Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:03 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема niakoi da znae kyde se prodavat snimkiнови  
Авторtyrsesht (Нерегистриран)
Публикувано07.01.02 12:28



v print quality, kato se porychva po inet, za razlichni lichnosti.
ima li takyv adres.
ima adresi, koit opredlagat posteri, ama napravo plakati mi prashtat, a az iskam az da gi pechatam tezi plakati.
shte pomogne li niakoi????



Тема Re: niakoi da znae kyde se prodavat snimkiнови [re: tyrsesht]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано07.01.02 13:56



corbis.com imagebank.com www.tonystone.com comstock.com >>> samo pari4ki trqbvat!

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!


Тема Re: niakoi da znae kyde se prodavat snimkiнови [re: tyrsesht]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано07.01.02 14:01



Последния път като гледах в tonystone.com ми искаха 800$ за снимката която ми трябваше. Имаха питания къде ще се ползва, как, колко време и т.н. - накрая ми сервираха тази цена. Сещай се, че не съм платил... отидох на славейков и си купих квото ми трябваше... иначе ако клиента ми беше каилен да плати тия долари... нема грижи - има тонове сайтове..

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: niakoi da znae kyde se prodavat snimkiнови [re: Aвaтapчe]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано07.01.02 23:36



abe q kaji koi sa hubavite piratski diskove 4e az trqbva da si nakupq malko snim4ici :)
predvaritelno blagodarq (eh 4e sam nahalen) :)

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!


Тема Re: niakoi da znae kyde se prodavat snimkiнови [re: achko]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано08.01.02 11:11



Еми... най хубавите са тия дето сам си ги сглобиш :о)
Иначе има една серия... Photo ClipArt май са към 8 или 10 диска... има хора, бизнес, места... не е лоша колекция... То - на Славейков като идеш и си им има обложките и се вижда - те са си тематични...
:о)

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: niakoi da znae kyde se prodavat snimkiнови [re: Aвaтapчe]  
Автор hooli (bedstvie)
Публикувано09.01.02 12:00



abe pichove, imam 12 diska takiva bozi v dosta visoka rezolucia tuk v office, ako vi triaat i iskate da si gi kopirate, pusnete edna belezhka da se razberem, pari ne iskam.....

ae i dohodna i kreativna.

______________
tuka si tree footer


Тема Re: niakoi da znae kyde se prodavat snimkiнови [re: hooli]  
Автор consumator (съвсем непознат)
Публикувано09.01.02 19:18



ima oshte edin dosta hubaw site za snimki - www.eyewire.com, toj e ot ranga na corbis kato ceni, ot po ewtinite: 30 - 70$ za 72 dpi.
A za piratskite diskowe s kartinki mnenieto mi e, che klientite w BG triabwa da swiknat s towa, che towa sxshto struwa pari; a ot druga strana horata, koito razrabotwat sajtowe da ne se strahuwat, che shte uplashat klientite s cenite na snimkite, w krajna smetka edin sajt mozhe da se naprawi i bez kartinki. Towa za komersialnite sajtowe, a inache, ako si prawish neshto za udowolstwie, pone az ne bih imal absoliutno nikakwi skrupuli da si izpolzwam kolkoto si iskam kradeni kartinki :)

the way I'm disco dancing...

Редактирано от consumator на 09.01.02 19:24.



Тема Re: niakoi da znae kyde se prodavat snimkiнови [re: hooli]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано09.01.02 19:19



О искаме, искаме!
Записвачка имаш ли?
Абе това е идея! Ако всеки обяви дисковете си с клипарт, които е готов да сподели с останалите в клуба ще се получи една голяма база изображения.
Или пък идеята не е толкова добра ... знам ли.



Тема Re: niakoi da znae kyde se prodavat snimki [re: hooli]  
Автор consumator (съвсем непознат)
Публикувано09.01.02 19:32



Ako iskate kartinki podredeni po kategorii, kradeni ot TonyStone, ot ImageBank i ot oshte ne znam kxde, bez watermark i t.n. (72 dpi) mozhe na http://photobox.ru/
na washa otgowornost :)
a banka s bezplaten clipart e dobra idea, wseki mozhe da contribut-wa s kakwoto ima i shte se sxberat dosta biznesmeni, koito si stiskat rxcete, koito goworiat po GSM, chasownici, optichni kabeli i kompiutri... mnogo polezni kartinki :)))

the way I'm disco dancing...


Тема :))))нови [re: consumator]  
АвторMorgoth (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 19:53



Hahaha, kolko tochno si gi izredil, koito ne e pravil web design s mlad kostiumiran i zabyrzan inteligent s kufarche, toi ne e pravil nishto :)))
Naistina ideiata e mnogo dobra (osobeno za horata, koito se zanimavat s web, pechatarite kak shte obmeniat tolkova golemi images prosto ne znam :), ama mai shte stane syshtoto kato s ideiata za baza danni s vectorni logota... :(




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.