Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема CWIAT...POWECHE ILI PO MALKO?нови  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано05.03.02 09:53




"...As a side note, I let my students use only four colors when learning to paint. They get Yellow Ochre, Aliziran Crimson, Titanium White, and Ivory black. Can you imagine a more stupid thing to do? Because now you see, I have to do the same. These paintings were done with only the four above colors."

ta..ko mislite po temata?
kolkoto e wyzmojno poweche ili kolkoto e wyzmojno po malko?
ili good, old....sreden...opa sredno polojenie:) kolkoto tolkoz:)





Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?

Тема Re: CWIAT...POWECHE ILI PO MALKO? [re: R1dler]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано05.03.02 10:23



kvo da se misli bre brat...... to si e iasno ....a ako na niakoi ne mu e sa she go svetna , jivopista moje da bade i cherno - biala, kolkoto i stranno da zvuchi, navremeto daje sam si igral .. zimam edna cvetna palitra i do neia prava edna samo v cherno i bialo... toest twa si e hubav trening, za tezi koito iskat da se oprajniavat , t.e. zimash cherveno, zeleno, sinio, jalto praish edna palitra... i se opitvsh do neia da postignesh sashtoto v cherno i bialo.
Nisho strano i slojno niama ........ twa se e osnovi na risuvaneto.
Kakto e kazal Beshkov "I magare da hvana she go naucha da risuva a dali she stane hudojnik samo gospod moje da kaje"


The Girls Just Like me!


Тема Re: CWIAT...POWECHE ILI PO MALKO?нови [re: R1dler]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано05.03.02 10:38



ами живопис се прави с цвят
като се учи това нещо обшо казано в часа по история вадиш албуми на холандски майстори а в часа по живопис на импресионисти
това нещо си е ескиз и цвета е още суров но е жив
а и нещо което са ми казвали: живописта се гради от полутонове на топло и студено, а графиката на контрасти
и си има и 1 граница и усет в който да спреш да слагаш цветове или да ги слагаш културно и с усет
т.е. отговора е толкова колкото трябва

мен лично скиците и ескизите на тоя пич ме кефят много повече от завършените му работи въпреки че пипетата на Псд казва че в завършените работи принципно има повече цветове

П.С. Та това за класическото образование по живопис
инъче Тин си знае работата


I hate grey guys

Редактирано от mim_ на 05.03.02 10:40.



Тема ... meko kazanoнови [re: mim_]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано05.03.02 10:48



... za men twa sa BULLSHIT ....... ili palni GLUPOSTI ......

Teoriata ia znam, vsichki teia gluposti sam gi chuval .... toplo-studeno .... gragfikata se pravila ot kontrast ........

Jivopista e chuvstwo .... risuvaneto e chuvstwo ..... teia teoritici det sa ti gi razpraali teia chekii gi zaebi !

NIAMA RECEPTA kak se pravi jivopis... ako si mislish che kato namajesh na platnoto sinia lenta (studeno) i do neia cherveno (toplo) i doneia sivo (studeno) veche si napravila jivopis ....

Az lichno predpochitam grafikata .... no v grafikata sashto ima cviat i ako twa ne si chuvala mnogo jalko ....


The Girls Just Like me!


Тема Re: ... meko kazanoнови [re: TlN-TlN]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано05.03.02 10:54



чувала съм
постарах се да говоря що годе по онази картинка и по въпроса на R1dler
инъче ми е писнало от академици
аз май съм 1 от малкото хора които заобикалят онова място на бул. Левски и се обръщат с гръб към него
верно че ако всички правеха живопис по тоя конспект до сега 200 пъти да са умрели всички визуални изкуства


I hate grey guys


Тема Re: CWIAT...POWECHE ILI PO MALKO?нови [re: R1dler]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано05.03.02 12:02



Razbira se, che niama pravilo... Chesto se polzvat izlishni cvetove, kogato hudojnikyt ne moje da presyzdade estestvoto na material naprimer.. i togava e typo :)
Vijte tuka edna byrza photoshopka na edin ot liubimite mi digital artists:


Gore dolu samo kafiavo, jylto, zeleno i sinio... pyk ima i material i vyzduh i nastroenie :)
eh...



Тема oshte digital artнови [re: Mescalito]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано05.03.02 12:11






I hate grey guys

Редактирано от mim_ на 05.03.02 12:11.



Тема Re: oshte digital artнови [re: mim_]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано05.03.02 12:13



Tova e syshtia tip, nali znaesh? :)



Тема Re: oshte digital artнови [re: Mescalito]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано05.03.02 12:16



да знам затова се сетих да го пусна


I hate grey guys


Тема Re: CWIAT...POWECHE ILI PO MALKO?нови [re: Mescalito]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано05.03.02 12:31



ok che recepta niama iasno...kakto i ultimate tutorial det da te nauchi na wsichko... prosto vinagi sym se chudil...koi kak i zashto.
hm..estestwoto na material..ok de ama..samo za koja spored Seegmiller mojesh da polzwash "..za kywto cwiat mojesh da si pomislish" i da go naprawish photorealistichno...ta w sluchaia se chuda ima li takowa poniatie kato "izlishni cwetowe"?
iziasni mi se obshto wzeto che wseki si risuwa tochno kakto mu kefne i niama "viarno" ili "greshno":)kakto si iskam taka.

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.