаряш....метнах си ги - сега по мъж ли ти изглеждам



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: gh@™]  
Автор achko (the little one)
Публикувано15.05.02 14:40



4uvstvoto za realnost ??? moje... az tova 4uvstvo ne go bqh 4uval predi >>> 4e moje pyk i da si prav...

az 4etoh mnogo vnimatelno i razbrah 4e ti tuka 6te sasipe6 samo4uvstvieto na vsi4ki kato ne im pokaje6 tvoite veliki postijeniq v design-a

ta... pravilno li sam razbral?

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: gh@™]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано15.05.02 14:43



Osnovnata prichina da ti del-na posta beshe che toi e TAP, kazah ti gi i na Q-to, maksimalno krotko i iasno. Sega shte obiasnia ia zashto spored men e bil tap post.

Ne moje, chovek, koito tvardi, che se zanimava s dezign i bil po dobar ot mene /koeto e napalno vazmojno/ da se chudi kak, adjeba godina i polovina sled izlizaneto na PS6 da mu reshi problema s cyrilicata. Rusnacite pusnaha parvia pach sedmica sled izlizaneto na beta-ta na PS6. Otdelno po raznite im tai grafichni sites, sashtite teiua rusnaci izpisaha masa kb po vaprosa. Zashto adjeba, az moga da otdelia vreme i da ida da gi procheta, pak ti ne... po zaet li si, poveche rabota li varshihs ili si po goliam gazar.


Ne moje, chovek, koito tvardi, che se zanimava s dezign i bil po dobar ot mene /koeto e napalno vazmojno/ da postavia za obsajdane tema za sravniavane na PS i ColelDRAW. Tova e proiava na nevejestvo koeto na nikogo niama da prostia. Pochvai ki da se zanimavam s teia neshta, otidoh da si kupia kniga i parvo razbrah kakva e razlikata m/u vektorna i rasterna grafika. Taka postavena temata e kato da stavniavame kirka i lopata, vsiako neshto varshi rabotata za koiato e prednaznacheno. PS i DRAW nemat edna tochka po koiato da se sravniavat.

Mi sorry za koeto, ama tova e polojenieto... use google.com, vaji i za plug-ins

Редактирано от LoveHate на 15.05.02 15:03.



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: gh@™]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано15.05.02 14:47



Za tvoita tema pyrvo, viarvai mi, moderatoryt naistina se e vidial v chudo :)
Moje bi otskoro poglejdash tuk (a moje bi ne), no tuk imashe MASA takiva temi, edni i syshti vyprosi, i postvashtite tuk iako se iznerviha (a nie ne gi iskame nervni, nali, moje da si trygnat) i nakraia se reshi da ima tema otgore, v koiato nai-chesto zadavanite vyprosi sa otgovoreni.
Obache v edin moment idvash ti s problem, koito ne se reshava s predlojenoto reshenie. I tuka stava opasno da si moderator, horata shte podskochat kato vidiat syshtata tema postnata za n-ti pyt, osobeno sled kato sa spokoini, che veche niama da ia vijdat, no pyk kak da ti iztrie temata, kato solutiona, koito e predlojen ne ti pomaga.. i t.n.
A btw ne znam zashto izglejda, che postvashtite tuk se misliat za veliki, ne si pyrvia, koito se e obyrkal... Siguren sym, che niama ni edin tuk, koito smiata, che niama kakvo da uchi ili che e golemia velik designer. Prosto v obshti linii vseki znae v kakvo e silen i dali e po-dobyr ili po-losh v dadena oblast ot drug chovek i t.n.
A, razbira se, che vseki ima poniakoga losh den i moje da si (iz)pusne nervite, ama inache shte e nechoveshko ;)
Za tova kolko otvoren e tozi club za vsiakakvi idiotski temi - ne e tolkova otvoren, kolkoto si mislish. Naprimer temi za programirane, geodezia i t.n. ne vyrviat osobeno. Za kirilizirane na Photoshop syshto - horata se drazniat (a, kakto kazahme, ne e hubavo tova) i opredeleno niama da iskat da pomognat, taka che hem pitashtia niama da poluchi otgovor, hem horata shte sa se nervirali. Izobshto, atmosferata se nalaga s vreme, za vsichko si ima prichina i sledstvie, i chat pat se sluchva niakoi sluchaino preminavasht da ne ia razbere i da pishe neadekvatno...
Imenno za tova ne e osobeno prekrasna atmosferata - tia ne moje da byde, ne moje da se ugodi na vsichki, stremejyt e da se ugodi na POVECHETO.



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: Mescalito]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано15.05.02 15:02



а геодезия що не може... наиш кви карти съм рисувал с теодолит в ръка...
а?а?
ааамаха
после на Шопето слагаш стадо крави напикаващи съответната скала и се получава чуден арт-хайтех-дизайн-за-сайт-като-тия-на-снейкър!





Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: srgwashere]  
Автор old_moon ()
Публикувано15.05.02 15:30



dobre e, che i na drugi hora im pravi vpechatlenie za grubostta i nedrujoliubieto na povecheto hora tuk.
kato gledam povecheto sa se izkazali, iznenadan sym ot snaker samo, che ne e izkaral 100 kila psuvni v posta si i lipsata na ridler.. i negovoto proslovuto "chekidjii"
naistina mu se nosi losha slava na tozi klub i syvsem malko hora si obsysjdat problemite tuka i to ne problemi mi prosto ei taka, laf da stava, poneje nali vsichki tuk vsichko znaete :)))

no pain - no gain



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: old_moon]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано15.05.02 15:35



Eto oshte edin, koito otniakyde e reshil, che tuk vsichki se praviat na veliki i vsichko znaiat... Kato niakoi zadade vypros i ne mu se otgovori - "Mnogo ste grubi", kogato mu se otgovori - "Abe vie vse vsichko znaete"



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: Mescalito]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 15:40



Ти нали си модератор?! Дай едно ключе на темата и готово. Нема повече глуопсти да се пишат. Има си бележки за тая работа

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема KONSTRUKTIVNO PREDLOJENIEнови [re: srgwashere]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано15.05.02 15:41



Aide vmesto da se praite na oshtipani gospojici, otgore ima edna tema deto se kazva Gr. Vs Gr. v.4.0 - zadachata...

Vseki ima pravo da mi dokaje, na men i na drugite deto sa go obidili, che ne e bezdarnik i zaslujava respekt. Az lichno obeshtavam da priznaia pismeno dostoinstvata na vseki, koito me vpechatli, shte se postaraia da ubedia i drugite, koito poznavam da go napraviat.

Tai prosto zvuchite neubeditelno i po detski. Tova e idealna vazmojnost da mi se zatvori goliamata, lainiana usta :)))




Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: Borg]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано15.05.02 15:46



Ema ne e losho da se obiasni malko na obidenite :)
Eto naprimer, doide niakoi, pita neshto, poluchi otgovor. Pokaje kvo e napravil. To e mega gadno. Nie mu kajem, che e megagadno i po-dobre da ne se zanimava s tova. I toi zeme che se obidi. A nie stavame "naduti i veliki". Emi kakvo losho, che ne umee da pravi tova, az ne umeia da karam helikopter naprimer, ili da sviria na fagot. Mi neka niakoi mi go kaje v ochite, hich niama da mu kaja che e nadut :)
Btw naistina mi e interesno, ako niakoi ne umee da go pravi, po-dobre li e spored vas da mu se kaje v ochite, ili da se ostavi da gradi cveta na Bg design? :)



Тема Re: KONSTRUKTIVNO PREDLOJENIEнови [re: LoveHate]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано15.05.02 15:50



Hi4 ne mu vyarvaite... luje mrusnika....... nishto oshte ne sum polu4il v pismen vid ot priznaniata mu.......

:oP

Press [ESC] to detonate or any other key to explode.


Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: Mescalito]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 15:57



Кастрене от'секъде. Истината боли, обаче по-добре отколкото да живееш в заблуда. А който се сърди ... ми да изчака 2-3 год. да порастне, да осъзнае че не му се казва с лоши чувства.

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: Borg]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано15.05.02 16:02



Ia se seti kvo ta napravih pri parvia ti posleden opit za prepress, a?:))))
Na salata, dokolkoto si spomniam:)




Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: LoveHate]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 16:07



Помна :))) Ама така трябва.

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: Snaker]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано15.05.02 16:17



беше обещал да кажеш отде си взе таблета че забрави май, та като нямаш работа хвърли 1 око на q-то
зарежи тез тука да си чешат езиците - пръстите явно и те си нямат работа


Sheeps go to Heaven! Gods go to Hell!


Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: achko]  
Автор gh@™ (Скромен)
Публикувано15.05.02 16:52



Нищо не си разбрал...това беше шега и нищо повече. Точно за дребнавите заяждания ми беше мисълта...нито съм велик, нито ще стана някога, но това не значи, че трябва да се правите на много велики и Вие !!!
Мен и да ме спукате от критика ми е все тая - на възраст съм улегнал съм и най-добре зная какво мога и какво не, но ако някой младок се опита да пробва с нещо негово отношението ви може да го съсипе - а това не е правилно защото тук няма нито един гении доколкото виждам.
Кво като някой пита дали може да увеличи снимка 1600% ?
Друг си пуска снимка на модема и иска да му я увеличим за да види какво пише...само за 10 мин. с PS успях да я направя достатъчно четлива за да разбера за какво става въпрос, въпреки, че никога не бях виждал такъв модем. Тва кво е ? Изпит за аматьори или подигравка с някой ???
Има една две теми тук които според мен са си на мястото - и като заглавие и като отговори, ама и те са постнати от "старите кучета" !!! Ако искате да се влее малко свежа кръв в тоя клуб трябва доста повече толерантност към младите надежди !!!.........
Абе тва май си беше до възпитание...ако ги няма първите седем........



Тема ?нови [re: old_moon]  
Автор Jucky (shemet)
Публикувано15.05.02 17:06



Що реши, че му се носи лоша слава на клуба?

Дипломатът не казва "има лаещи котки". Дипломатът говори за котки, когато другите говорят за кучета.


Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: LoveHate]  
Автор gh@™ (Скромен)
Публикувано15.05.02 17:20



Хей приятел...ти нещо много се бъркаш !!!
Не мога да кажа че съм по-добър от теб без да сме направи поне един проект заедно ( да не говорим, че изобщо не съм виждал твои работи ).
Аз също ти обясних, че изобщо не ми е пукало как да кирилизирам PS досега, защото съм свикнал да си прехвърлям нещата между програмите. Всъщност аз съм график и никога не съм се занимавал лично с предпечата. Ако говорим от тази гледна точка и въпреки, че съм фен на PS мисля, че продуктите на Corel са по добри за рисуване и обработка на графики. PS има други предимства, но все пак имат много допирни точки, които стават за сравнение.
Относно Гугъла - благодаря за съвета, но имам пре-достатъчно plug-ins. Все пак исках да видя дали няма да намеря нещо ново което да използвам.
Все пак искам да знаеш, че аз съм от добронамерините посетители на клуба, писания като твоите е най сигурния начин да ме накарате да изчезна. Тук съм за да науча нещо ново и интересно а не да сравнявам уменията си с който и да било




Тема Re: KONSTRUKTIVNO PREDLOJENIEнови [re: LoveHate]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано15.05.02 17:19



Azi she dam oshte edno ...
!! Kak da zaobichash Съклубаря!!
nachi instalvash edin soft VGirl.exe ... abonirash v site ... plashtash si ... i !!!



>> i si povtarqsh da rechem v sluchaq nick-a i gledash dolu u desno ... :))povtarqsh si i gledash - i samo qki asociacii she poluchish - vse liubveobvilni i priqtelski.
Veche vsichki va obicham kUlegi ... kak she va obicham zanapred ... ne e istina. Ima updeitove na madami !!! Maliii .. obich i liubov ... obich i liubov - i old_moon blondinka da rechem s golemi cici ... male ... male ...


No Remorse, No Regret!!!

Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: gh@™]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано15.05.02 17:28



Sledva da podnesa iskrenite si izvinenia...




Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: Snaker]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано15.05.02 17:29



male...
be iawno mu lipswam na choweka:)
ama tuka sym lunnii tuka sym:)) spoko:)
seda i gledam seir...
i sa chuda shto izobshto obiasniawat li obiasniawat...za chii hui chekidjiiski si gubiat wremeto s porednoto jalko podobie na dezigner-wannabe...ama ei na... dano pone wyprosnite elementi sa dochuli pone neshto.
sednalа mi ednata sladurana da mi gowori za grubost ..i si pochwa posta s "...riadko zashtoto na men mi se nalaga i da rabotia"...hehe...siriozono li twa? ma naprao nemoa powerwam!!!
posle...he..dovleche se i drugata da poddyrja kauzata...smiah... i obiasniawa kwi naduwki sme...MUAHAHAHAHAHA...old moon, darling...na edin w toz forum mu go kazah weche...nito si mi na kintite nito si mi na akyla nito pyk mojesh da me nauchish na neshto, kyde si trygnal da mi obiasniawash kakwoto i da e?!?!
naesh li ...izobshto ne me e iad che si typ...iad me e che ti lichi mnogo i ei twa me razsmiwa dori:))))

srgwashere hubuu si post-nal ama da beshe napisal neshto a?
s tia twoi gabariti naprawo me stresna da znaesh. wtori den z-z-z-zzz-z-zzaekwam ot uplah:)))))

ae...hehe...chekidijii:)))))))



Тема Re: KONSTRUKTIVNO PREDLOJENIEнови [re: Snaker]  
Автор Jucky (shemet)
Публикувано15.05.02 17:38



Никчви събирания-запои вече, че ще се изпотрошат крехките мечти в зародиш още [поне така ми се струва, след мерките които се постваха по-нагоре]


Дипломатът не казва "има лаещи котки". Дипломатът говори за котки, когато другите говорят за кучета.


Тема Re: KONSTRUKTIVNO PREDLOJENIEнови [re: ..::piks::..]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано15.05.02 17:51



ti sa maitapish ama ima vguy !!!


No Remorse, No Regret!!!

Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: gh@™]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано15.05.02 17:56



абе на мене ми липсват първите 14...
:)
мда
и затва мноу мноу не ме боли кура за улегналите графици...
видел моля ти се ко пишело на модема... ми да беше питал бе... то и без да пипаш шопа се вижда...

уф...
ай холан... отказвайте се от клуб, чат, айсикю, аерси...
боли ме кура...
лош съм бил - ми лош съм... нещо ако ви притеснява - боли ме кура..
ай тва е от мене по таа тема...
а вие си праете с увеличение на снимките на 1600% работите и бъдете с възпитание.. па затва ше ни е на тва дередже и дизайна и държавата... шото секи си глеа работата
мда
абе... май казах по-горе - боли ме кура за вас..

и ако модератора ми пипне куровете из постинга - ше му откъсна обецата от езика и ше му я навра в окото...



Тема Re: KONSTRUKTIVNO PREDLOJENIEнови [re: Snaker]  
Авторmed (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 00:51



proveril li si ? :P

/me neregistriran selianin
daeba ako ne me murzeshe tolkoz mnogo shtiah da sam registriran... selianin!



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: gh@™]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано16.05.02 01:29



Няма да коментирам изказването ти ... отчасти си прав ... всички знаем, че форума има трески за дялане, но ... забравяш, че клуба е модериран и то от двама модератори, което предполага някаво сито за тъпи въпроси, за въпроси с "изтекъл срок" и такива, които не са обект на форума ... най-често постващите се доверяват на тяхната преценка и би следвало това да се отнася и за новодошлите ... отделно от това подценяване дизайнерските умения на модераторите си е обида за клуба като цяло.

Редактирано от SlMPLl на 16.05.02 02:06.



Тема Re: KONSTRUKTIVNO PREDLOJENIEнови [re: Snaker]  
Автор ..::piks::.. (регистриран)
Публикувано16.05.02 10:48



kak she se majtapq



•fish•doesen't•think•coz•fish•know•everything•

Тема Re: KONSTRUKTIVNO PREDLOJENIEнови [re: ..::piks::..]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано16.05.02 10:55



uau ... tree si menkame
imam okolo 500MB full ver. na vgirl :)


No Remorse, No Regret!!!

Тема Re: KONSTRUKTIVNO PREDLOJENIEнови [re: Snaker]  
Автор ..::piks::.. (регистриран)
Публикувано16.05.02 11:01



e az ne sym im 4ak takyv fen :)
malko imam...
i trqbva da si preimenuvam file za da go vidq full ver.

•fish•doesen't•think•coz•fish•know•everything•


Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: srgwashere]  
Автор old_moon ()
Публикувано16.05.02 11:26



lele lele
ZGAN ZGAN otvsiakyde
obache me kefi che niakoi hora sa me zapomnili tuka, i kak laskavo se izkazvat za men :)
ot neshtastnici po-neshtastnici

no pain - no gain



Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: old_moon]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано16.05.02 11:39



Ne e lesno da si PROST kat selska pruchka.


No Remorse, No Regret!!!

Тема Re: za otnoshenieto...нови [re: Snaker]  
Автор old_moon ()
Публикувано16.05.02 12:27



ne e mi :)
pitai men, da sa **** v selskata prychka :))))))))))))))

no pain - no gain




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.