Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: read_me_first ... zashto?нови [re: Snaker]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано28.02.02 17:28



е те тука съм 100% съгласен с тебе - което не се беше случавало дося...
мдам

амин отново :)

и да ти го нагмуца слон... че не пишеш на кирлица..... :)Р



Тема Re: read_me_first ... zashto?нови [re: Snaker]  
Автор Лъчeзapнa (...празно...)
Публикувано28.02.02 17:34



По първото изречение ти се хващам, още не съм го прочела надолу.

ИЗВИНЯВАЙ !
Казах го без грам ирония! Наистина го мисля. Ама то като е тръгнало да се засягаме и така....
Пак извинявай. Отивам сега да прочета последното ти вдъхновение :) (пак без ирония ! наистина!!!!!)

Ми няма пък да избягам, заради пустите му недоразумения, произхождащи от езиковите ни различия !!!!! Няма пък .

Ученето не е запомняне на информация, а усвояване на начините за намирането й!


Тема Re: read_me_first ... zashto?нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано28.02.02 17:43



Mojesh da si sigurna che nqmame razlichiq v tazi nasoka ... prosto az predpochitam taka da se izrazqvam ... deistva im na horata ... ima effekt.

Za kvo bqgane ide rech ... ?!!

Empty pxl is my second name.


Тема Re: read_me_first ... zashto?нови [re: Snaker]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано28.02.02 17:50



Toia klub ne e dorasal za da zaema i 2kb na nechii server... i sam siguren, che i ti go mislish.

Az lichno niamam nikakvo namerenie da se zanimavam s podobno nachinanie. Uspiah v niakolko reda da kaja vsichko koeto triabvashe, poveche ne triabva. i bez tova net-a e palen s bezmislici, niamam jelanie da uchastvam v sazdavaneto na oshte edna.

Za logotype... triabvashe da si traesh, tova e proekt zamislen ot men, R1, Avi i LeoS, kogato imame vreme, togava shte go napravim, inache znam, che se angajira s host-a i sam zadaljen, ama nema nujda da digame para.

Za koeto i shte cherpish... :)))


Too Close to Love, Too Close to Hate

Тема Re: read_me_first ... zashto?нови [re: LoveHate]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано28.02.02 17:52



AAAAAAAAAAAAA tuka ne pozna ...
Ti she cherpish znaesh za kvo !!!
...
CHAKAM !!!
...
...

...
...
...
oshte CHAKAM !! ;)

Empty pxl is my second name.


Тема Re: read_me_first ... zashto?нови [re: Snaker]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано28.02.02 18:01



Snaker na sapun!!!
eeeeehhh....koi pokazal koi ne...digital nenam si kwo si....logotype nenam si kwo si.....projects da iskash.... wijdash tuka (w jalkoto ni forumche) kwo e...i ochakwash organizacia nekwa? da ne si sprial pieneto be?!?!
ili ti e doshla w poweche rabotata?!?!?!
clubs.dir.bg e home page na powecheto kreteni deto sme se sybrali i za nekyw shiban forum ne mojem da se razberem... ti si sednal za sites da goworish...peesh li peesh...hubawo peesh...ma slusha li nekoi?
maine logos sa si in da otdelna direktoria...twa obeshtah...pochti wsichki sa pregledani...i kwo? tochno kwo?
otnosno shtrih i razni paint podhodi...kwo da ti kaja...ei bogu mycha se... dobre che tebe pone ne te chakam da mi postensh otgowor i fixes...shtoto ostanalite "painter-i" mai chetkite i moliwite sa im dylboko zabiti otzad...chak ezika sa si glytnali i nikoi ot welichiata ne moje da kaje "oprai si malko kolonnata sianka kure...sia ne e got"...ma da se chudish li? i na kwo da se chudish?

pone Avatarche wika "gore" i "dolu"...che inache si e ebalo mamata.

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?


Тема Re: read_me_first ... zashto?нови [re: R1dler]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано28.02.02 18:11



LH...zemi ia zakliuchi "read me first" ot gore i da prikliuchwame...ebati..twa da ne e shibana demokracia.
kwoto takowa ako shtat ebati...wchera daje si misleh da opyna edna rodna na shibaniata tuka...ma razmislih...sha seda..i sha slagam newbie-naduwkite det im e miastoto...i help za koito zaslujawa...pyk ako iskat:)
ama prikliuchih s post-waneto na moi raboti.....opredeleno...
uf...keeef...

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?


Тема Re: read_me_first ... zashto?нови [re: Snaker]  
Автор Лъчeзapнa (...празно...)
Публикувано28.02.02 18:13



Щом хората не се разбират като си говорят, значи май си говорят на различни "езици", даже и на един да е..............

И мога да ти кажа, че ако погледна от всички страни случката тука - всички са прави ! (ти можеш като я погледнеш и да ми дадеш другата страна - всички бъркат някъде!) Ми така е. Но и всички са засегнати...


А сега ако псувах, щях да съм по-цветуща от теб, но уви, речника ми е беден. Освен това съм малко по-позитивна по принцип...
Та иде реч, че най-лесно е да му теглиш една майна на всичко и да се махнеш. Обаче нещото си остава... и кво като си се махнал?! Нито ти си се надмогнал (утре пак ли ще се махнеш - бъди уверен, че ще ти се предостави възможноат отново ;), нито в отсрещния е останало кой знае какво положително усещане от цялата история, макар да е победител в крайна сметка . Победител или победен?! Има ли такова нещо изобщо? И на кой му дреме, като се чувства опарцаливен след това?!

Ми в мен пак е половината страна - ти правиш другата половина . И във всичко е така...

Ученето не е запомняне на информация, а усвояване на начините за намирането й!


Тема Re: read_me_first ... zashto?нови [re: LoveHate]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано28.02.02 18:21



i ia prekrusti na "PROCHETI PREDI DA PITASH!"
shtoto nowobranskia keleshluk ima wrodena fobia kym readme-ta,nfo-ta, i FAQ-ta...za butona F1 da ne goworim.

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?


Тема zashto...нови [re: R1dler]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано28.02.02 18:23



и Snaker прав, и LoveHate прав, и R1dler прав, и всеки си е прав за себе си
не ви ли е станало ясно, че криви в цялата работа няма
и аз може да съм права
и всеки гринго, който влезе и му трябва розово бутонче с лилаво надписче и той ще е прав
ама аджеба що се нервите бе момчета
па приятели сте в крайна сметка и някакви си ламери ви настроиха на нокти
детиншини, дето всички в това число и аз се повличам
ама вижте, верно, дайте да оправим форума, ще дойде време и за сайта, и за всичко по реда си
па що тоя форум да не е част от сайта
да сме си независими (да извинявате че толкова навъре се пиша, че съм от скоро, ама нещата са ми присърце)
сървър ще се намери ще жертваме всички по 1$ от тлъстите си заплати с които се фукаме и ще си платим домейна къв е проблема
па после и преди и докато го правим ще си пийваме и ще си разправяме какви простотии сме ръсили едно време (може и вчера може и преди 2 часа)
и хайде стига драпане
излезте вън се разберете по мъжки
не че не е забавно да ви гледам сеир ама сеа за кво сме тука
пст точка!


I hate grey guys



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.