Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 20.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Paint in progressнови  
Автор ER (human)
Публикувано14.01.02 15:13



nad koeto se trudih na niakolko puti po niakolko chasa s goliam entusiazam dokato neshto zapochna da me drazni che go omazah savsem a i vidiah dosta zor s postiganeto na jelanoto ot men izrajenie na liceto .. koeto poradi tazi prichina vse oshte lipsva.
ta tova beshe predi sedmica. biah go ostavil na mira za da moga da se reset-na. :-) ta sega pak mi se shte da go podhvana i dai boje da go zavarsha blagopoluchno :-) no predvid tova che e vse oshte v mejdinna faza mi se shte da chuia mnenia. koito da vzema predvid predi da prodalja...

ot dosta vreme se opitvam da naucha pone malko anatomia, taka che da izglejda shto gode chitava ili pone bez tejki schupvania i mutirala muskulatura. :-)
ta komentiraite pls...
crits and comments are all welcome :-)

p.s. ha dano da pvleka kerak i da vidim poveche raboti na posetitelite tuk...



Тема Mi... pich.......нови [re: ER]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано14.01.02 15:41



sa... vajnoto e che imash jelanie pich......... az ne bih se zahvanal s saveti ili komentari da ti daaam...
Kazvash che si otdelil po niakolko chasa na den........
Ami taka e... bez da te otchaivam, obache az otdeliam za risuvane ot 5klas do sega (veche sam na 28 godininki) po niakolko chasa...... i pak se tormoza za dosta neshta i se macha kat tebe..... vajnoto e chovek da bachka sam i da se razviva..... drugoto go zaebi, koi kakvo e kazal, haresal, opliul i t.n.
Risuvaneto e predimno udovolstwie i neshto mnogo lichno za samia risuvach... i kogato prestane da bade takova...se prevrashta v beztoinostno i bezcelno neshto ot koeto niamash nujda dori ti samia!

The Girls Just Like me !!!


Тема Re: Mi... pich.......нови [re: TlN-TlN]  
Автор ER (human)
Публикувано14.01.02 15:56



ne me pritesniavat chasovete.. pritesniava me kak se poluchava... predelno mi e iasno veche che s 3, 5, 8 meseca ne stava taia rabota.. problemat mi e tam che niamam uchitel niamam i chovek koito da popitam lichno kakvo ne e v red.. shtoto az moje da si mislia che neshto e v red no to da ne e, kakto ne vednaj mi se e sluchvalo.. kade poradi neznanie kade shtoto ziapam ne kadeto triabva..
ucha se... opitvam . ako sam postignal neshto e shtoto sam sum se trudil nad tova.
no edin savet moje mnogo da pomogne kogato e poolezen... i kogato ima koi da go chue razbira se :-)
ne nujno da komentirash rabotata na niakoi .. no puk samo tova che si si napravil truda da mi kajesh tova koeot mi kazvash e dostatachno za da motivirash chovek..
taka che blagodaria ti :-)
po dobre da chuia neshto losho otkolkoto nishto.. a kogato e v podkrepa na tova koeo pravia niamam kakvo poveche da iskam ot teb :-)



Тема Re: Mi... pich.......нови [re: ER]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано14.01.02 16:16



аз па ше ти кажа само едно две неща
ебамумаматапичнезнамдалиеоттаблетаилиотквоамамноуякосинапреднал!

п.с. забраих второто
корема и гърдите, т.е. дясната част на гърдите... нещо не ме кефят...
светлината малко да пипнеш ли кво...такъв корем просто няма според мене...
иначее...
само браво...

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: Mi... pich.......нови [re: Aвaтapчe]  
Автор ER (human)
Публикувано14.01.02 16:27



hehe mi staraia se
za korema - tochno tva nai me vpregna i go zaebah. predi beshe s po izpaknali muskuli ma sega puk e savsem zle.:( moje da triabva da sa po diskretni li.. ne znam. iavno shte triabva da si nameria ot niakoia anatomia good reference che da go napravia po normalno... ni gi znam tia raboti i ne staat... ma she se priborim... nadiavam se :-)

btw oshte pomnia che tochno ti me prati na onova miasto narecheno sijun za da trupam vpechatlenia i znania :-) ta ako ima napredak i ti imash prust v taia rabota

Редактирано от ER на 14.01.02 16:35.



Тема Re: Mi... pich....... [re: ER]  
АвторOO7 (Нерегистриран)
Публикувано14.01.02 18:03



Коремчето е доста в сянка вляво, предвид светлината, попадаща върх, ръцете. И е доста надолу гръдния кош, което прави корема да изглежда като топка. Също мускулете му са дооста кръгли и изпъкнъли (но това е може би щото не е взета под внимание светлината).
Мое лично мнение.



Тема Re: Paint in progressнови [re: ER]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано15.01.02 09:58



aghm:))))))
bdamm:))
ma oshte mnou work imash po figurata...oswen po korema...
ta w toia red na misli wchera dokat gledah neky typ niskobiudjeten action s Jean Claude Van Damme i si misleh za mutrata na towito creature:)))
izleze twa... shto trebe da ima lice?


moje i da niama. ..
to twa moito sigurno e mnou sbyrkano ...ama za ideiata...byrzo i mrysno:)
ne e "digital" ..tia dni sme na moliv:)))

ae pozdrawi:))

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?

Тема Re: Paint in progressнови [re: R1dler]  
Автор ER (human)
Публикувано15.01.02 10:57



mggghh arghhh mddaaaam ima rabota mnogo ;-) zatva i go postnah sega a ne kogato go zavarsha i se okaje che vsashtnost nishto ne sam zavarshval i e vreme da go pochvam:-)
10x za mutrata :-) az si go haresvam moliva :-) naish, mnogo se chudih dali da e hi-tech neshto ili natiur... stignah do izvoda che natuir e nai dobria nachin da izrazia sastoianie.. ako uspeia de..
ta istignah do niakade snoshti,no ne sam "completely satisfied" no puk pone tragnah v niakakva posoka.. pomazah oshte malko i veche niama skica koiato da ocheretava formite.. be stiga sam prikazval ei go

..

007 - vzimam pod vnimanie tova che korema e tvarde tumen v liavo.. a grudnia kosh mislia moje da se opravi pone malko.. ne e savsem kasno.. a muskulite veroiatno sam se opital da go izkaram muskulest bez da znam kak... :-) 10x



Тема Re: Paint in progressнови [re: ER]  
Автор dreik (тихата стъпка)
Публикувано15.01.02 11:49



rucete sa malki za tazi moshtna figura, koiato si mu napravil - laktite vinagi stigat do krusta, a koremnite muskuli ne ti stoiat dobre zashtoto sushto sa neproporcionalno munichki - triabva da sa malko po-golemi i prehoda mejdu tiah i rebrata da ne e tolkova riazuk.
Inache nai-dobre si potursi niakoia anatomia za hudojnici, kupi si ia i neka da ti stane ejednevno chetivo - v smisul - gledash, razglejdash, prerisuvash, risuvash - vsichki taka sme se uchili. Shte ti preporucham anatomiata na Bames, zashtoto spored men e mnogo dobra, no ti razpitai - moje da ima i drugi sushto tolkova dobri ili po-dobri.

Премини ме, ако можеш.


Тема Re: Paint in progressнови [re: dreik]  
Автор ER (human)
Публикувано15.01.02 12:20



mdam, podozirah che ima kup problemi..:-(
anatomia... shte si vzema no oshte ne sam se reshil da dam 120lv. za Bames ima obache edna Aanatomia na niakakvi cheshki ili polski avtori na angliiski koiato e 75lv i vkliuchva i anatomia na niakoi jivotni.. dosta solidna kniga ako se sudi po obema... ne e detska knijka.. niakaoi ima li vpechatlenie ot neia?! opakovana e i ne sam ia razglejdal ..




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.