Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 06.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Antares WEB redesignedнови  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано22.03.02 12:39




nova versia


stara versia

Zna4i....
poslednoto mi izpulnenie v web-a.... davai Hate ti si brat, plui dokat ti presuhnat ustata :oP

Zada4kata:

-Kategoria - <Biznes sait> - nikakvi pretencii za ART i supermegagigaultra design koncepcii.... ina4e kazano tvurdo komersial

-Prefasonirane i preorganizirane na www.antares.bg-prerabotka na cyalata baza danni

-Vuvejdane na vuzmojnostta za userite na saita za postoyanna lokalizacia (t.e. kude adjeba to4no se namirat v momenta..... i s minimum usilia da se prehvurlyat direktno tam kudeto im e neobhodimo)

-OPTIMIZACIA!!! - saita da e max 50tina Kb na stranica.... shtoto s staria flash 4udo.... govorim si za nekvi megi...... a kakto znaem pri biznes tursene horata deto razglejdat ne razpolagat s cyaloto vreme na sveta, ako im se zaredi burzo iz4akvat, ako li ne problema si e tvoi.... te oba4e nyamat vremeto da ti do4akat saita.... ot opit- dnevno imam da prerovya i da pretrushkam 20-30 podobni biznes saita, pe4elyat tezi , 4iato informacia moga da vidya nai-napred, tromavite i tejkite nikoi nyama nervi da gi 4aka.....

-Ot gledna to4ka na konkurenciata v bransha, da sme svetlinni godini napred (za spravki FIA (http://www.fia-gmbh.de)nai-golemiat svetoven proizvoditel v bransha!



Zabelejka: dobrata novina e 4e mesec sled puskaneto na minalata flash-versia na saita v tonalnost bledo sinyo i bledo julto, nemcite naburzo si prefasoniraha saita v podobni cvetove :o) ..... e sya pak she im se naloji ... muhahaha

... mi tova mai zasega..... puskam vi 2-3 skriinshota i o4akvam nyakakvo konstruktivno obsujdane..... po skoro sondiram mnenia :o)

P.S. Pokazvam vi BG versiata shtot mi beshe po-na lesno, ENG-a e analogi4na...





Toi kaza !!!

Тема Re: Antares WEB redesignedнови [re: minimiro]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано22.03.02 12:57



ко да ти кажа - като ти по сички точки си се оправдал...?
тва треало да е така - онова да е иначе...

ми супер е сайта.... щом тва сте търсили....



Тема Re: Antares WEB redesigned [re: minimiro]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано22.03.02 13:04



ми нека кажа аз няколко неща (ако щете четете)
1. не ми харесва това бебешко жълто и в стария и новия вариант
2. никва връзка цветово с логото, че и с формата
стария вариант май малко повече ми радваше окото, а за тежко май да не се сещам
ами като цяло не ми харесва, новия още повече.
за DB и html-и не се изказвам там си има други хора


Sheeps go to Heaven! Gods go to Hell!


Тема Re: Antares WEB redesignedнови [re: mim_]  
Автор ..::piks::.. (регистриран)
Публикувано22.03.02 13:29



mim syglasna sym s teb 4e logoto e to4no kato iztyrvano tam
NO naj-veroqtno 4oveka ne e iskal da se syobrazqva s tova logo..to i az ne bih iskala...
glavno men me draznqt vsi4kite teq ramki, ram4ici i pro4ie obrim4vashti liniiki
mnogo po-plasti4no shtqha da stoqt neshtata ako gi nqmashe
..ili ako gi ima da ne sa tolkova sku4no ravnomerni i tolkova 4erni
pone da se dopylvat s drugite cvetove
:)

Редактирано от ..::piks::.. на 22.03.02 13:30.



Тема Re: Antares WEB redesignedнови [re: minimiro]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано22.03.02 14:07



Aaaaaaaa, opravdava se, znachi si znae kvi gi e nabarkal...:)

Valiaci otlevo, valiaci otdesno, tva mi e mechtata, jivot sred valiaci :)))

p.s. I taia kashturka i osobenno simens-a C45 napravo me sasipaha, vnimavai be brat shte pometna......:)


Too Close to Love, Too Close to Hate

Редактирано от LoveHate на 22.03.02 14:09.



Тема Re: Antares WEB redesignedнови [re: LoveHate]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано22.03.02 14:11



..... muhaha.... she ta gazi valyaka bratko Hate :o)

Toi kaza !!!


Тема Re: Antares WEB redesignedнови [re: minimiro]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано22.03.02 14:24



Скромна забележка: "i"-то на инфо линка нещо не ме радва. Губи се, бледнее. Твърде ръкописно и вметнато е сред останалите отежнени обекти.

the Disaster


Тема Re: Antares WEB redesignedнови [re: minimiro]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано23.03.02 00:31



От всичко най-много ме кефи .... ъмммм .... знака ... да, да ... знака
Той е един такъв хубав ЧЕРВЕН знак ... много характерен знак ... знак със собствен стил ... красавец ... значим знак ... знак със значение ... така като го гледам струва .... ъм ...около ... точно 50$ ... продадено!
Другите неща около него само развалят сложното композиционно решение на ЗНАКА. Мотат се там некви валяци, четки, GSM-и, мистрии, тоалетни с кумин и прочие работи с единствената цел да изядът така необходимото му пространство на него - на ЗНАКА. Що си се мъчил бе ахмак ... ми ти имаш готово решение за сайта - сложи ЗНАКА бе, друго не ти трябва ... и бутони не ти трябват ... за ко са ти ... само един проблем имааааа - няма да мине за портфолио на минимиро

Айде на теб оставам да кажеш кой му е майстора на туй чудо ЗНАКА на твоята фирма ;-)))





Тема Re: Antares WEB redesignedнови [re: SlMPLl]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано23.03.02 16:08



....hmmmm ... znaka.... da znaka.... ku znaish kolko ta psuvam zarad toz tupia znak det go naprai predi 5 godini..... ...... ah samo ako znaishe.........

... i kak toz znak.... toz znak, ma kak nyama vpisvane v nishto, ma v absolutno nishtooooo........ kak si izglejda dobre ma sam i na byal fon..... eeeeh znaka....

Toi kaza !!!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.