Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 06.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Графичен таблетнови  
АвторFanta (Нерегистриран)
Публикувано13.04.02 00:53



Искам да попитам някой има ли графичен таблет на WACOM и ако може да сподели впечатления и да обясни нещо повече за работата с таблет
Благодаря



Тема Re: Графичен таблетнови [re: Fanta]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано13.04.02 15:59



imam >>> vpe4atleniqta sa lo6i 6toto tableta e efftin >>> ako ne smqta6 da risuva6 tablet ne ti trqbva >>> osobenosti... mi edna dyska s edna pisalka kvi osobenosti moje da ima

Коцетой, Джекитой... Уиляп... уицтрой сей... Бърже!!!


Тема Re: Графичен таблетнови [re: achko]  
Авторmed (Нерегистриран)
Публикувано13.04.02 21:39



@achko: Tova che ti si sakat ne znachi che tableta e zle. Dokolkoto znam tabletite na Wacom sa edni ot nai-dobrite. Da ne kaja nai-dobrite.



Тема Re: Графичен таблетнови [re: med]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано14.04.02 12:01



a ti kato si zaqdliv i nepodgotven si trai

Коцетой, Джекитой... Уиляп... уицтрой сей... Бърже!!!


Тема Re: Графичен таблетнови [re: Fanta]  
Автор ER (human)
Публикувано14.04.02 17:11



a kato gledash rabotite na horata postvashti v kluba spored teb ima li niakoi tablet ili niama???!! ;)

vpechatlenia - super e!

ako risuvash shte ti bude nezamenima igrachka, ako li ne, e prosto skupa igrachka..
taka che spored vazmojnostite i potrebnostite..

i sega ako se kanish da pitash kuv da si kupish... predi da go napravish razrovi arhiva, pisnalo e na vsichki tuk da se obsajdat edni i sashti neshta..



Тема Re: Графичен таблетнови [re: ER]  
АвторFanta (Нерегистриран)
Публикувано14.04.02 23:39



ER видях поста ти след като изпратих съобщението. Просто не съм влизал никога в този клуб. Да, таблета ще се използва за рисуване. Интересува ме дали има някакви неудобства с рисуването върху Intuos2, защото преди два дена пробвахме с някакъв таблет за 30$ и беше нещо ужасно. Има ли някаква разлика при рисуването с Intuos и такъв от 30$ ... изключвам размера на таблета и чувствителността на писалките ... по-скоро ме интересува позиционирането върху екрана. При евтиния имаше едно трептене на курсора което беше много досадно.

Започвам да ровя в архива



Тема Re: Графичен таблетнови [re: Fanta]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано15.04.02 14:21



graphire com versiqta imam. pylen tashak. 1 sekunda zabawqne na wsqko draswane dokato typiq port qwno asimilira infoto. w jar mi naprawiha nomer i wmesto usb mi prodadoha com wersiqta ama ne mi se razprawqshe. dwete sa na ednakwi ceni maj sega taka che usb zadylvitelno. inache za 2-3 dni do 1 sedmica max si si kato s mishkata ;-)



Тема Re: Графичен таблетнови [re: Fanta]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано15.04.02 14:31



Az sym dowolen ot WACOM-a s kojto sym rabotil, za mnogo ne6ta e po-udoben ot mi6kata 6tom 6te go izpolzva6 za rabota - dejstwaj



Тема Re: Графичен таблетнови [re: Fanta]  
Автор Morty (непознат)
Публикувано15.04.02 14:32



i az sum s WACOM no maluk. dokolkoto znam pri tabletite tova e markata. rabotil sum 2 godini predi vreme s Wacom A4 i opredeleno sum dovolen /2D animacia/



Тема Re: Графичен таблетнови [re: Morty]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано15.04.02 14:38



Az predi wreme rabotih s dosta goliam i si e mnogo got, samo triabva da swikne6




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.