Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 28.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: top 5 web graphics softwareнови [re: Snaker]  
Авторbaio (Нерегистриран)
Публикувано22.12.01 18:29



ok shte otgoworia naprawo - ot wsichkite ~150 "dizajna" koito sum prawil za tazi godina sum polzwal predimno FW. PS polzwam za image editing - razbira se che e naj-dobur za towa. Kogato triabwa da naprawia kolaj - PS. Kogato triabwa da naprawia layout - FW. Moga nadulgo da obiasniawam zashto e po-udoben, no towa shte waji samo za men i ne ubejdawam nikogo. Wseki da probwa i da reshi. Pak kazwam che za men FW e naj-udobna za burza rabota.

A che PS moje i se izpolzwa za compresia za web niama spor i ti si se oburkal ako si razbral che se polzwa samo za towa. Nikoj ne go twurdi. S Mescalito sporim FW4 ili PS6. E pusnah batch na 10 images ot imagebank i rezultata pri men e w polza na PS6. Razbira se towa, koeto hareswa na men kato rezultat moje da ne haresa na Mescalito :)))



Тема Re: top 5 web graphics softwareнови [re: baio]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано22.12.01 18:36



k baio ...
i sa ?

Empty pxl is my second name.


Тема Kvo se karate be ...нови [re: Snaker]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано27.12.01 09:55



MS Paint e istinata. Nikakuv PS, nikakuv FW, Painter ili tam razni drugi bokluci. MS PAINT e naj-moshtnoto neshto za kompresia, koeto sum vijdal. Az samo s nego workvam ot veche 2 god. i sum mnogo dovolen. A i interface-to ot Win 95 nasam ne se e promenilo, taka che .... t'va e !!!

Те са вече тук !!! От много отдавна ...


Тема Re: Kvo se karate be ...нови [re: Borg]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано27.12.01 10:45



..а от Win 3.11 насам? Защото аз поне от тогава не съм го виждала...

the Disaster


Тема Re: Kvo se karate be ...нови [re: Jucky]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано27.12.01 14:19



Neznam. Togava si imah drugi griji (kak da napisha function na Pascal primerno, ili kak da stigna sledvashtoto nivoto na DOOM)

Те са вече тук !!! От много отдавна ...


Тема ...нови [re: baio]  
Автор Kalin_M (I'll be back!)
Публикувано02.01.02 22:29



Ami, ne te znam baio lisi huio li si, ama tvoeto mnenie mi haresa mnogo - aman ot pi6man maistor-designeri deto si risuvat kartinki... Po sveta horata uspqvat 6tot rabotqt v ekip... Da ne govorim za psihologiq i filosofiq na designa - na na6te tova ne im trebe, te si imat IDEQ i VIZDANE za ne6tata, te sa DESIGNERI, brat4e...
Samo prostotiq, svin6tina i provincializam ima v taq strana. Ina4e klasaciqta mi e gore-dolu slednata:

1. Real-Draw Pro - barz i udoben za vsi4ki ob6ti ne6ta.
2. FireWorks - PNG e formatat na bade6teto, zasega.
3. Bryce5 - svetat e 3d vse pak.
4...

Moze i bez PS... ama kak da go obqsni6 na nqkoi deto batko mu e kazal, 4e tova e varha i bez nego si gola voda - trudno e...

Y-e-e-e-a-a-a-h...


Тема Re: ...нови [re: Kalin_M]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано02.01.02 23:46



olelelei... pi4 ei taq trenirova4na programa deto mi e v podpisa da zeme6 da q podfa6ta6 za nqkoi drug mesec ta dano stane 4ovek ot teb!

real draw pro... huh deeeba tva daje ne sam go 4uval i ako e po-dobro ot photoshop za photomanipulaciq i risuvane na photorealisti4ni 4udesa ili pyk po-dobro ot painter za improvizirane na natural media 6te si klycna madete publi4no!!! (na nqkoi plo6tad naprimer)

fireworks-a ne e lo6 soft ama samo toi li moje da prai PNG-ta bre? a za byde6teto nqma da govorq ama poznavam edna baba deto hvyrlq bob i ako iska6 6te te zaveda pri neq da ti kaje tova onova

bryce 5 e programka za paysage-i i ima tolkova ob6to s web-a kolkoto az imam ob6to s doeneto na kravata sqka ve4er
a 6to ne ide6 v klub 3D da pita6 pi4ovete tam za velikite sposobnosti na velikiq bryce i kolko rabota im vyr6i toi :)... na men mi e mnogo interesno kak izglejda nqkoi tvoi site koito si pravil na bryce

i nai-nakraq da se saglasq 4e moje bez photoshop... da moje nqma lo6o da hvane6 4etka i boq na edin list da si narisuva6 design-a
navremeto na Leonardo da Vinci znae6 li kolko mu e pukalo 4e nqma photoshop :) i Mikelanjelo e nqmal 3DSMAX ama si e otkyrtil edno par4e mramor i si izdqlal edin david 2.40 m koito do kolkoto sam 4uval o6te e etalon za proporcii na myjkoto tqlo no vse pak tiq dvamata gorespomenati pi4ove ne sa bili web designer-i

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!


Тема Re: ...нови [re: Kalin_M]  
Авторbaio (Нерегистриран)
Публикувано03.01.02 00:41



milo momche,

kak da ti se obiasni che niamam namerenie tochno na teb da obiasniawam dali sum DIZAJNER ili ne - towa drug go reshawa i weche go e reshil. A dali edin chowek raboti w ekip ili ne ne omalowajawa rabotite mu. Moga da ti izbroia 100 weliki lichnosti rabotili sami. Razbira se az ne sum ot tiah ama gledam da se ucha.

Shto se otnasia za "psihologiq i filosofiq na designa" :)) Tuk puk te kontriram s AMAN ot PSIHOLOZI I FILOSOFI. Naistina ima prawila i mojesh da gi spazwash ama mojesh i da wurwish po swoj put kakto sa prawili nemalko izwestni sega hora.

Za "prostotiq, svin6tina i provincializam" sushto niama da goworia. Tuk lichnoto mi mnenie e lichno i ne zastawia nikogo.

Imashe spor za KOMPRESIA momche, ako si chuwal za JPG. Batko mi e kazwal za PS oshte ot wersia 2.0 kogato imashe i ImageStyler na Aldus. Produljawaj za derzaesh s Real-Draw Pro i s Bryce. Tochno te sa programi za DIZAJNERI.

Intrumenta ne e wajen priateliu - wajen e krajniat rezultat. Moje i bez PS, moje i bez computer ...



Тема Re: ...нови [re: baio]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано03.01.02 00:47



PhotoStyler beshe na Aldus, az dosta go polzvah, predi Adobe do gi kupi :)
A tva za rabota v ekip e mnoo iako, predstaviam si kak 3 dushi sediat i bachkat po edin graphic design... "Sloji tam malko sinio.. chakai, dai na mene.. a taka... eee, ama az drugo imah predvid... abe taka e po-iako ti kazvam be!" ;)



Тема Re: ...нови [re: Mescalito]  
Авторbaio (Нерегистриран)
Публикувано03.01.02 01:30



:)) a za Aldus si praw greshkata e moia ot tolkowa Photo i Image mi se zamaia glawata. Lichno az go hareswah poweche ot Photoshop ama ... e ajde stiga gluposti za dnes.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.