Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 18.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема gangsta pix  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано10.01.02 17:00



uhuhuu... golqm tashak... 3 chasa rowih dnes i namerih edin golqm... trqbwat mi pics w edna izkliuchitelno qwno stranna oblast: negyrskiq lifestyle.

trqbwat mi podskachashti koli, hood drug dillaz, razni drugi gangstaz i ej takiwa neshta... HELP!

| pro_01
|



Тема Re: gangsta pixнови [re: pro_O1]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано11.01.02 13:05



Abre...... ko ti stana s portala det go beshe zachenal.......? nesho mi se zagubi ot horizonta?

Otnosno gangsta pix ,,,,, mi zemi se porazhodi iz malko rap stranichki.....

www.fubu.com

ili neshto podobno........

The Girls Just Like me !!!


Тема Re: gangsta pixнови [re: TlN-TlN]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.01.02 11:21



ba... koj portal pa sq...

stranichkite gi brodih super mnogo ama problema e che staa duma za commercial shit i ne moga da wzemam na horata neshtata che da ne se nacupqt i da me pernat prez rycete. inache warianta e imam na wutang malko movies tuka da klycna nqkoj kadyrcheta ama pak nqma tolkowa mnogo extri da eba ;-( specialno lowriderz pyk nikyde ne moga da namerq takiwa che da staat za rqzane i prawene posle. qwno she trqbwa da ida do compton hahah

| pro_01
|



Тема Re: gangsta pixнови [re: pro_O1]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано14.01.02 11:34



Abre nali beshe zachenal..... edno .......... dezine......? ili te barkam s nekoi drug?

The Girls Just Like me !!!


Тема Re: gangsta pixнови [re: TlN-TlN]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.01.02 11:40



cash rulez da world - pyrwo parata - posle udowolstwiq za masite... sq nqmam wreme da wyrtq nekomersialni proekti... pyk i da eba interfejsa optimiziran stypi na 1.5mb ;-))

| pro_01
|




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.