Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема TATOO - Art ili Kich !?нови  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано22.02.02 11:01



Ae nova tema

TATOO - ART ili KICH !

......................


Mnoo mi e interesno mestnite komp.designeri i graphici ko mislata po vaprosa... za LOVEHATE mi e iasno mai!


The Girls Just Like me!


Тема Re: TATOO - Art ili Kich !?нови [re: TlN-TlN]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано22.02.02 11:05



i art i kich...kato wsichko ostanalo ima i ot dwete...

sa "Stamat i Minka 1979" "kotwa i rusalka" "syrce, strela, kapki kryw deto se sybirat w chasha":)))))))))))
az opredeleno sym FEN na gotinoto tatoo...no ne razbiram ot taa rabota mnou:)) no pyk opredelno shte si naprawia:)))

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?


Тема Re: TATOO - Art ili Kich !?нови [re: R1dler]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано22.02.02 11:13



dano ne e "UVO `98" naprimer


The Girls Just Like me!


Тема Re: TATOO - Art ili Kich !?нови [re: R1dler]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано22.02.02 11:15



R1dler sha si powredish rozowata kovichka
to Tatoo-to kato wsichko drugo wizualno ako go hwane Chovek deto otbira i ako iska sha go naprawi art
ako go hwane baj Gencho ot mahlata tam dolu shte naprawi kaka Tina s dylgite plitki 1 takowa zasukano s mastilen cwqt na chernata kylka na bat Gosho ama na 100 km ot arta
ta ako e qko super kefq se, ne che shte si naprawq, no si e gotino. postwajte shte gledam ne otkazwam


Love to hate grey guys


Тема Re: TATOO - Art ili Kich !?нови [re: TlN-TlN]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано22.02.02 11:18



Zaidash sa aaa?:)))

Az shte pochakam mnenieto na naselenieto i shte iznesa edna kratka obrazovatelna lekcia po temata: "Art-a v Tattoo-to i Tattoo-to v Arta, i kade adjeba se stiga do kich"

Btw, wom tattoo e neshto mnogo seriozno, kogato e napraveno s misal...


Too Close to Love, Too Close to Hate

Тема Re: TATOO - Art ili Kich !?нови [re: LoveHate]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано22.02.02 11:25



Nie sie zaiajdiam brie........ ae malko i po twoiata tema...... nali se oplakavshe che samo za risuvane tuka si govorim .....

Chekam s interes twoiata lekcia ....... mnoo mi e interesno obache koga li she izobretat kompiutaren ploter za tatoo :))) i dali nekoi she se osmeli da sedne... hehehe predstavi si samo...... scanirash si nesho na Shopeto i ade na plotercheto da ti go izografisa


The Girls Just Like me!


Тема Re: TATOO - Art ili Kich !? [re: TlN-TlN]  
Авторagogo (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 11:34



Sxshto taka sa mi stranni i katalozite s tatoos.
Kakwo mislite po wxprosa?



Тема Re: TATOO - Art ili Kich !?нови [re: TlN-TlN]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано22.02.02 11:37



Nadali shte go izmisliat brat... v onia mnouuu tap film "Starship Troopers" imashe takvozi neshto, ama to tam kvi li ne prostotii imashe:)

I tai kato ti postna primer ot edin ot osnovnite stilove, az shte postna ot drug, ta da imat predstava horata: TRIBAL RULZZZZ....

Tva az sam go risuval za Maya... da e jiva i zdrava i vse tolkova usmihnata:



Tova pak az sam go risuval, no e mnogo malko v strani ot originalen Borneo tribal, prosto da imate predstava.



Too Close to Love, Too Close to Hate

Тема Re: TATOO - Art ili Kich !?нови [re: agogo]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано22.02.02 11:45



mdaaaa i na mene sa mi stranni shoto predi godini bachkah (pravih risunki) za edno TATOO studio w Spain .... i tam da ti kaja v katalozite imashe neshta koito tatoo-artista moje da napravi 1:1.
A tuka za zaribiavane slagat kvo li ne..... nai veche iako GIGER .. a mnoo se samnivam krainia rezultat da e taka dobar kato originala.


The Girls Just Like me!


Тема Re: TATOO - Art ili Kich !?нови [re: TlN-TlN]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано22.02.02 11:53



I po dobar moje da e brat:))) Ako slushash shte ti pokaja raboti na Manu/Paris, praveni po proekti na Giger, deto samia H.R. si gi sloji v nai-golemia izlizal do sega album.

Az lichno smiatam Giger za dosta ednoobrazen i skuchnovat osobenno na po stari godini, a prenasianeto na koja ot perfekten tattooist kato Manu mnogo ojiviava neshtata mu.

btw, moga da ti pokaja i neshta na Mao/Madrid, deto silno se samnivam che mogat da se izpalniat drugade osven na koja.

I nakraia, ako si fan na Giger, pusni edin search za Dark Side Tattoo / Paul Boot, da vidish razvitie na tema dark art... nishto obshto s Giger, no mnogo vpechatliavashto. I pak da spomena ne haresvam Giger, che i Boot ne haresvam no si zaslujava da se vidi.


Too Close to Love, Too Close to Hate

aaa... shtiah da zabravia, liubimiat mi tattooist se podvizava pod imeto Tin-Tin / Universal Studio / Paris

Редактирано от LoveHate на 22.02.02 12:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.