Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:45 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Paint in progressнови [re: ER]  
Автор dreik (тихата стъпка)
Публикувано16.01.02 10:31



ami poiskai da ti ia razopakovat - pone kato struva tolkoz triabva da mojesh da ia razgledash.

Премини ме, ако можеш.


Тема Re: ER ------ BAMES --------нови [re: ER]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано16.01.02 10:44



Tazi kniga e KLASIKA pich....... parata e dosta, no si zaslujava, twa prosto triabva e nastolntata kniga na vseki nachinaesht risuvach!

Vapreki che samo s neia niama da minesh....... imam predvid, che barzite skici napraveni ot natura, sa neshto nezamenimo..... moia savet e, hvani si gadgeto, priatela.....ili prosto otidi v parka (kato se stopli vremeto de) i risuvai do pripadak... skici na hora ....... e taka nabarzo 5-10 min na skica........ kupi si kilogrami hartia (nai dobre ot niakoia pechatnica nai evtinata vestnikarska ..... vzemi 20 moliva 6B..... nareji listovete A3 i barzi skici..... po 40- 50 na den....... ne se zabivai v detailite, shtrihite.......... prosto hvashtai proporci, sastoiania, dvijenia......... drugoto ot samosebesi shte si doide.
Druga mnoo DOBRA kniga e ..... goliamata kniga za BESHKOV ....... e tam prosto she vidish za kakvi tochno skici ti govoria..... BAMES e anatomia.... BESHKOV e art !
Prosto e zadaljitelna.

The Girls Just Like me !!!


Тема Re: ER ------ BAMES --------нови [re: TlN-TlN]  
Автор ER (human)
Публикувано16.01.02 11:35



ok razbrah poslanieto ..Bames ili.. Bames v kraen sluchai.... Bames))

shte sabera pari i shte ia vzema... a art skici imam knijka i mislia che e dobra . e nee na beshkov no e tochno art... obshti formi petna kompozicia shtrih .. takiva neshta... ot skoro ia imam no shvashtam ideiata za burzata skica...
mislia che temata se izcherpi i vikam da ne zanimavame poveche auditoriata s meraka mi da se naucha da risuvam dobre.)
10x na vseki koito si napravi truda da napishe neshto
sledvashtia put moje samo skici da pokaja))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.