Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Помощ! Не знам как...  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано29.01.02 11:10



...да вържа крилата на една

.

Т.е. мътна ми е анатомията на

Въобще, им ли някаккъв шанс това да изглежда реалистично? Искам да кажа и крилото да е крило, и жената да е жена.

the Disaster

Тема Може и да може...нови [re: Jucky]  
Автор la petite (loading...)
Публикувано29.01.02 12:31



При всички положения цялото това крило под 'мишницата' влиза в полутон - не може да свети колкото гърдата, защото светлината идва малко отзад, освен отгоре. Това ще ти даде и завиването на гръдния кош назад и съответно започването на крилото малко по-откъм гърба... което ми се вижда по-добре. Но може би трябва да дадеш още малко пространство на тоя гръден кош?
Под-мишницата започва от гърдата, но не би трябвало да стига до 'предната част на ръката' (това в първата картинка не е сбъркано), освен това гърдичката е доста нифелна и високо и навън поставена.
Ако сложиш лакът, за да си направиш сгъвката ............
Крилото надолу не ми е ясно как може да се продължи, макар че можеш да си поставиш основната (лакетна) кост, преди да пърхат перцата (все пак на нещо се държат)....

Сигурно си разглеждала все пак птички преди да се хванеш да го правиш това?

А, пропуснах ... крилото е на пътя на светлината специално за гръдния кош и той също трябва да потъне, макар и по-малко от самото крило там.
По ясно изрази края на гръдния кош и началото на крилото, там има 'ъгъл' вече, макар и с меко преливане (ако излаза е откъм гърба почти - което ми се струва по-реалистичното).



Тема Re: Помощ! Не знам как...нови [re: Jucky]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано29.01.02 12:35



Ama ti iskash da ima krila VMESTO ryce? Ili podobno angel da ima ryce i otdelno krila na gyrba?



Тема Съвсем крилато искам да бъде.нови [re: Mescalito]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано29.01.02 12:51



.

the Disaster


Тема Re: Може и да може...нови [re: la petite]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано29.01.02 12:59



Благодаря за изчерпателния коментар!

По торса не съм пипала въобще. В смисъл, че това крило ми взе вниманието, а изолираността на гърдата е от това, че е на отделен леър. Но не го отрязах съвсем, защото нямаше въобще да се разбира за какво става дума.

the Disaster


Тема Re: Помощ! Не знам как...нови [re: Jucky]  
Авторmim (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 16:40



znachi wzimash 1 anatomiq na choweka (ako nqmash wkyshti ili nqkoj priqtel/ka w bibliotekata sys sigurnost ima) i razglevdash i prerisuwash do pripadyk, shtoto inyche nakraq wse neshto shte stane schupeno. i sega e trygnalo da se chupi
da zarevem senkite kljuchicata ti e mnogo izpyknala tam kydeto se wryzwa za grydnata kost i gyrdata e mnogo wisoko
1 sywet: drug pyt puskaj celiq image shtoto taka sa si syweti na tymno
ta taka
ot ramoto na dolu kato kosti kriloto na pticata i choweshkata ryka si prilichat dosta kato izkljuchim malko nemalowavni podrobnosti. reshi na koe iskash da nablqgash
wse pak move da naprawish neshto koeto si e chisto krilo (nali imash choweshko tqlo wse pak) i ako ne si wegetarianka wzimash 1 pile (move i pecheno) i go razfasowash napylno i go risuwash. nqma nachin da ne se poluchi. a ako si wegetarianka otwarqsh pyk anatomiq za ptici
shte stane nqma kyde da otide stiga da go podhwanesh seriozno inyche samata vena e trygnala na dobre derzaj



Тема Re: Помощ! Не знам как...нови [re: Jucky]  
АвторKotarak (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 21:45



Ne znam kolko e ot pomosht towa..no kato stawa duma za jeni s krila i anatomia, nai-dobre e da razgledash kartni na Boris Vallejo.
Eto tuk e moje da hwurlish edin pogled:


eto niakolko ot poslednite godini:






- ne tochno jena, no pokazwa wruzkata na krilete

i t.n....ima dosta neshta tam...ta ako ima neshto polezno za teb moje da razgledash i ostanalite tam i da si namerish nai-podhodiashtia primer



Тема Ех, само...нови [re: Kotarak]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано02.02.02 14:27



...за Vallejo не се бях сетила!

Ще видя какво ще направя тези дни [нещо много пролетно ми стана май ]

the Disaster

P.S: Благодаря!!

Редактирано от Jucky на 02.02.02 14:29.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.