Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:59 25.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема галерия  
Авторbit (Нерегистриран)
Публикувано03.04.02 13:07



здравейте.

влязох преди седмица-две в този форум и видях, че модераторът беше post-нал линкове към картинки, които са правили хора от форума.

аз... такова... правя една галерия за модерно и най-вече пост-модерно изкуство, та си мислех, че ще бъде много хубаво ако и вие се включите. всичко е безплатно, пък и искам само да изпратите картинките по мейла или да кажете откъде да си ги сваля.

разбира се не мисля просто да си присвоя всичко което ми пратите, както съм писал и в самия сайт (там нашироко се разясняват правата на сътрудниците и т.н.), така че всяка картинка трябва да си има copyright, но това си го знаете.

и галерията е напълно безплатна и е напълно преведена и на английски, така че се помислих че някои от вас може да проявят интерес.

адрес на галерията:

само временен засега
моя e-mail:

и сайта е още в развитие, така че критиката, ако не е злобна и злонамерена, е добре дошла.



Тема Re: галериянови [re: bit]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано03.04.02 13:07



Ami galeriata lichno az ia iztrih... prichinite biaha, che goliama chast ot linkovete v neia ne raboteha, a i sadarjashe raboti na hora koito otdavna ne postvaha v club-a. Kakto i da e, vecvhe ia niama i predpolagam skoro niama da ia ima.

Otnosno tvoia proekr:

Pohvalno, ha dano tragne. Moiata preporaka e da badete po vziskatelni kam predstavenite neshta, a ne da se slaga vsiakava pliava s opravdanieto che avtora e balgarin.

Uslugata, koito moga da ti napravia e, da zadarja tazi tema za sedmica otgore ta da ia vidiat vsichki. A jivot i zdrave kogato se osmelia da narecha neshto moe "ART" moje i da go pratia.


Too Close to Love, Too Close to Hate

Тема Re: галериянови [re: LoveHate]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано03.04.02 22:02



Ха ха ... LoveHART ... трудна работа - комерс насока + арт изпълнение ....
Иначе идеята е страхотна, стига да я вземат насериозно хората, които се очаква да участват в нея.



Тема Re: галериянови [re: bit]  
Автор || | ||| || ()
Публикувано04.04.02 11:23



neshto saita ne me kefi
pak i kato widia abv.bg biagam nadaleche




Тема Re: галериянови [re: || | ||| ||]  
Автор Лъчeзapнa (petite)
Публикувано04.04.02 17:57



ми то не може всички да ги кефи




Тема Re: галериянови [re: Лъчeзapнa]  
Автор || | ||| || ()
Публикувано04.04.02 18:11



i slawa Bogu che ima takiwa (koito ne gi kefi)



Тема Re: галериянови [re: || | ||| ||]  
Авторmed (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 12:38



@|| | ||| || znaesh li kvo pich? Mnogo mrazia kogato niakoi se opitva da pravi neshto v BG i nekvi partsali [teb] go kritikuvat ei taka zashtoto ne gi kefi naprimer che domeina e *.abv.bg. E na mene ne mi haresva *.cult.bg! I kvo? Da ti kritikuvam li saita?

Btw razkarai ia tazi sharenia che mi chovurka ocite. Mislia che perioda s risuvaneto na tsvetnite dugi sme go preminali oshte v detskata gradina.



Тема Re: галериянови [re: med]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано05.04.02 13:57



dygi4kite sa vyrvejni

Коцетой, Джекитой... Уиляп... уицтрой сей... Бърже!!!


Тема Re: галериянови [re: med]  
Автор || | ||| || ()
Публикувано05.04.02 14:49



razbiram otkade idwa zlobata ti!
Towa che niakoi e reshil da prawi neshto w BG mnogo me radwa.
Towa che saita ne me kefi e neshto sawsem drugo - lichno mnenie.
Towa za domeina i saita mi ... kritikuwai kolkoto iskash - otnowo lichno mnenie - shte bade razgledano "na parwi red".




Тема Re: галериянови [re: || | ||| ||]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано05.04.02 16:05



abe ti neshto smisleno shte kajesh li niakoga?
ne che sym wyzhiten ot design-a na site-to ama koi go boli men kefi li me?
sa ako shte izkazwame mnenia ei taka ...mi shareniata det ti e podpis e nai jivia primer za proiawa na otwartitelno losh wkus koito sym wijdal poslednite 3 godini.
lichno mnenie a?

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.