Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:03 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Drawing, brushing...  
АвторPopitkov (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 09:33



Vidqh temata za tabletite i mi stana interesno. Shoto i az iskam da si vzema ama...
Qsno che Wacom shte vyrshat chudesna rabota. Obache moq problem e drug. Nqmam tolkova pari za davane.
Znachi gledah na edin site


hvalqt SuperPen. Qsno mi e che ne moje da se sravnqva s Wacom-skite, ama kajete zaslujava li si da se kupi? I mojete li da mi preporychate drug evtin tablet, koito ne e syvsem za izhvyrlqne?



Тема Re: Drawing, brushing...нови [re: Popitkov]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано05.02.02 10:06



nikoga ne si struwa choweche..
to e kato 19" SONY i 19 " Proview uj syshtite harakteristiki ama razlika ot nebeto do zemiata... celia razumen swiat s nujda ot tablet polzwa Wacom
Wacom=Tablet >> Tablet=Wacom
razlika w cenata - $70 izchakai syberi gi i si zemi neshto deto znaesh che e dobro..

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?

Редактирано от R1dler на 05.02.02 10:07.



Тема Re: Drawing, brushing...нови [re: Popitkov]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано05.02.02 10:49



Таблетът е подходящ, забавен и много полезен подарък за деца на всякаква възраст ... >> izvadka ot texta za Super Pen !!!
Mdam ... struva si ...

Empty pxl is my second name.


Тема Re: Drawing, brushing...нови [re: R1dler]  
АвторPopitkov (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 11:32



Da, napylno sym syglasen.
No ako chovek trqbva da izbira mejdu 14" Proview (Mouse) ili 19" Proview (SuperPen) mai izboryt e drug.
Vsyshtnost tova mi e po skoro hobi. Ne ochakvam skoro da izkarvam pari ot tova. A zabelqzah che e pochti nevyzmojno da se risuva s mishka. Ne sym siguren che lichno za men si zaslujava da dam $100.
Kajete dali vse pak si zaslujava da se vzeme evtin tablet, zashtoto vsyshtnost ako ne si vzema evtin, shte si ostana s mishka.



Тема ti mai ne slushash..нови [re: Popitkov]  
Автор ER (human)
Публикувано05.02.02 11:57



podkrepiam R1dler, a i tova veche si go prochel v drugi dikusii, ama ti mai ne slushash.... Zawisi dali iskash da risuvash s nego ili da si choplish nosa.. te tova i obiknovena himikalka go moje! - ne ti triabva WACOM :-)
ako shte risuvash s nego pochvai s mishkata i sabirai pari... puk neka si e za udovolstvie a ne za prof celi..
mdam.

a i kato imash tolkova mnogo pari vzemi si edin evtin za da se zaribish oshte poveche, schupi go ot nervi i posle sabirai pari za WACOM. tva mai shte e po evtino a?!!!

Редактирано от ER на 05.02.02 12:01.



Тема Re: Drawing, brushing...нови [re: Popitkov]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано05.02.02 12:40



mi choweche moita mishka struwashe pochti kolkoto toz SuperPen nawremeto.
kompromis mojesh da naprawish s wichko.
wzemi si SuperPen i derzai.:)

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?


Тема Re: Drawing, brushing...нови [re: R1dler]  
АвторRonson (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 15:39



Dobre de , vsichki se izkazahte kompetentno, no moga li da popitam kolko ot vas sa vizdali i sa izlozvali tozi tablet???
Vchera edin poznat mi s epohvali che si e vzel syshtata marka tablet na UC-Logic samo che modela 5.5"x4.0". Dade mi malko da go bazikam i smeq da tvyrdq che hich ne e losh. 512 levels of pressure, podryzka ot poznatite n grafichni programi. Sys CD-to idva i Painter Classic, veche ima i drajveri za XP. Activanta plosht e razgrafena s grids, koeto donqkyde ulesnqwa upotrebata (do nqkyde ne). Drugo koeto e vazno da se otbelezi e che kakto

WACOM, taka i sa specializirani samo v proizvodstvo na tableti.
Prochetoh tazi statiq, i obshto vzeto edinstvenoto s koeto sym syglasen e che pri chertaneto na po-debeli linii trqbva da natiskash dosta silno, a pyk drugoto tefloni, mefloni, nikoj ne moze da ti kaze vqrno li e ili ne.
V krajna smetka kato kompromisen variant tova dobra pokupka.



Тема Re: Drawing, brushing...нови [re: R1dler]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано05.02.02 15:49



Az go imam toia tablet, ama pri mene polzvaneto mu e svedeno do funkciata - neshto deto plashi klientite.

Ama, kolegata na otsreshnoto biuro, vse pak e bivsh animator i takova neshto kato mishka ne sam go vijdal da ima, go probva i spodeli, che si bil savsem prilichen, daje za teia pari si bil napravo mnogo dobar.

Te tva e, kvoto az znam. Pak ti kazvam az ne risuvam s tablet, imam go neizvestno zashto.


Too Close to Love, Too Close to Hate



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.