Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:37 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема M...a mu...  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано30.04.02 11:56



...nikoi moje li da me svetne koi e za ebane v slednia sluchai:

Puskam za filmi file s preobladavshto cherveno sas slednite stoinosti C17M99Y91K0 i tai kato tiraja e goliam, klientite pretencia i t.n. si puskam i kromalinova proba. E te tuka neshtata stavat karvavi, cveta ne e keremideno cherveno, ami matno oranjevo. Estestveno klientite se razmrankavat strashno i prochie prostotii. Ticham az proveriavam file stignal do firmata koiato pravi filmite, polojenieto sashtoto kato pri mene, obache mi se kazva, che cromalina go pravili nekvi drugi i te neznaeli ot de se poiavilo nasranoto v sluchaia.

I kvo sia da hodia da naritam teia deto sa puskali probata li? Az uj za da sam siguren ia pravia, pa to tia mi sazdava golemite problemi da gi .... v ....

To na kvo da vervam veche, triabva li za vsichko da puskam probni tiraji i da visia v pechatnicata... mamka mu:(




Тема Re: M...a mu...нови [re: LoveHate]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано30.04.02 12:15



GHh.....emi....samo wisene w pechatnicata e reshenie brate. po drug nachin nema na koi da werwash i wsichki sa za ritane. bah go...dokato ne go widia da izliza kakto trebe ne myrdam.
wsichki maat prez prysti.
na edinte ima raztegnal film, na wtorite im e doshlo sluchaino i wyobshte ne gledat i ne misliat kwo praat...na pechataria shureia zaklal praseto wchera pil cherweno wino i oshte go dyrji cherwenikawia otenyk, dostawchika na hartia reshil da mine po tynkata laisna i hartiata mokra i raztiaga s polowin santimetyr....i nakraia se nie ebani.



Тема Re: M...a mu...нови [re: R1dler]  
Авторlaisa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 12:51



На всички печатари им е крив филма и компютъра, начи зимаш 1 водка или ракия или кввото том пие бай Пешо, стоиш му на главата и обясняваш, че не си камила. Ама като правиш керемидено червено дай Y99 M93 C20 и имай предвид - магентата за печатарите е смурт



Тема Re: M...a mu...нови [re: laisa]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано30.04.02 13:07



Neshta da davam 20/93/99/0, iskam 17/99/91/0... i tva e.

I hich ne mi puka na patkata che gi e strah ot magentata... si si puskam edna FAG proba A4, ako trebe 30 lv ot djoba si shte izvadia i posle na vsiako govedo koeto se opita i gak da mi kaje, shte mu strosha glavata, dokle e manichka zmiata.




Тема Re: M...a mu...нови [re: R1dler]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано30.04.02 13:26



тоо го мързи да иде да си налее вода от чешмата -- па ти говориш в печатницата да седи...
хмм...



Тема Re: M...a mu...нови [re: Aвaтapчe]  
АвторPALAMYDA (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 13:34



Трябва да работиш с чисти CMYK стойности за да знаеш горе-долу какво ще излезе.На печатар вяра да нямаш, висиш му на главата-иначе го духаш.



Тема Аватарче е големо говедо.....нови [re: Aвaтapчe]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано30.04.02 13:35



... говори неверни неща... с една дума гнусен лъжец...
Love Hate е един енергичен, млад, пробивен и способен creative. Поцял ден седи в печатниците и си налива вода от бутилката Перие - а не от чешмата..

сори LH...

*тва беше под заплаха от санкции.........



Тема Re: Аватарче е големо говедо.....нови [re: Aвaтapчe]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано30.04.02 13:42



Pak laje, zaplashih go s naritvane v glavata a ne sas sankcii....:(




Тема Re: Аватарче е големо говедо.....нови [re: Aвaтapчe]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано30.04.02 13:43



bih kazal

...nevrotichen, dyrt, probit (dupka de) i sbrychkan kre...
po cial den naliwa w maznoto si gyrlo mastika "Peshtera" ot butilkata shtoto ne se seshta da si sipe w chasha:)



Тема Re: Аватарче е големо говедо.....нови [re: Aвaтapчe]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано30.04.02 13:54



men ma zaplashi d naritwane w glavata i gyza:))
ama nema da sa izwina TUI e chistata istina horaaaaaaaaaa!!

p.s. LH a si barnal sitnia da go tepesh a sym ta izdul!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.