Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Printerнови [re: LMNT]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано20.12.01 17:37



Hahahah :))
Mislia, che tova reshi izbora mi veche :))
Samo kajete koi tochno model
za sega sym se sprial (po syveta na LoveHate) na:
Epson SP 890 A4/ 6clr/2880x720/ black 9.6ppm; colour 9.2ppm
neshto po-dobro ima li kato kachestvo za A4?



Тема Re: Printerнови [re: Mescalito]  
Автор Drina ()
Публикувано20.12.01 17:58



Ne znaja dali si reshil vechee no az rabotia ot dosta vreme s hp Desk Jet 970CXI Profesional Series i sam mnogo dovolna. Estestveno pechatam na photo hartia i s originalni mastila. V edno foto daje ne mi razpoznaha che snimkata e pechatana na printer. A naskoro chetoh statia v kojato dosta opluha piezo sistemata na epson, zastoto kato ti se zapushi niakoja ot duzite smeniash printera napravo zastoto izliza mnogo skapo da smeniash glavata. Ako iskash idi na www.hpshop.cnsys.bg i pogledni printerite. A tam i cenite za snosni.
Pozdravi Drina



Тема Re: Printerнови [re: old_moon]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано21.12.01 00:04



Един приятел имаше скоро същия проблем с изместването на печата и ударите на главата ... като дойде майстора знаеш ли какво направи ---> извади гъбичката дето се чисти главата и източи едно кило мастило, но след подсушаването ---> проблема изчезна

Чувал съм, че всички епсони правят редове по изображението, но това се вижда само след много внимателно вглеждане



Тема Re: Printerнови [re: Drina]  
АвторLMNT (Нерегистриран)
Публикувано21.12.01 02:28



Dokato ti se zapushat dusite toja printer e veche antika!
I moja se zapushi,ama sled 3,5 godini exploitatsija!
Ot druga strana, pomissli kakvo kachestvo shte da imat dusi,koito se smenjat sos vseki patron!!! Nabludavah printera na edno drugarche HP DeskJet 690...mi zasazvashe dori i na glanzirana artija! Ima si i dobri modeli HP,ala za taja cena kupuvash po-high-tech model na EPSON.

Po djvaolite, naj-evtinite modeli EPSON sa veche i po 120LV !!!



Тема Re: Printerнови [re: LMNT]  
Автор old_moon ()
Публикувано21.12.01 15:36



choveka ti govori che e prigotvil 500$ :))
a profesionalen A3 printer na HP struva 360$
vij, moia oshte beshe v garancia, kato mu se zapushiha shibanite diuzi
i za da mi se otpushat mi otiodidoha skapanite konsumativi, chistak byrsak!!
epson high tech, ama mehanikata mu e big shit! Syjaliavam, che si vzeh epson!
a toi e epson stylus photo 750.
sigurno sym sluchil na shibana broika, znam li, kyvto sym karyk :))
ama vtoripyt epson niama da vzema!

no pain - no gain



Тема A3нови [re: old_moon]  
АвторLMNT (Нерегистриран)
Публикувано21.12.01 17:22



Professionalno li e "max. 600dpi" (HP Deskjet 1125C, A3) ili mozhe bi puk vsse pak
"max. 2880 (H) x 720 (V) dpi" (EPSON Stylus Photo 1290 A3)???

Mi togava mi dajte edno kilo ot po-neprofessionalnoto, molja! (razbiram vtoroto)



Тема Re: A3нови [re: LMNT]  
Авторbaio (Нерегистриран)
Публикувано21.12.01 18:39



tehnicheski poglednato chowek ne bi triabwalo da razlichi poweche ot 300dpi s newuorujeno oko. Towa e spored grupa ruski ucheni :)) Zawisi mnogo ot tehnologiata na pechat. Shtoto twurdo mastilo e s 400dpi, a ne s 2880 i w preliwkata niama raster.

Moiat suwet e picha Mescalito da otide w niakoi dilur na HP. Da ne prawia reklama shtoto sum hodil i horata sa mnogo lubezni (pone s men biaha). Tam she mu pokajat razpechatki ot wseki printer i na razlichni hartii - ako ne gi haresa da ticha pri Epson ili Canon dilur. Da se ubedi s ochite si.

Uspeh.



Тема Re: Printerнови [re: Mescalito]  
Автор Ulysses (пътува си)
Публикувано21.12.01 19:43



Na EXPO widjah razpechatka ot EPSON na fotohatija, wzeh ja zashtoto moj poznat - fotograf iska da si prawi Digital Studio... kogato widja razpechatkata (gledashe ja s uwelichitelno styklo) kaza che towa e izbora mu, ne pomnja modela, no shte go popitam kakwo tochno go e zaintriguwalo

Винаги има изход ...


Тема Re: Printerнови [re: Mescalito]  
АвторPS2x2 (Нерегистриран)
Публикувано21.12.01 22:15



Mi ako ne si si vzel ve4e

EPSON Stilos Photos e mai malko po dobur

triabva kato otida do tam kadeto go ima da pogledna to4niat model



Тема Re: Printerнови [re: Mescalito]  
АвторMi (Нерегистриран)
Публикувано21.12.01 23:48



Вече много мнения си получил, но може ли да си кажа моето мение.
Имам и НР и Epson.
1. На НР е лоша механиката, а капките са големи, и при много малки изображения нищо не се вижда ( в сравнение с Еpson, при който е перфектно).
2. На НР мастилото е по-скъпо.
Ако искаш А4 формат, Epson Stylist Photo 810 е идеален.
3. Оригиналната хартия на Epson е по-скъпа, но качеството е фърст.
При една средно добра снимка от филмов фотоапарат, направена в студио и снимка, извадена от Еpson 810 на гланцова хартия, тази от фотоапарата е с по-голяма зърнистост.
4. Цветните мастила на Ер.. се изразходват горе- долу равномерно, а това, че изкарва редовете на чертички се оправя от програмата на принтера още в началото (не е задължително да се появяват).
5. Ер.. е малко бавен при големи файлове.
Това е. Надявам се да съм помогнал.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.