Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 23.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема imam 2 vuprosaнови  
АвторQ2k (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 22:25



Vupros 1:ima li nqkakyv na4in obekt ili selekcia da se flipne??Kogato dam Flip horizontal ili vertical(bez zna4enie) PS mi obrusta celia image?do sega si obrustam obektite kojto me interesuvat , kato gi pastvam v nov image i posle flipnat go vrustam.Mislq 4e trqbva da ima po "technologi4en na4in"
-------------------------------------------------------------------------////--------
Vupros2: Ne 4esto , no mi se slu4va da preinstaliram ili komp ili PS.. pravi li si Photoshop nqkakyv file s nastrojki (bruches,styles...abe se6tajte se).Taka 4e sled kato si preinstalna PS , da si vurna stariq fajl i Photoshopa da si mi e sys starite nastrojki.??????
Blagodarq Vi predvaritelno. 112914353 ICQ , ako nqkoj reshi da mi otgovori online:)
10mHZ pak



Тема Re: imam 2 vuprosaнови [re: Q2k]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано22.04.02 22:46



1. PHS raboti s Layers ne s Objects. Layer se flipva po slednia nachin
Edit > Transform > Flip Horizontal or Flip Vertical

Za flip na secection osven na raka neznam da ima drug nachin

2. Neznam, moje i da ima, ama specialno za brushes i podobni silno se samniavam




Тема Re: imam 2 vuprosaнови [re: Q2k]  
Автор Jonata ()
Публикувано23.04.02 01:42



На въпрос 1 - направи селекцията ла лейър (ctrl+j) и после действай както каза LoveHate

На въпрос 2- Norton са решили този проблем радикално - с Norton Ghost. Разделяш диска на 2 части, в С: инсталираш целия софтуер, настройваш всичко и след това правиш Image на целия дял С:. Ако, по-точно когато Win се застреля, просто възстановяваш от Image. Разбира се, всички user файлове трябва да се държат на D: E: и т.н.



Тема Re: imam 2 vuprosaнови [re: Q2k]  
Автор borkin (дърводелец)
Публикувано23.04.02 11:02



na 2 vapros

Namira6 si Norton system worrks, i prez Norton Clean Sweap si pravish backup na PS.
taka zapavash vsi4ki nastrojki, koito si napravil do momenta na backup - calibracii i t.n .
Razbira se ako 6te preinstalirash win tova ne vur6i rabota.



Тема Re: imam 2 vuprosa [re: borkin]  
Автор ValBo (търсещ)
Публикувано23.04.02 12:18



Po pyrviq vypros - ima nqkolko nachina.

select>transform selection
edit>transform>flip

mozhe da obyrnesh selekciqta v pyt i sled kato go selektirash celiq- edit>transform path>flip

po vtoriq vypros - ne mozhe da se zapishe. Pri MacOS preferenciite se namirat v papkata Preferens v Sistem folder - kopirash i polse vryshtash. Za Windows , az licno ne sym gi nameril
Mozhesh da si zapishesh cvetnata kalibrovka




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.