Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:42 27.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Търся си...  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано27.02.02 12:33



...Книги за Macromedia Director и Flash.
Ще съм много благодарна на всеки, който ми помогне да си намеря нещо из Интернет.
По възможност на български и английски. Други езици не знам.



Тема Re: Търся си...нови [re: mira]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано27.02.02 13:15



ввв.славейков.цом

книги на камари



Тема a aaz si tarsia......нови [re: Aвaтapчe]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано27.02.02 14:16



lubovnica -> 120/60/90 ...... do 35 god. s naklonosti kam sado-fetish-watersorts-anal-bizare- udovolstwia




opaaaa obarkah foruma



The Girls Just Like me!

Редактирано от TlN-TlN на 27.02.02 14:17.



Тема Re: a aaz si tarsia......нови [re: TlN-TlN]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано27.02.02 16:16



Tin ima edna opcia deto sega ia otkriah:)) Da pratia temata v drug klub, seshtai se s kakvi dushevni terzania se boria sega, dali da ia pravtia v "Запознанства" ili da ia ostavai tuka. :)))


Too Close to Love, Too Close to Hate

Тема Re: a aaz si tarsia......нови [re: LoveHate]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано27.02.02 16:18



samo ne ia prashtai v Adam i Adam pls!


The Girls Just Like me!


Тема Re: a aaz si tarsia......нови [re: TlN-TlN]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано28.02.02 12:14



A NESHTO PO TEMATA!!!!!!!!!!!!



Тема Re: a aaz si tarsia......нови [re: mira]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано28.02.02 12:25



abe momiche otivai na Slaveikov i ne zanimavai horata s gluposti !


The Girls Just Like me!


Тема Re: a aaz si tarsia......нови [re: mira]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано28.02.02 12:30



Prav e TIN, Slaveikov ili analoga mu v tvoia grad, ako ne si ot Sf.

Btw, predi 3 godini se skasah da tarsia kniga za Director-a, ama nemashe, no predpolagam, che veche sa izdali.


Too Close to Love, Too Close to Hate

Тема Re: a aaz si tarsia......нови [re: LoveHate]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано28.02.02 12:33



Abe nai malkoto e che shtom znaesh angliiski ........ i imash internet ima 100 varianta

1. Chetesh lesson i helps na www.macromedia.com
2. kupuvash s online ot amazon.com knigata (ako ia niama na Slaveikov)
3. ........... da ne prodaljavam da izbroiavam oshte 97


The Girls Just Like me!


Тема RRRRRRRRRRнови [re: TlN-TlN]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 14:18



Chovek, ako ne ti se zanimava s tova nedei, no ne mi kazvai da ne zanimavam horata s gluposti. Mersi za micromedia.com, ama i drugite 97 shte sa mi polezni. I si tursia neshto bezplatno, a puk i ne sum ot Sofia taka che stiga s toia Slaveikov.



Тема Re: RRRRRRRRRRнови [re: mira]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано05.03.02 15:15



Dai si adresa, az shte ti kupia edna i shte ti ia pratia, sled kato ne ti se davat pari.


Too Close to Love, Too Close to Hate

Редактирано от LoveHate на 05.03.02 15:20.



Тема Re: RRRRRRRRRRнови [re: LoveHate]  
Автор Лъчeзapнa (petite)
Публикувано05.03.02 15:32



Това прозвуча супер обидно...
Парите не извират обикновено и си е на приоритети като са ти малко...

Ученето не е запомняне на информация, а усвояване на начините за намирането й!


Тема Re: RRRRRRRRRRнови [re: Лъчeзapнa]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано05.03.02 15:36



A sireneto e s pari i takova neshto kato bezplaten obiad niama, chuvala li si?

I az mnogo dobre znam, che ne izvirat... nekolkokratno po dobre ot teb, vervai mi.

Otdelno ne shvanah koe mu beshe obidnoto ?


Too Close to Love, Too Close to Hate

Тема Re: RRRRRRRRRRнови [re: LoveHate]  
Автор Лъчeзapнa (petite)
Публикувано05.03.02 16:04



За да я унижиш ли го каза?
Или за да покажеш, че щом искаш нещо трябва да направиш усилието?
Че е така, така е... тя прави усилие в момента да си намери без пари нещичко.
Нали не искаш да ми кажеш, че съвсем сериозно и чистосърдечно ти беше предложението да й подариш? Защото хич не звучи така. Тогава не е ли обидно? Та ти дори с такава идея го правиш - предполагам не толкова несъзнателно. Друг е въпросът вече кой какво ще си извлече и колко вместо да се обиди може наистина да се замисли да си го постави в приоритетите за еди кога си да го има нещото.........

странни хора ве.. и за кво?

Ученето не е запомняне на информация, а усвояване на начините за намирането й!


Тема Re: ok, ok...нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано05.03.02 16:17



Ne, che mi beshe na um... ama ako dade adres, shte i pratia edna kniga za Flash4, taka ili inache nikoga nema da ia procheta.


Too Close to Love, Too Close to Hate

Тема Re: RRRRRRRRRRнови [re: LoveHate]  
Автор Лъчeзapнa (petite)
Публикувано05.03.02 16:18



Tи сигурно се ядоса, че тя така се дръпна на Tin-Tin?
ама пък това си беше гадно... няма значение колко е тъпо това, което е направила и тя... и че ти е писнало от "овисвачи", дето ако може кашичка с лъжичка в устата да им сложиш....................

абе ... излишна работа

Ученето не е запомняне на информация, а усвояване на начините за намирането й!


Тема Re: ok, ok...нови [re: LoveHate]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано05.03.02 16:20



nekoi ima li namerenie da kaje neshto interesno w toa forum i da ne e OFF-TOPIC ako sluchaino e wyzmojno.

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?


Тема Едно предложение .нови [re: LoveHate]  
Автор Лъчeзapнa (petite)
Публикувано05.03.02 16:23



В заглавната тема да напишеш, че ако никой не иска да отговаря по темата "ти" то няма нужда да викаш и крещиш - най-много да си отнесеш една ххххх :)
и да си преименуваш темата на български за да се вижда ясно, че е задължително да я прочетапреди да питам

Ученето не е запомняне на информация, а усвояване на начините за намирането й!


Тема Re: Едно предложение .нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано05.03.02 16:39



lychezarna....tuk i ne samo tuk da ti otgoworiat ne e PRAWO a PRIWILEGIA i mislia che e poweche ot iasno i bes dopylnitelno obsyjdane.

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?


Тема Re: Търся си...нови [re: mira]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано05.03.02 16:52



emi... mnoo offtopici se nasabraha...

v efneta ima kanal #bookwarez tam ima razni knijki no ne znam dali 6te moje6 da si nameri6 ne6to koeto da ti svyr6i rabota >>> vse pak probvai

a ako nqkoi 6te pravi blagotvoritelnost da se seti i za men

Дейба и тия мартянци!


Тема i az sa da se namesa........нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано05.03.02 18:28



.... mi da se darpa kolkoto si shte...... ama da i kaja na neia a ina tebe Lachezarno dete......

V BG horata triabva da se nauchat, che nishto ne e gratis, i da poluchat neshto parvo tribava da DADAT !!!!!!!
Utre tva devoiche she poiska na niakoi za web "design" ili prosto niakva grafichna rabota - PARI nali?
A taka..... a za da poiskash parvo tribva da si investiral, nikoi nikade ne dava na gotovo i ne naliva s funia znania i umenia, triabva da si gi iztradash..... da porabotish, izrasish s para.... koi e kazal che twa e eftin zanaiat.... za twa se i plashta tolkova dobre.... no se plashta dobre na hora koito si zaslujavat.... t.e. rabotili, cheli, sebeizgragdali se ........ nisho ne stava e taka.
Vseki si misli .... e sa si kupih komp. hop nekoi da mi dade Corel 10 ..... hop ia da napraaaa edni vizitki.... dai sa 50 lv ........ e NE staaaaa ,,,,,,,
brrrrrrrrrrrrrr

ama ko li se zanimavam i az


The Girls Just Like me!


Тема BRUM BRUM BRUM PRRRRRRRRRнови [re: mira]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано05.03.02 18:42




Koito nema 18 da ne chete. LH



Chaite ve chaite i AZ !! ... AAAAAAAAA sa da vi eba maikata ... :)

ta ... da sa proqva tuka kat golem gentlement ...
nachi ...
darling mira ... >>
flash sfanah kak deistva za tochno 4 dni ... osnovite mu mi beha qsni za toa preiod ot vreme ...
kak >> otvarqsh help ... na samiq flash i zapochvash da chetesh ... absoliutno predostatcuhno ti e samo toi kato za purvite 6 meseca ...
da razberesh kakvo e symbol ... movie clip i t.n. i tweens razni ... v toq help ima absoliutno vsichko koeto ti e nujno bez ACTION SCRIPTING ... veche za tva neshto ... bez kniga ne moe da minesh ;))
no mislq che ti e mnoooogo rano za A.S.
I posle na stariq princip na probata testvash ... praish ... testvash ... taka nia-dobre shte go nauchish ... moga da ti pokaja dobri primeri za flash site bez action scripting ...

ae sus zdrave :))

bah che sum dubЪr ;)

Empty pxl is my second name.

Редактирано от LoveHate на 05.03.02 19:15.



Тема Дрън дръннови [re: mira]  
Автор Og (Идиотин)
Публикувано05.03.02 23:44



Добре бе , хора , момичето попита нещо.А и ако не е готова да вложи финансови средства, то може да вложи труд.
Много добре знаете какво представляват книгите на Бг пазар, та един начинаещ пикльо-дизайнер в мое лице да ви обяснява.
И аз от сума ти време питам за такива книги, никой не дава.Имам 700 MB с бозави книги на комп-ра си +още 2 CD с някакви книги, и една няма там за флаш. Не става дума за глупости от рода на"ЗА да направите нов символ натиснете ctrl+F8(най-левия долен бутон на клавиатурата)".Става дума за сериозни книги, клоито да дават идеи и да те насочват по пътища, които някой вече е минал и няма нужда всеки да преповтаря стъпките им.
help-а на флаша съм го изчел за 2 дни, има много добре обяснено съдърание и начин на употреба на продукта, даже основите на Action scripting-а са дадени така е да се разберат.И все пак без основни понятия по програмиране не става,наистина!
А относно даром получавването- никой не е изработил сам всичко или поне не си го е платил с финикийски знаци без чужда помощ.А и съгласете се, че няма само вие да сте майстори, трябва да има приемственост,поне по мое мнение!

Хайде, със здраве!


Тема Re: Дрън дръннови [re: Og]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано06.03.02 11:11



та мили хора (нека сме вижливи днес поне малко)
идеи никой няма да ви даде никоя книга колкото и да е добра
в книгите и хелповете само теория и техника на правенето
хубав сайте може да се направи и само с хтмл, аз лично съм привърженичка на това но това друг въпрос
всичко става с много гледане, много интерисуване, и много мазоли по задника от стоене пред монитора
значи нета е пълен с всякакви работи и боклуци и полезни работи. и литература има някъде качествена само да се намери
има и tutorials които са още по добър начин за учене но САМО за учене щото аман от еднакви работи по 100 сайта
ходете на

там куцо и сакато поства неща за флаш
а има и други места ама сега няма да ви разправям ходете търсете така става номера не с клатене (вирене) на краката


I hate grey guys

Тема Re: ok, ok...нови [re: LoveHate]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 15:06



Варна
ул. "Петар Райчев"№35
ст.1411

Цветомира Кирова



... времето ще покаже ...



Тема kraino vreme i az da kaja neshtoнови [re: TlN-TlN]  
АвторMlRA (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 15:35



Vij kakvo - az ni nai-malko ne smiatam da izkaram pari ot tova zanapred. Prosto ne sum kato vsichki kone s kapatsi, koito se interesuvat samo ot 1 neshto. Na men programiraneto si mi e mnogo po-interesno i s tova i smiatam da se zanimavam, no ne vijdam kakvo prechi tova da porazshiria horizonta. Ne znam kak e pri teb, no az opredeleno si kupuvam knijki - i to dosta, no pri polojenie che sum student ne vijdam kak moga da otdelia 50-60lv, za da si zadovolia liubopitstvoto v tazi oblast. A ot druga strana ne vijdam kakvo pravo imash ti da me sadish. Vse pak jiveem v svobodna strana i moga da pitam i kazvam kakvoto si iskam!



Тема OK...нови [re: mira]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано19.03.02 15:51



... darling, knijkata ti shte tragne utre...

Dano da e imalo smisal...


Too Close to Love, Too Close to Hate


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.