Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 18.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема * "Как се става Топ-дизайнер?"нови  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано18.03.02 14:16



Edno TOP interview, chetete i se uchete:

--->




The Girls Just Like me!

Тема Re: * "Как се става Топ-дизайнер?"нови [re: TlN-TlN]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 14:30



Porednata samoreklama na ЕйБиСи Май...



Тема Re: * "Как се става Топ-дизайнер?"нови [re: Niki]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано18.03.02 14:44



в добавка поредната тъпа репортерка която е извадила темата от панера с листчетата и е тръгнала да прави интербю без да си има и хабер от това и задава тривиални въпроси от които на ламерчетата им потичат лигите по господина а на някои хора им се придрайфа щото им е писнало от дрън дрън че пляс
широка прозявка от мен


I hate grey guys


Тема Re: * "Как се става Топ-дизайнер?"нови [re: TlN-TlN]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано18.03.02 15:28



"Противно на широко разпространеното разбиране - Професионалният Уеб Дизайнер - не е "човека който прави картинките" - Ако някой се задоволява само с това - то е само в негова вреда!"

az otivam utre na slaveikov i gi po4vam: html, css, JS, asp, php, jsp, C++, visual basic, basic, paskal, Fortran 77!!!, perl, SQL, MySQL, mmmm oracle :))) i Java-ta razbira se... JAVA2!!! >>> nqma dori da pogledna CD-to s italianski renesans deto sam si go haresal!!!

nqa pove4e kartinki... nqa pove4e photoshopi, nqa illustratori, coreli i tem podobni kartindjiiski istorii >>> CODINGA E VAJEN >>> otsega natatyk az silno 6te nablqgam na nego


Дейба и тия мартянци!


Тема Re: * "Как се става Топ-дизайнер?"нови [re: achko]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано18.03.02 15:34



Bre, ia vijte achko kolko mnogo mrysni dumi znael...



Тема Re: * "Как се става Топ-дизайнер?"нови [re: Mescalito]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано18.03.02 15:44



be mani... napyvah se da izkaram 2 reda 15 minuti!!!... ako ne se be6e podravnil dobre texta 6tqh da se nas*ra ot napyvane :))

zakvo misli6 gi slagam tiq to4ki udivitelni i skobi4ki >>> rabota s fontove pravq :))
utre 6te pravq ASCII ^&$&#$*#&@

Дейба и тия мартянци!


Тема Abe...нови [re: TlN-TlN]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано18.03.02 16:08



... znachi, hiliadi pati sam kazval, che ne razbiram ot web... i pak shte go kaja, ama ...

Izvesno mi e obshtoto otnoshenie na naselenieto kam P.Rokanov, do sega se vazdarjah az da imam mnenie shtoto prosto ne mi vlizashe v rabotata. P.Rokanov bil nositel na neznam kvi si nagradi... mnogo vajno, to vednaj i az za malko da spechelia edna takava nagrada, koeto dokazva palnata i bezmislica i bezumica.
Predstavete si: AZ s nagrada za web :)))
Inche pravil tam neshto choveka... puka mi na mene... negovi si raboti.

Ama sega mnogo se izdraznih, ehhh, ama naistina mnogo...
T'va da vazpriemash design-a kato sastezanie, t'va da tvadish, che interviuto ti e postulat v nachina za pravene na design, t'va da govorish za tejesta na slavata, sled kato si regionalno izvesten i tozi region e zaden dvor.... manii...

Verno, J.T. ochevadno za nishto ne stava v opitite si da se paravi na jurnalist, ama za takova tendenciozno i samoiztakvashto se interviu trebe i saglasieto na P.Rokanov da e vzeto. Ebati TOP prostotiata: За тези, които искат да станат като него - ето как Петър застана в листата на топ-дизайнерите у нас.
Kak be janam, tam nishto takvozi ne pishe ?

Aide da ne navlizam v po podrobni analizi:)))

Petre, ako go prochetesh t'va, idi pri J.T. i i zavarti 2 plesnika, shtoto s toia neskoposan opit za PR takav avtogol si vkara, che..... maniii... ebati kvi gluposti izpisah.


Too Close to Love, Too Close to Hate

Тема Re: Abe...нови [re: LoveHate]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано18.03.02 16:15



kaf e too deto bil izwesten vikate?
kfo e naprail?
ъ?



Тема * "Добрият уеб дизайн"нови [re: TlN-TlN]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано18.03.02 16:54



le le le she se nasera ot smiah... abre teia ot ABC imat ebasi statiite chetete iunaci!:



... Twa mai verno Todor Kolev (artista) go e pisal


The Girls Just Like me!

Тема Re: * "Добрият уеб дизайн"нови [re: TlN-TlN]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано18.03.02 17:14



Оранжевото и жълтото са успокояващи цветове, вдъхващи сигурност
да му го таковам таковата
а ве тия от кой учебник ги вадят тия определения
и изобщо кой кретен им позволява такова нещо да е общо достояние


I hate grey guys



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.