Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:01 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Една кутиянови  
Автор SlMPLl ()
Публикувано09.01.02 19:30



Това е последната ми опаковка, която направих. Хвърлете по едно око.... ако има и някакви предложения - давайте.





Тема Re: Една кутиянови [re: SlMPLl]  
АвторMorgoth (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 19:59



Abe mai ima problemi s gradientite (a moje i da e ot compa, na koito sedia v momenta) na toz gif (vse pak 256 cviata :) Snimkata kak se blendva v background cveta, prosto se fade-va gradient'no li?



Тема Re: Една кутиянови [re: Morgoth]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано09.01.02 20:28



Явно гифа се издъни, защото преливката трява да е плавна и с много малка разлика между двата цвята. Направих го .jpg ---->

и стана по-добре .... и по-малък файл.
Нямам възможност да видя точно какво стана защото през почивните дни промених всички настройки на монитора като за дълго стоене в интернет та малко ми се губят детайли. А да не забравяме, че е рендирано на ниска резолюция само, за да добия приблизителна представа за разположението и общото впечатление от кутията.
Да си кажа честно, показвам го, за да стане лаф за дизайн някакъв, защото почва да ми писва от бръщолевене за разни софтуерни и хардуерни проблеми. Надявам се и някой друг да покаже нещо.
В този ред на мисли ... "Айде бе заетите преди Коледа и Нова година, тия дето им пушеха главите от работа ... или тотално сте се изморили, та още почивате, или се срамувате от резултатите. Дайте на нас дето си клатихме краката да видим защо се губихте от клуба". ;-)))



Тема Re: Една кутиянови [re: SlMPLl]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано10.01.02 10:15



Кутията ми харесва пич...
мдам...
аз бих я напраил синя.. ама... то сигурно си е требело да е зелена...
иначе - аз не показвам - мене ме е срам
:)

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема !нови [re: SlMPLl]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано10.01.02 10:58



...лично е

the Disaster


Тема Re: Edni lainaнови [re: SlMPLl]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано10.01.02 11:36



Neeeeeee-mash griji ...
kude e vtorata kutiq s otvarata i muhlqsalite qica ?

Mnou dobro designersko reshenie ... luha na alpiiski vuzduh i kraveshki laina s MALKO muhi ... zelenoto samo mi pokazva kakva svejest sadujjat fekaliite, a ozadachenata krava v still "Toq s kamerata hich da ne si misli che shte me chuka ... " e super qk zamisul za >> naprao arogantnata ideq za durtata razvratena fliorca i vtasaloto sirene ... Vishnevo chervenata liniq ... mmmmm ... mislq si za Arabella i sedemte ebacha ... ops ...

Tui ... a few words ...:

Mnou si dobur, imash obrazovanieto ... imash priznanieto ... imash sichko koeto se iska za da stanesh super ... keep moving GO GO GO ... KUTII RULZ >> mojesh spokoino da davash mnenie za vsichko koeto ne ti vliza v work ... media, web, ART nai-veche !!!! ... kakto gledam i go praish ... Az sushto taka shte napraa profsaiuz na XARA designers koito sa im kazali na maitap che sa N:1 i te zeli che im povervali ...
Sledvashtata stupka e ... BE A GOOD BOY >> SVARI SI QICE ... che mi pisna ot kutii i posle inteligentni mneniq ...

ae sus zdrave ...

Empty pxl is my second name.


Тема Re: Една кутиянови [re: SlMPLl]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 11:55



Za kutijata .. pochti nishto nemoga da ti kaja: Kutija za sirene ... sus sushtiat uspeh mojeshe i da e bjala (az lichno cheta kakvo pishe i tova e dosta po-vajno za men kato potrebitel). No moga da ti dam edin tehnicheski suvet: promeni si nastroikite na 3D-to. Sega e koshmar. Nikakva perspektiva. Daje maj e naobratno (pone taka izglejda). Neznam s kakvo si go pravil, obache neshto si opleskal. Az lichno ne pridobivam nikakvo mnenie, za tova kak shte stoi vurhu teneketo .... hajde, svetlinite kak da e (makar che tova ne mislja che e lamarina).

Те са вече тук !!! От много отдавна ...


Тема Re: Една кутиянови [re: SlMPLl]  
АвторJonata (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 22:14



Как ще се произвежда кутията? Т.е. как и върху какво ще се печати?
Питам те не за друго, а защото според мен за да стане добре на печат ще ти трябва 6 цветна машина - CMYK за логото и червената лента, едно светло и едно тъмно зелено. Само по CMYK ще стане отврат братче, повярвай ми! И изобщо в CMYK стой далеч от ярко зеленото и ярко оранжевото.
А перспективата ти е наопаки:)



Тема Re: Една кутиянови [re: Jonata]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано10.01.02 22:39



Абе приятелю, това е за литография. В БГ има 6 машини за такова нещо и са едноцветни, ти ми говориш за 6-цветна машина, това е в сверата на фантастиката на този етап. Освен това нещата са съобразени с възможностите на литографската техника, така че позволи ми да не ти повярвам, че ще е отврат (като цвят). Я да те питам 100C, 100Y - това ли е ярко зелено. Айде стига бе, че те ако и това не отпечатат ...
Иначе съм ти благодарен за това, че се опитваш да ми помогнеш.



Тема Re: Edni lainaнови [re: Snaker]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано10.01.02 23:18



Я виж кой ми писал. Самият Господ. Каква чест за простосмъртните като мен да чуят божественото слово снейкарско. Абе ти нямаш умора, ей. Защо не си отвориш един клуб само за собствена употреба, гарантирам, че там няма да има нито по-добри, нито по-лоши дизайнери от Snaker. Ти сигурно мразиш и отражението си в огледалото, защото изглежда по-зле от теб. Нещастник! Като чета постингите отнасящи се до теб на хората, които те познават - мъчно ми е за тях. Дори те гледат да не засегнат великия Snaker, защото ще ги залееш с помия. Бъди си колкото искаш велик, аз нямам такива амбиции нито съм го твърдял някога. За мен това е работа. Върша я както мога и не се срамувам от това, което съм направил. Знам че не съм велик, нито посредствен дизайнер - някъде посредата. Мескалито каза за себе си нещо в този смисъл (сега пък ще излезе, че се сравнявам с него ... не), така че да не повтарям и аз самооценки от сорта. Колкото до това че съм давал мнения във всяка област на дизайна - какво да кажа - не е вярно! Много рядко коментирам други работи и предимно принт. Който може да докаже обратното - нека го направи. Аз съм сигурен, че няма такъв. В повечето случаи от учтивост спестявам критики на откровено слаби работи, а рисувани не коментирам изобщо, въпреки че имам няколко заверени семестъра от този предмет в студентската си книжка.
Ти обаче имаш погрешна представа за този форум. Тук трябва да се показват и коментират работи между колеги, да се търси и намира помощ. В колко от другите форуми за дизайн си видял отношение като твоето? Твоят клуб е "Попържни". Там можеш да ги научиш хората на нещо.
Айде цепи облаците с нос. Жалко за готиния сайт дето си направил.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.