Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:17 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Znachi....temata SHTRIHнови [re: R1dler]  
АвторGanchu (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 15:45



pri twoq shtrih, uswen che e krystosan, liniite sa prawi.
takaaaa... siga nachi sha kaja kot men sa ma uchili idno wreme:1. "otmestwaneto" na shtriha trqa da e postepenno, t.e. ygyla mejdu liniite da se promenq postepenno 2. shtriha trqbwa da sledwa formata, t.e. ne e dobre da praish sfera s krystosan shtrih. sia sha ma pitash shto. mi shtot drazni ukotu. naprai 1 sfera s krystosan shtrih i 1 s "nekrystosan" i kavi posle koq ti izglevda po-dubre. KRSHR drazni ponevi imash protiwopostawqne mevdu samiti linii na shtriha. pugledni na shtriha kato suwkupnost ot otdelni obekti (ma kak go kazah samu!). pri krystosaniq shtrih se poluchawa kontrast mejdu orientaciqta na obektite(liniite) w prostranstwoto. primer-wypros: kyde naprevenieto mevdu formite e po-golqmo, pri 2 perpendikulqrni obekta(linii) ili



Тема Re: Znachi....temata SHTRIHнови [re: R1dler]  
АвторGanchu (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 15:47



... 2 usporedni? KRSHR e po-podhodqsht za ploski formi, ako wyobshte e nalovitelno da sa izpolzwa. ta oshte nogu raboti moat da sa kavat za shtriha, ama az nit sym spec po taq chas, nit sym hudojnik... i mi pisna da pisha wechi.
i ne moa da sa syglasy s mim, che shtriha nqma znachenie. ne e wavno samo ko praish, mi i kak go praish, nyl tyj?



Тема Re: Znachi....temata SHTRIHнови [re: Ganchu]  
Авторmim (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 17:38



znachi hubawo kazwash che nito s spec nito hudovnik zatowa zashto izobshto se obavdash
ej na qdosa me
ako iskash dwuboj izlez mi nasreshta
shtoto moga da ti naprawq topka s krystosani shrihi po-dobra ot twojta s nekrystosani i shte e tolowa obemna che shte ti izwadi ochite
i ako ne si zabrawil ot urocite po matematika liniite ti mogat da bydat sprqmo 1 tochka pod 179 razlichni ygyla naj-obshto kazano
ako za teb ima samo perpendikulqrni linii idi si pregledaj ochite ako obichas

basi karash me da se fukam neshto deto ne go iskah



Тема Re: niakolko neshta....razni:)нови [re: R1dler]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано20.02.02 19:08



Като ги гледам тия свещи и очи и ме побиват тръпки:: старата ми мания.

Трябва да понаобиколя архивите на варошата в Благоевград да ви сканирам килограми черепи, свещи, камъни, сухи цветя...всякакви тенекии и други депресарски истории.

Ама...

Евала на ентусиастите!

the Disaster


Тема Re: Znachi....temata SHTRIHнови [re: mim]  
АвторGanchu (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 20:16



milichka, nogu nawyttre gi zimash neshtata.
po matimatika nikuga ne sym bil dobyr, ama ot twa det sa seshtam sprqmo tochka liniqta ne moje da bydi pod nikakyw ygyl, mhm. nema ko a sa fukash.
ne sym kazal, che ne move da sa napraj topka s KRSHR, move i s tochki, i s kwadratcheta...KRSHR DRAZNI OKOTO! TWA E!
ae stiga weche po taq tema, che rabotiti zeha da staat siriozni.



Тема Re: Znachi....temata SHTRIHнови [re: Ganchu]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано21.02.02 11:01



te neshtata nikoga nemove da sa dostatychno seriozni
a i toq klub za kakwo e tuk ako nemovem da sporim
a towa za tochkata werno moj propusk e
i az ne sym dobre s matematikata prolicha si ama predpolagam che si ima i klubowe i hora za towa
ta wikam hajde wseki da postne po 1 topka sys shtrih koj kakto misli che e dobre i da si cheshem ezicite, t.e. klawiaturite
neshto mi haresa toq profi spor

[image=http://www.sirma.bg/a/7.gif][/image]
Love to hate grey guys


Тема Re: Znachi....temata SHTRIHнови [re: Ganchu]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано21.02.02 11:12



Neznam kvo sa te uchili no si mutna i kurvava otnosno lekciqta za shtriha ... nema takova neshto kato naprejenie mejdu dve linii >> i po toq nachin da obqsnish zashto ne trabvalo da se krustosva shtriha ... ti uspa da kajesh slednoto >> AZ NE SUM SPEC. I NE SUM HUDOJNIK ama SHTRIHA TREBE DA NE E KRUSTOSAN ... infantilnoto ti pisane na ala-selqndurski dialekt ne ti donasq nikva shibana dostovernost v tvurdeniqta ti ...
i po povod izkazvaneto che ne si edi kuv si ama edi kvo si ... uspq da kajesh tuka na hora deto sa zavurshili tva onova (ne iskam da upomenavam koi i kvo po razbiraemi prichini) che ti deto uj ne si nikuv im kaza adjeba na tqh che nishto ne znaqt ...
ei ti pokazno ... za mnogo neshta osven topka s krustosan shtrih ... makar i nezavursheni ...

http://toxichit.com/demo/virulent.jpg
http://toxichit.com/demo/scamp.jpg

Empty pxl is my second name.


Тема mim,нови [re: mim_]  
АвторGanchu (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 04:21



ma te neshtata werno staat seriozni, gleam che tevkata artileriq sa e wkliuchila po-nadolu.
1. ne moa da ti otwora image, ne nam shto
2. ne moa da postna topka, shtot neam scener. trqa... abe dylga i shiroka
3. nema i smisyl, shtot sym siguren che twojta sha e po-dobra. nemah za cel da dokazwam che sym dobyr hudovnik
ae da napraim neshtata malko po-konkretni: KRSHR na R1dler ne mi hareswa. malko da si promena tezata shtot ne sym napylno praw, priznawam. KRSHR ne winagi drazni, zawisi koj risuwa qwno...



Тема Re: Znachi....temata SHTRIHнови [re: Snaker]  
АвторGanchu (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 04:40



Mr. TOP, ne mova a sa nauchish na obnoski, ej!
takowa neshto kato naprevenie mevdu liniite IMA, ako gi razglevdame kato orientirani formi ---> kontrast mevdu orientirani formi.
pyrwo ne sym kazwal, che nekoj znae po-malko ot men ili che wyobshte nishto ne znae. kazh twa det sa ma uchili hora, koit sa zawyrshili twa onowa. wtoro, ako sha gleame koj kwo zawyrshil i az moa da kaa neshto po wyprosa.
eeee, det wika mim, karash ma a sa fukam pa ne obicham, ne sym takyw chowek dea.



Тема Re: Znachi....temata SHTRIHнови [re: Ganchu]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано22.02.02 08:40



twa che moia shtrih ne ti hareswa e sywsem drugo neshto weche:))
i twoe prawo:)))
noooo...neam obrqazowanie po wyprosa no da razglejdash liniikite w shtriha (prawi, krygli, na flioga) kato otdelni orientirani formi wmesto kato elementi IZGRAJDASHTI forma mi se struawa naludnichawo...se edno da kajesh che edi koe si cherweno ....neshto ne e tochno twa cherweno deto tree da e......mnou arhitekturno mi zwuchish neshto....Stroitelnia?:))

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.