Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 23.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Nujda ot pomosht!  
Автор ValBo (търсещ)
Публикувано26.03.02 17:01



Zdravejte!
Poradi lichni prichni, mi se nalaga da se prehvrylia ot Sofiq, v Plovdiv. Okaza se golqm problem namiraneto na rabota tam. Taka che Vi molq, ako nqkoj znae kyde tyrsqt disaster, pardon designer, da svirne, pyk az shte doticham;-))
I neshto za sebe si -v bransha sym profesionalno ot okolo 6 godini, a lubitelski (pravejki dipliqnki na bakaliqta pred bloka) ot okolo 8.
Prez tiq godini natrupah tezhki rani v bitka s programite za prepres i posledstviqta ot tqh. Pribavih i niakoj drug belek i ot PC-ta i MAC-ove.
Drugoto go pishe v CV-to mi.
Blagodaria na horata koito pone go prochetoha, a ako niakoj pishe she sym shtasliv.




Тема ... ami osven.....нови [re: ValBo]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано26.03.02 18:01



...... da ti izkaja moite saboleznovania , drugo ne moga da se setia ....
vapreki che sam chuval che Felibeto e izvesten hi-tech IT valey .... mai go narichaha ... "Trakiiskia silikonov oazis na V(b)ulgaria"

brrrrr ...... che stud, mraz......... a KAMAZ butnia diado Mraz v tozi kasen chas....!!!


The Girls Just Like me!


Тема Re: ... ami osven.....нови [re: TlN-TlN]  
Автор ValBo (търсещ)
Публикувано27.03.02 11:36



TIN-TIN,
Izkreno ti blagodarq i obeshtavam da te vklucha v spisaka si za karti4ki za koleda;-)
A za Philibeto i az taka bqh 4ul, no mi predlagat rabota - mnogo obeshtava6ta za 150lv pyrvonachalno. Tova ne stiga za obeda mi samo;-)



Тема Re: ... ami osven.....нови [re: ValBo]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано27.03.02 12:15



Mi tai e brat, Plovdiv e goliam grad, 2-ri v BG, ama iako go trese provincialnia sindrom, kakto i rodnia mi grad de... ta zatui v Sf, shtesh, neshtesh...

Edinstvenoto neshto deto moga da ti pomogna e da ti izdiria adresite na niakolko golemi pechatnici, ama sled kato si bil 6 godini v bransha se predpolaga da gi znaesh.

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Bagodarqнови [re: LoveHate]  
Автор ValBo (търсещ)
Публикувано27.03.02 13:27



Blagodarq LoveHate.
Moqta nadejda beshe da go prochete nqkoj plovdivski kolega. No qvno samo sofiqnci chetem tozi klub.
Izobshto ne mi se mesti ot Sofiq, ama...



Тема Re: Bagodarqнови [re: ValBo]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано27.03.02 13:31



ми стой тука
колко му е 2 часа път само
то по-бързо отколкото от Люлин до Младост


Sheeps go to Heaven! Gods go to Hell!


Тема Re: Bagodarqнови [re: ValBo]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано27.03.02 15:41



Abe vsiakvi go chetata, daje ima 2-3-ma sofianeca:)))

btw, devoikata mim e prava, bachkai si v Sf, to veche patia okolo chas po magistralata:)

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: Nujda ot pomosht!нови [re: ValBo]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано27.03.02 16:47





не е предпечат, а веб - ама поне е в пловдив...
па и разгледй цели я ИТджобс... мое да намериш нещо :)

да са ***** в главата проста .. тва от миналата година обява... скапан сайт :(

Редактирано от Aвaтapчe на 27.03.02 16:49.



Тема Re: Nujda ot pomosht!нови [re: ValBo]  
Автор ER (human)
Публикувано27.03.02 20:05



be tuka ima edin ot plofdif ma toi ne znae za tureshti designer firmi .. ku znaishi shteshe da kaji )
to si ibala mamata s rabotata vav filibeto... pochti vsiaka sedmica izliza obiava za takuv chovek ama kato idesh i chuesh za kvo ide rech mojesh i da si sedish v kushti.. tolkova sa razstreliani i firmite i zaplatite..
i vse pak predpolagam s tvoia opit ne e nevuzmojno da si namerish dobre platena rabota.. vse pak ima kup pechatnici v toa grad.. vij, kupuvai edin mnogo grozen vestnik, "Marica" se kazva, no e kato che li edinstvenia vestnik s obiavi za Plovdiv.. pooiaviavat se periodichno tarseshti designers i prepress firmi..
osven uspeh da ti ojelaia.... i kusmet





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.