Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Проблем с Corel Draw 9  
Автор agent_orange1 (истински)
Публикувано06.03.02 00:34



Когато работя с по-големи текстове (параграфски - 2, 3 и повече страници), след известно време корела се "гаси", като ми излиза някакво съобщение за грешка, записана в някакъв "лог", в който съответно са изредени разни поредици от цифри, които нищо не ми говорят... Ползвам Windows 2000. Корела си е оригинален, Win-a също... Не става с преинсталация.. Някой имал ли е този проблем? В сайта на Корел има 2 сървиз пака - някой да ги е ползвал? Искам да уточня само, че до скоро бях с Win '98 и същия Корел и нямах този проблем. После се наложи да преинсталирам '98 - цата и тогава се появи, а сега продължава и при 2000.



Тема Re: Проблем с Corel Draw 9нови [re: agent_orange1]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано06.03.02 11:17



мен такива кретении корелски ми се появяват откакто го отворих за 1 път преди ненам си колко години
и на MAC и на Win тъй че...
тука колегите му викат некадърни QA (тестери)
тия хора от корел не се научиха да пишат софтуер като хората и това е
единственото спасение е по-често save

лично мнение


I hate grey guys


Тема Re: Проблем с Corel Draw 9нови [re: agent_orange1]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано06.03.02 11:34



Mi bate neznam za kav k*** ti trebe v Corela da pishesh 2-3-4-5 stranici paragraf.. ta Corela NE e textoobrabotvashta programa bre...?!!!!!!! ti sa otkri toplata voda ima si za taa cel PageMaker, --> Indesign, ako shtesh i Quark ...., dobre che ne i zapochnal v Photoshopa da gi pishesh tia paragraph chudesa na cyrilica i posle da pitash ko staaaaaaa

Aaaaaaaa ama nauchete se be ..... iskate da belite luk s mecha na Kral Artur li ?


The Girls Just Like me!


Тема Re: Проблем с Corel Draw 9нови [re: TlN-TlN]  
Авторoбиkнoвeн пeдaл (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 17:02



Ба нека си прави текстове където му е кеф. Теб няма да те боли главата от това нали :)

А колкото до проблема му, ми се струва, че може да е да речем от видеодраферите или пък паметта на компа. се пак, някои ос-и са по придричиви към харварето... ако ше ме разбереш кфо ше ти каша.



Тема Re: Проблем с Corel Draw 9нови [re: agent_orange1]  
Автор Jonata ()
Публикувано06.03.02 22:32



Не казваш коя версия на корел го прави. Ако е за 10 - има два сървиз пака и след инсталацията им за всеобща изненада корела продължава да работи. По-точно да се стартира, според мен той за работа не става. Не се сещам какво друго да ти кажа, освен да си направиш постоянен swap файла на Windows. Според мен това е била основната разлика между двете ти W98 инсталации.



Тема Re: Проблем с Corel Draw 9нови [re: Jonata]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано06.03.02 22:36



Jonata, aide bez takiva tejki kvalifikacii, polovinata sviat, che daje i az use-vane CorelDRAW, viarno s promenliv uspeh, ama to zavisi edinstveno i samo ot personalnite umenia...

Da si ne chil da blavna neshto steshto AI, a vervai mi dalboko i postoianno ne moga da ia ponasiam taia programa.

Vseki znae nego si, na'l tai ?:)))


Too Close to Love, Too Close to Hate

Тема Re: Проблем с Corel Draw 9нови [re: TlN-TlN]  
Автор agent_orange1 (истински)
Публикувано07.03.02 10:31



Ми 'начи с корелчето съм писал и доста по-големи текстове и не съм имал ник'ви проблеми... В т'ва отношение е доста по-добре от АИ, например... Искам да ти спомена само за корел вентура, корел wordperfect и т.н., които СА текстообработващи и техните модули се ползват и в корел дроу.... Самият факт, че преди съм нямал тези проблеми, а сега ги имам не ми дава спокойствие, д'еба....



Тема Re: Проблем с Corel Draw 9нови [re: Jonata]  
Автор agent_orange1 (истински)
Публикувано07.03.02 10:32



Моля те поясни за тоя SWAp файл....



Тема SWapнови [re: agent_orange1]  
Автор sedmi (непознат )
Публикувано07.03.02 13:11



my computer/properties/performance/virtual memory



Тема Re: SWapнови [re: sedmi]  
Авторagent_orange1 (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 17:40



Не става....



Тема Re: Проблем с Corel Draw 9нови [re: agent_orange1]  
Автортъпaka (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 09:00



Махни "Windows 2000" - има '98SE, XP и др. под.



Тема Re: Проблем с Corel Draw 9нови [re: тъпaka]  
Автор agent_orange1 (истински)
Публикувано08.03.02 10:28



E нали точно това бях написал - тоя проблем го имах и при 98 SE????



Тема Re: Проблем с Corel Draw 9нови [re: agent_orange1]  
Автор Jonata ()
Публикувано08.03.02 12:21



My Computer>Properties>Advanced>Performance Options>Change
Swap файла аз съм го направил 2х инсталираната памет.
Добре е да бъде на диск/дял, различен от Photoshop-ския Swap.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.