Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:50 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема plakat4e :)  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано14.12.01 23:52



posledniq pyt kato postvah plakat4e posle se pita6e v kluba mnogo li e slojno da se napravi ne6to prosto >>> ta sega sam go napravil mnogo prosto :) i bih iskal da 4uq va6ite mneniq nezavisimo kakvi sa



Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!

Тема Re: plakat4e :)нови [re: achko]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано15.12.01 11:03



Еми ко да ти кажа achko - на некролог прилича дее'а...
пък земи сложи един бордер - да не се налага да маркираме картинката да видим къде аджеба са и кращата...
и верно, да - простото си е яко сложно..........
:)

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: plakat4e :)нови [re: Aвaтapчe]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано15.12.01 11:15



ami dea kato sloja edin border na tzvetenca savsem 6te zaprili4a na nekrolog :)
samo tzvetovata gama li te pritesnqva?
abe kakto i da e az 6te narisuvam i edna photoshop-ska kapka i dove4era 6te q postna i neq

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!

Редактирано от achko на 15.12.01 11:17.



Тема Re: plakat4e :)нови [re: achko]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано15.12.01 14:54



Еми прилича ми на некролог, щото не знам за кво иде реч на тва плакатче...
някоя петролнакомпания ли умря, що ли..
ако решиш да направиш плакат за фирма "ФИРМА" дето се занимава с фирмаджийство.... тогава мое да има и некво мнение...
ся зася - само на некролог ми прилича...

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: plakat4e :)нови [re: Aвaтapчe]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано15.12.01 15:10



e da vqrno ne sam kazal zakvo e a mai trqbva6e

ta stava vypros za proekt za higienata v u4ili6tata... malko sponsorstvo na u4ili6tata za kupuvane na sapuni i tn da si miqt u4enicite rycete (u4enicite ne sa samo ot pyrvi do 4etvyrti klas)

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!


Тема Re: plakat4e :)нови [re: achko]  
Автор || | ||| || ()
Публикувано15.12.01 16:22



hareswa mi

no taka ne stawa mnogo iasno za kakwo stawa wypros
ako slozish edin nadpis da se ikriwi po kapkata mi se struwa dobra idea
ili baloncheta
no shtom e za deca koito nemogat da chetat oshte .... bih go naprawil w 3-4 iarki cwiata pone




Тема Re: plakat4e :)нови [re: achko]  
АвторKohlensдure (Нерегистриран)
Публикувано15.12.01 20:09



abe kato go vidjah purvija put mi zaprilicha neshto na cervenija krust li na medecins sans frontiers si....... ama naistina - shto e cherno ?

dosta e dvusmisleno, ako pitash mene...... a sus sapun voopshte nishto obshto ne namiram



Тема Re: plakat4e :)нови [re: Kohlensдure]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано15.12.01 23:08



ami 6to... 6toto gledah edno spisanie za nqkva izlojba na nqkvi posrani moderni hudojnici v koeto ima6e sqkvi oseracii :) naprimer debeli konturi i na truygylnik i kryg4e i ne6to kato gradient po konturite :)

razgledah vsi4ko (okolo 200 stranici) i tova koeto mi haresa nai-mnogo be6e edno bqlo platno s 4erno kvadrat4e po sredata i bqlo nadpis4e (kaligrafsko) po sredata na 4ernoto kvadrat4e >>> e tva mnogo go gledah i neznam 6to ama re6ih 4e mi izglejda mnogo vyzdeistva6to :) i mnogo mi haresva ta re6ih da napravq ne6to takova... te t`va e :)... prosto ne6to podobno mi napravi vpe4atlenie ot cqla mnogo krasiva kniga s razni poseracii az si izbrah to4no taq

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!


Тема е, поне схванах защо е в чернонови [re: achko]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано17.12.01 13:28



.

the Disaster


Тема Re: е, поне схванах защо е в чернонови [re: Jucky]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано17.12.01 22:58



... mai ni6to ne si shvanala ama ade...

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.