Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Eii jivna malko tuka.....нови [re: TlN-TlN]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано22.01.02 21:36



Ех приятелю TIN-TIN (тинтири-минтири), като чета какво си написал ... чудесно заместваш SNAKER. Не е тук мястото да говорим по въпроса, но прав е srgwashere да се сърди. Човека каза мнението си за дизайна на етикети и ти кво - извади си оная работа ... И аз не съм съгласен с приказките му, обаче така ли го порязах човека. Ми направил е етикетите, ако ги е продал на прилична цена, какъв му е проблема даже и да живее в с. Долно нанагорнище, а етикетите да са на тоалетна хартия без перфорация. А ти чети дебелите книги в града и се образовай професионално докато другите работят. Като не ти допадат разбиранията за графичен дизайн на някой или се съмняваш в думите му - сподели, ама не по тоя начин бе ...
Брей големи дизайнери станаха всички не може да се говори с тях ...



Тема Re: Eii jivna malko tuka.....нови [re: SlMPLl]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано22.01.02 23:19



Znachi...pich neznam shto, iavno i ti kakto "srgwashere" ste me razbrali dosta pogreshno !

1. Az NIKOGA na nikoi ne sam mu opliuval rabotite, daje zlachni komentari ne sam pravil, i twa ti garantiram che mnogo hora tuka mogat da go kajat!

2. Koi e dobar hudojnik, designer, artist i prochie samo vremeto moje da pokaje i dokaje ! Az ne sam nikoi da davam kvalifikaci. Ti SNAKER go ostai, toi si ima harakteren stil na opliuvane, i ne me barkai s nego !

3. Ako sam zasegnal niakoi.... ami sorry, ne mi e bila takava celta ! Otnosno jlachneti mi komentari, to te se otnasiaha ..... principno kam designa (old school) v BG napraven izcialo pod vlianieto na shurobadjanashtini....ili hora koito se vrat da praat neshta ot koito gram ne razbirat.

Ae che mi pisna veche taa tema.....


The Girls Just Like me!


Тема Re: Targovec v hrama...нови [re: LoveHate]  
Автор hooli (bedstvie)
Публикувано23.01.02 00:40



Ohhhh, Ta Taauuuu, nachi ot merak za pizzi i rom i zabravi geografiata :(

ia proveri Melnik kyde e i Struma kyde :))))

______________
tuka si tree footer


Тема Re: Targovec v hrama...нови [re: hooli]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано23.01.02 10:26



Znam be dude, oparavih go veche, nali znaesh, inercia...

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: Targovec v hrama...нови [re: LoveHate]  
Автор hooli (bedstvie)
Публикувано23.01.02 14:15



az samo taka profilaktichno :))))))

abe neznam za kva inercia mi govorish, ama otkak napravi onaia reklama s onova dupe nezemno, me kategoriziraha alkoholih nai tezhka stepen :)))))

e tva e, kat reklamata raboti, niakoi ostavat bez pari :))))

ae nasluka

______________
tuka si tree footer


Тема Re: takaaa, interesno...........нови [re: LoveHate]  
АвторNikson7O (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 15:34



Pi4- ne kosi se. Mnogo e stilen Melnika (4),i spored mene move da se gowori za tiah kato Art.



Тема Re: Targovec v hrama...нови [re: hooli]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано23.01.02 17:06



Zadelil sam 10-tina kalendara 100sm x 70sm ot makalaturite ... iskash li?:)))

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: Targovec v hrama...нови [re: LoveHate]  
Автор hooli (bedstvie)
Публикувано23.01.02 23:33



Tempting, but no thanx :))) Che shte mi izleze losho ime :)

vizh, ako si navit da spodelim po edna vodka glasuvam s dve ryce :)

______________
tuka si tree footer


Тема Re: srgwashere !!!!!!!!!нови [re: LoveHate]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано26.01.02 03:22



Hate... toz puk etiket det nyaa koi znae kvo obshto s klasikata, naish puk na kuf reiting se radva v zakostenyal London?
Ima nyama kude 10 000 butilki natikaha horicata...... za taz marka vino si e napravu ubiistvo na rotnia....... det se vika....



Toi kaza !!!

Тема Re: srgwashere !!!!!!!!!нови [re: minimiro]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано27.01.02 18:33



mini... vijdal sam ti baia raboti, kazval sam ti koe mi haresva i koe ne, v povecheto sluchai parvoto e bilo poveche, ama v sluchai nishto polojitelno ne moga da izmislia. Opredeleno ne vliza v dobrite ti raboti tova neshto....:)


Too Close to Love, Too Close to Hate


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.