Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Картелчетанови  
Автор SlMPLl ()
Публикувано30.01.02 20:41



Хайде народе пак ще ви забавлявам. Ей тук има едни картелчета (с биг в средата). Я да чуя като как ги намирате.






Тема Re: Картелчетанови [re: SlMPLl]  
Автор Ronson (Mr.)
Публикувано30.01.02 22:32



прекалил си с компресията



Тема Re: Картелчетанови [re: Ronson]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано30.01.02 22:49



Е и това е мнение ;-))), макар 4е за мен е по-важно общото впечатление, а не детаилите и дребния текст. Картелчетата са още в етап на работа (векторно тифецване, без ретуш на растерите ...). Днес няма да мога да ги покажа по-качествени, но утре ако не забравя ще ги кача отново.



Тема Re: Картелчетанови [re: SlMPLl]  
АвторRonson (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 23:50



kato obshto vpechtlenie mi se struvat malko pretrupai. no moze tova da e iziskvaneto na klienta - da gi ima vsichki sertifikati i drebolijki, che kato kupuva klienta, da znae za kakvo si dava parite :)



Тема Re: Картелчетанови [re: Ronson]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано31.01.02 01:22



Popretrupano ot zaduljitelni gluposti......
Ma kat cyalo bivat... i opredeleno alkida me kefi s neshto v pove4e..... zna4itelno po-razdvijen e.......... pishtova s novata cam li e ili onya maniak e otka4il na cyalo v truespaca??? :o)

Toi kaza !!!


Тема Re: Картелчетанови [re: SlMPLl]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано31.01.02 20:57



Ето ви ги по-качествени ... ако някой ги иска за принт да се обади ;-))
Междувремено завърших и третото







Тема Re: Картелчетанови [re: minimiro]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано31.01.02 21:08



Е какво ме направи ти бе - ча па такова 3Д .... и то при положение, 4е имам апарат4ето в ръце. Почвам да снимам квото ми падне (нали няма консумативи та щракам без лимит). Апарата е страхотен ей ...
А на колегата вече му викам Б. Митев ;-)))

Абе ти къде видя по-раздвижения дизайн на алкида, като те са правени от един файл ... както и да е, виж и третото.



Тема Re: Картелчетанови [re: SlMPLl]  
Автор Ronson (Mr.)
Публикувано31.01.02 21:38



Tova tretoto opredeleno me vpechatli. Mnogo mi haresa.



Тема Re: Картелчетанови [re: SlMPLl]  
Авторminimiro (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 18:25



Mi neznam... moje da e ot compresiata na 4ervenoto (a kakto znaem Xarata gadno ma4ka red) no na sinyoto onia vrutki na 4elnata stranica dale4 po yasno se vijdat...... ta zatva to po-mi haresva.....
Ma simpli, ne moish li si pospestish ot tolkoz mnogoto podrobnosti bre?

Iii.... molya ti se okontrasti malko oranjevata drujka na valyaka..... cveta i pone ot tuka (nekva zala, 4e pak neam Inet) e mnoo izbelen.... puk i shtampata Antares ne se 4ete :oP



Тема Re: Картелчетанови [re: minimiro]  
Автор graphic (INAPPLICABLE)
Публикувано03.02.02 13:30



Е.... колеги и аз се намесвам! Браво! Значи определено се присъединявам към мнението на mini, да оконтрастисш валяка щот и двамата знаем че е много по червен и контрастен на кадъра....а sorry, не разбрах кои от фотосите са дело на новия гений във фотографията - червената кола на първия картел или къщите и пейките в другите? Щот ако червената кола е ваше фото дело - ами аз си зарязвам колегата и се хващам на друга работа.....А иначе, извън това картелите са си много яки, а за претрупаното, нема как, те бояджиите така обичат.. много ме кефят, честно..... това е.. спорна работа и леко печатане....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.