Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 06.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема koi tarseshe GURU tuk? AZ SAM !!!нови [re: LoveHate]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано20.12.01 10:23



He he.... strahotna ideia tatoo man!

Samo det, iskam da ti kaa, che az samo kat skiam edin buton napreven ot niakoi naprao mi e 100 % iasno ko moje i v web i w pre-print design...... neshtata ne sa tolkova razlichni i dalechni, samo razlikata w MB pri krainia rezultat.
Estestweno ot web se pecheli poveche i chovek ima poveche svoboda za samoiziava. (imam predvid graphichnata chast)

Otnosno kvi pari sam izkaral ot graphichen design (dano tuka nema danachni)
za 8 godini trudov staj w illustraciata, graphichnia (print) i web design, sigurno sa nad 50 000 usd. kato samo poslednata 1 godina sa nad 10 000 usd (chisti)

Blagodaria za vnimanieto....

P.S.

Da ne sam golosloven... poveche info:



The Girls Just Like me !!!

Редактирано от TlN-TlN на 20.12.01 10:25.



Тема Re: koi tarseshe GURU tuk? AZ SAM !!!нови [re: TlN-TlN]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано20.12.01 11:17



Interesno .... ama dobre che Tin postna shtoto mi e mnou interesno kvo se poluchava ot taq tema kogato chovek deto e minal prez print i e na web ... kato si pravi i art kogato ima chalum ...
az sum po sushtiq put preminal ... i neznam koi kolko e maistor i koi zashto shte postva ama tva e malko izlishno da se pita tuka ::
malko po napred sum zapochnal s hudojestveno obrazovanie ... posle print ... web ... media ... art ... i t.n. kvoto doe >> i tova ne oznachava che sum go prail prez prusti ... qsno mi e che koito si se zanimava s print (PRIMERNO) predimno e usvoil do bezobrazie neshtata ... obache chak pa da e mnou napred s materiala ot toz deto e minal ot tam i se zanimava s drugo :: ili puk toz deto e s web i e pleskal prez tva vreme pa sa prai art i da si misli i toi razni raboti ... ili puk toz deto e s 3D animatsia pa e bil 3D modeler ... prosto neshtata evoliurat predimno v profesionalen aspekt no tova ne oznachava v toq sluchai che e stanal po-dobur ...

Empty pxl is my second name.


Тема Vajnoto e........нови [re: Snaker]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано20.12.01 11:35



Pishki da se meriat !

Moita 24.5 cm .... koi kaza 30cm ?

The Girls Just Like me !!!


Тема Re: Vajnoto e........нови [re: TlN-TlN]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано20.12.01 11:37



Az subiram mangite !!! :P

Empty pxl is my second name.


Тема Re: print/webнови [re: LoveHate]  
Автор Ulysses (пътува си)
Публикувано20.12.01 12:27



As sym poweche chitatel tuk, no wse pak:

Dopredi 1 godina samo predprechat w oblastta na kozmetikata i modata i malko plakati (samo 3), a sega sym w lagera na web-designa.
wse oshte prawja malko prepress, no predpochitam s web da se hranja, iziskwa po-malko nachalni kapitalowlozhenija ;-)

Inache sym magistyr po IT w TU, borja se za bakalawyr po grafichen design w NBU i rabotja w sferata na e-business solutions - clean design
Izpolzwam: Photoshop, Illustrator, Premiere, Corel Draw, QuarkXpress, Macromedia Dreamweaver, Macromedia Flash, Macromedia Director, 3DS MAX, MS PowerPoint i razbira se ACD SEE ;-)))

edin den se nadjawam da se zanimawam sys seriozna Multimedia

Винаги има изход ...

Редактирано от Ulysses на 20.12.01 12:39.



Тема Re: koi tarseshe GURU tuk? AZ SAM !!!нови [re: Snaker]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано20.12.01 13:04



Zashto da ne oznachava? Pyrvo, opityt ne biva da se podceniava. Ot druga strana ima i t. nar. neshto "modni tendencii v designa" ;) Ako niakoi se e zanimaval predi 5 godini s web, a ottogava samo s 3D (naprimer) i ne e poglejdal izobshto kym internet... smiatai kakvi sa mu umeniata v web design ;)



Тема Re: print/webнови [re: LoveHate]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано20.12.01 13:56



5 godini (full time) sys sekwi gluposti.....kinti nemaaaaaaaaa....
bah sa w balyka.
BTW wyprosa za kintite e nekorekten.
pochti izcialo print.....1 file>>1 CD.:)
inache i az ot twa jiweia.

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?


Тема Re: print/webнови [re: Mescalito]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано20.12.01 14:00



Hubu de, shte si kaja:)

LoveHate/Tatau

Izcialo orientiran kam print i to v nai komersialnata mu nasoka - reklama i packaging, ot 2 godini specializiran v alkoholni produkti.
Ot 1 godina i 4 meseca - senior designer na Belvedete Bulgaria, predi tova na honorar v Pernot & Ricard. Oshte predi tova Outdoor Ad, neshtoto koeto nai mnogo mrazia - ploteri, benzinostancii, tabeli, brrrrrr.......

S web-a se sblaskah predi vreme, ama neshto ne me ocharova, ei tva:

mi e nai golemia uspeh v toia bransh, neshto deto si go napravih za udovolstvie i v pamet na bivshata mi rabota. Ot togava /02.2000/edinstvenia sblasak s HTML beshe kopgato si remontirah home page i smiatam i za napored tova da sa ni sreshtite.

Te tav e mai, ot 4 godini se izdarjam s nekav vid design i principno minavam za skapo platen, tai che otdavana nadhvarlih granicata na 20,75 BGL

Too Close to Love, Too Close to Hate

Тема Re: print/webнови [re: LoveHate]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано20.12.01 15:27



Мнооого младши дизайнер [1.5 активни години взети на пресекулки]. Май все още се боря с дребните неща по пътя си.
Някога не се разделях с молива и гумата.

Web.
Опити с Flash.
Прохождане с предпечат.

Пари...колкото-толкова.

the Disaster


Тема Re: koi tarseshe GURU tuk? AZ SAM !!!нови [re: Mescalito]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано20.12.01 16:15



Emi ... moje bi ne se dopulnih che ... >> obiknoveno povecheto koito zagurbvat neshto to ne oznachava che totalno spirat ... to ti mai sam go kaza no v drug red na misli ... za samiq sebe si ....

Empty pxl is my second name.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.