Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 30.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: primer:нови [re: TlN-TlN]  
АвторMoлeщ (Нерегистриран)
Публикувано22.03.02 18:26



Човека беше прав, че поизбързах а не уточних с подробности какво искам.

Интересува ме, дали има програма , която да притежава всички компоненти в себе си за създаването на една качествена, растерна, двуизмерна анимация заедно с озвучение, надписи и т.н.

Да създавам отделните кадри в нея (kato 3dsmax) да ги сглобявам определям времетраенето, кадрите в секунда (kato 3dsmax) да правя цялата постпродукция в една и съща програма.

Image Ready е решение до някъде, но не е това което търся.
Autodesk Animatora е създаден точно за анимация. Той притежава техники които улесняват много, става въпрос за самата анимация. Photoshopa няма тези техники и начини, всичко става много по бавно и трудно а и добре знаеш какви проблеми създава понякога когато изрязваш и копираш на друго място.



Тема Re: primer:нови [re: Moлeщ]  
Автор Morty (непознат)
Публикувано22.03.02 18:33



Slushai sega bate, kak stoiat neshtata. tova koeto ti triabva e Director ili Flash, Premiere i kup knigi. Painter sushto eventualno. Ne gi teglish a otivash da si gi kupish, zaedno s knigite kum tiah. Ot tam natatuk - derzaesh.



Тема Re: primer:нови [re: Morty]  
АвторMoлeщ (Нерегистриран)
Публикувано22.03.02 18:37



О..НЕЕЕЕЕ

АБЕ ХОРА - FLASH-a е програма за ВЕКТОРНА АНИМАЦИЯ

ИСКАМ РАСТЕРНА, КАК ДА ВИ ГО КАЖА ВЕЧЕ НЕЗНАМ !!!



Тема Re: dobre de...... ami.....нови [re: Moлeщ]  
Автор Morty (непознат)
Публикувано22.03.02 18:38



zapo4ni s Painter kato na4alo. No nego mozesh da polzvash samo kato kontroler, podrezdane na kadri, leiautove i regulirane na skorost - kakto kazah, Director ili Flash



Тема Re: primer:нови [re: Moлeщ]  
Автор Morty (непознат)
Публикувано22.03.02 18:40



Ti Flash vizdal li si??? Taka ili ina4e, shtom ne te kefi, izpolzvai Director /shtom te vle4e da 4istish pixeli kato lud/



Тема Re: primer:нови [re: Moлeщ]  
АвторMoлeщ (Нерегистриран)
Публикувано22.03.02 18:40



Ulead, Flash, Adobe, Gif аниматори и тем подобни не ме интересуват, не ме интересува и 3D анимацията.

Аз мисля, че дадох най-добрия пример за това което търся

подобие (усъвършенствано под Windows) на Autodesk Animatora за DOS.

Друго незнам какво мога да ви кажа.
Искам да създам анимационно филмче, с голяма продължителност. Няма да е пълнометражно естествено.

Adobre ми върши работа наистина, но той не е пригоден за това, не и за професионална анимация. Всичко става прекалено бавно и трудно
Все едно да си вадите зъб през задника (с извинение)



Тема Re: primer:нови [re: Moлeщ]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано22.03.02 18:41



premiera ne e :)

Дейба и тия мартянци!


Тема Re: primer:нови [re: Moлeщ]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано22.03.02 18:42



Abe verno che sam roden tapak, verno che ot animacia ne razbiram, ama se si mislia, che v Flash-a ima buton import i v nego moje da vleze raster...

I ne se peni, molia, ami go slushai Morty, shtoto za razlika ot tebe e poluchval pari za animacia niakvo kolichestvo vreme... mai nemalko beshe.


Too Close to Love, Too Close to Hate

Тема Re: primer:нови [re: Moлeщ]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано22.03.02 18:43



значи преди 3 години правихме подобна анимация - растерна
рисувана на ръка, сканирана, обработвана във photoshop и раздвижвана в MACROMEDIA DIRECTOR!!!
всичко там, кадровка, звук, даже надписи за kreative екипа
нещо като симулация на класическа анимация
Piks ще го потвърди тя е правила точно такова нещо аз общо взето й помагах
това то
доволен?


Sheeps go to Heaven! Gods go to Hell!


Тема Re: primer:нови [re: Morty]  
АвторMoлeщ (Нерегистриран)
Публикувано22.03.02 18:44



Виждал съм и за твоя изненада мога да работя на него.
Но това не е сериозна програма за анимация.
Може за WEB да е префектна, малка е, създадените файлове са мънички и с добро качество, но не е това което търся.
Вземете например едно филме с Том и Джери... нещо подобно искам да направя.

Не казвам, че не може да се направи на Flash, но Flash-а е за векторна анимация, там не можеш да перфектност да изпипаш дребните детайли. Как си представяте да рисувам подобно филмче на Flash това би ми отнело години.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.