Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема layoutнови  
Авторmim (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 16:24



do sega wse az puskah ot wreme na wreme nqkoj komentar
ta krajno wreme e da se izlovim (t.e. da izlovim neshto) pred publika
ej wi 1

deto trqbwa da predstawlqwa site na softwarena firma ama za sega e samo layout
kyw shte e nachina po kojto shte se prawi towa neshto po-natatyk html, jsp i pr. nito men me interisuwa osobeno nito was ima si developeri za taq rabota
krajno wreme e designerite da si wyrshat designerskata rabota developerite - developerskata
i teksta hich da ne wi interisuwa wzet e ot 9 planini i ot 10 gjola samo da markira nqkakyw tekst
hajde dawajte mnenie cheshete si ezicite chakam gotowa da ponesa mnogo (wse pak reshih da go pusna tuk)



Тема Re: layoutнови [re: mim]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано11.02.02 16:26



Kato nachalo moje da se mahne drop shadowa na sinite linkove, 2 minuti si byrsah caisite dokato razbera che ne e v tiah problema :)



Тема Re: layoutнови [re: mim]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано11.02.02 16:30



Znachi, kato gledam dolu gore layouta, mislia, che sred neshtata, koito klientyt nai--malko iska e osobeno originalna navigacia. Tezi beli bukvi na oranjev fon, obyrnati na 90 gradusa... ami ne moje da gi prochete bez da se zachete... ako razbirash kakvo iskam da kaja, navigaciata e dobre da mojesh da chetesh dori kato gledash ne bash v butonite ami KYDETO i da e iz stranicata...
Pyk i bukvite sa prekaleno golemi, brrrr... az imam niakakyv ujas ot golemi menu items :)
Gore na bannera neshto cvetovete takovata... ili pyk samite tia.. er.. (lista na stoletnik?).. neshto nechisto ima tam.
Okolo "work" chastta ot logoto outline izglejda kato bygav,,,
Tva se seshtam za sega :)

Btw az kazvam samo neshtata, koiuto ne mi haresvat, inache az mnogo si padam po beli sites s ostrichki grafiki i 1px cherni liniiki, taka che pooshtriavam takyv outlook :)



Тема Re: layoutнови [re: Mescalito]  
Авторmim (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 16:52



e te nali zatwa go puskam da kavete kwo ne wi hareswa
za nawigaciqta syglasna znam si go tuj ama na sha sa misli po wyprosa
inyche senkite na sinite neshtica neshto ne mi se igraeshe da gi maham che to towa si beshe naprawo ot 1 gif ot starata stranica
gadowete ne sa mi dali wsichkite rabotni files
a i izobshto ne se znae kakwo shte ima na samata stranica wytre
kato pochne da se prawi togawa shte stane qsno ako izobshto stane
ima oshte kakwo da se doizpipwa i doumuwa
a stoletnika kakwo ne mu hareswash
inyche towa "bygawoto" okolo logoto si e ot kompresiqta
to ne che samoto logo mnogo mi hareswa ama ne sa rekli da go smemqme nego oshte, kwo da se prawi



Тема Re: layout [re: mim]  
Авторfufko (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 17:46



Senkite rasfocusirvat i na orangevoto i na blu-to, gore imach i malko seleno probvaj da go mnaknech m/u svetloto i tumnoto sinuo



Тема Re: layoutнови [re: fufko]  
Авторmim (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 18:01



s malko promeni ej wi go pak:





Тема Re: layoutнови [re: mim]  
Автор dreik (тихата стъпка)
Публикувано12.02.02 13:13



purvia variant poveche mi haresa s izklujchenie na edno edinstveno neshto - belia border okolo logoto - vse edno prozrachen gif prednaznachen za bial fon i slojen v/u tumen - no tova lesno moje da se opravi
opredeleno purvia variant mi se struva po-dobur i kato cialo mi haresva

Премини ме, ако можеш.


Тема Re: layoutнови [re: mim]  
АвторBorg (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 13:50



Значи:

1) както каза Мескалито, малко са големички буквите (важи за всеки текст, където и да е).

2) Менюто: ами става, лично на мен ми харесва, само да не бяха бели буквите (ами черни примерно).

3) Сините надписи: пробвай с малко по-тъмен нюанс (и сянката .... послушай модератора :)

4) И .. май е това. Само можеш да си поиграеш още малко с общата сянка (тази на главната таблица). Нещо ми стои като .. абе и аз незнам като какво, но не ми харесва.

5) Защо не направиш и главната таблица със скосен ляв ръб? така ще се върже с останалите.

От мен толкоз :) като цяло не е лошо :)



Тема Re: layoutнови [re: Borg]  
Авторmim (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 15:46



bukwite na menjuto gi namalih s towa ok samo deto nqma da stanat drug cwqt oshte po-malko cherni stawat uvasni togawa probwah go oshte predi da pusna 1-q wariant tuka. i sini i zeleni i tymno sini i kwi li ne beli shte sa towa e. razmera na shrifta wytre w tablicata za nego kazah che e samo tekst w html wariant samo move da gadaq kak shte e na shte se borq za po-dreben shrift i fixiran razmer i az ne sym poklonnik na golemite bukwi (w sluchaq si spestih malko kopirane na tekst ot stariq site, kojto nqma da wi pokava zashtoto na men ne mi hareswa a i ne sym go prawila az taka ili inyche)
a za senkite na tablicite ne wivdam kakwo da si igraq poweche s tqh ne iskam da tevat
za kontura na logoto nqma otyrwane shte trqbwa da se primirq s nego ili sled tevki sporowe nqkak shte go razkaram no za sega si ostawa bez znachenie dali iskam
a i po poslednite maili koito prehwyrchat nasam move da se okave (kakto powecheto sluchai) che krajniq wariant e po-weroqtno da nqma nishto obshto s towa
togawa shte kava che beshe zabawno da go prawq pyk move da si go slova w portfolioto



Тема Re: layoutнови [re: mim]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано12.02.02 16:31



twyrde mi e shareno - nawigaciqta oswen che e nechetliwa na pryw pogled e i trudna za zabelqzwane kato cqlo... underline na nowinite naprawo osira wsichko - slovi si css bez underline za links ili slovi na kraq samo edno more (uff tuka pyk nqma tag [u]) ;-)

tolkoz ot men

| pro_01
|

Редактирано от pro_O1 на 12.02.02 16:32.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.