Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 26.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема OLYMPUS Camedia E10  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано13.02.02 14:54



-Blagodaria...
-Niama zashto...
-Dano da e blagorodna... :)))

Taiii... malko fast shot-ove s novata mi pridobivka.

Ne sa praveni nishto drugo ozven resize, a ot originalnia file moga bez nikakav kahar da izvadia A3, a si misli che s poveche zanimavka shte dokaram i 50x70.



Te t'va e...


Too Close to Love, Too Close to Hate

Тема Re: OLYMPUS Camedia E10нови [re: LoveHate]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано13.02.02 15:02



Kach para bre barovec?


The Girls Just Like me!


Тема Re: OLYMPUS Camedia E10нови [re: TlN-TlN]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано13.02.02 15:08



Mi masa zaedno s 3 flash karti, ama toi e firmen, pak ot tam i e firmena taina :)))

Vsashnost neznam tochno, a me marzi da hodia do schetovodstvoto i da razpitvam.


Too Close to Love, Too Close to Hate

Тема Баа и цифровака, бааа.:)нови [re: LoveHate]  
Автор Gavanski (Роботизиран.)
Публикувано13.02.02 15:14



Аз не отбирам ич, ама не знаех, че с цифроваци се снима толкова сполучливо на macro mode и блърването на фона си е "истинско".

Лепо,лепо:)



Тема test :)нови [re: Gavanski]  
Авторmim (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 17:28



are sega da widim i kak se sprawq s golemi neshta
detajlite ok qko ama trebwa da se probwa i na malko po-golemi raboti pejzavcheta towa-onowa
che tam rabotata e w obektiwa ne w memory-to
ade chestito
brawo



Тема Re: test :)нови [re: mim]  
Автор ER (human)
Публикувано13.02.02 18:21



makroto super, no dai da vidim kak se spravia s telesnia cviat i v low light conditions, dulga axponacia i t.n. malko distant shots, stopping action. ... whoops uliah se, telesen cviat stiga :) ne se samnivam no mi e liubopitno ...
inache, chestito takova pojelavam vseki mu



Тема И ако може..нови [re: ER]  
Автор Gavanski (Роботизиран.)
Публикувано13.02.02 18:42



..телесният цвят да е от жена:)



Тема Re: OLYMPUS Camedia E10нови [re: LoveHate]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано13.02.02 22:28



Като нещеш да кажеш цената сподели поне малко технически параметри на сапунерката....
..... а я кажи тез макро опити от статив ли ги прави или Веселка Лечева ти държа апарата ;-)))



Тема Re: OLYMPUS Camedia E10нови [re: LoveHate]  
Автор graphic (INAPPLICABLE)
Публикувано14.02.02 12:10



Край, край.... Дилян Марков ще умре от глад. И не само той, струва ми се... Аз си мисля, но може би греша, че фотоапарат снимка не прави. Мисля си че основното средство е осветлението - то изгражда обемите, гледната точка, композицията, аксесоарите и т.н......И понеже напоследък във форума темата дигитални апарати е доста дискутирана, смея да отбележа ( по мое мнение), че този тип техника е чудесно средство за изработка на презентации, каталожна работа, но колкото и да са високи техническите параметри сами се убеждавате че оптиката често пъти ограничава диапазона и т.н. Дай боже, да не настъпи прекалено объркване на пазара и професиите фотограф и дизайнер се слеят... знам че е страхотно сам да визуализираш на момента идеята си - ама си мисля че това стига само на етап презентация - ех, сега как ще ме наплюете.....залягам и чакам наплюването



Тема TTDanni i t.n.нови [re: SlMPLl]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано14.02.02 13:12



ima gi tuka:



na koito mu se chete da chete.

Teia snimki sa praveni ot raka sas svetkavica, stativ oshte niamam.

Peizaji i podobni shte probvam v sabota i nedelia /ako ne mi izmisliat rabota/, da se nadiavame, che shte ubedia niakoe drugarche ot jenski pol da se porazhvarli, ta da vidim i kak e rabotata s kojata.

Inache imam snimki na model, pravemi sas sashtia aparat ama ot liceto D.Markov s pro osvetlenie i t.n. Idealni sa, garantiram. Abe ei sia shte prerovia discovete s arhivi i shte postna edna.

Obache neosporimia fakt se e, che edna hubava snimka si e 80% svetlina i umenia da se boravi s neia.


Too Close to Love, Too Close to Hate

Редактирано от LoveHate на 14.02.02 13:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.