Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:29 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема PI4OVEEEE!!!  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано03.12.01 22:03



ta taka... horata v web design & HTML kazaha i otsqkoha!!!



a nie ko praim tuka? kato stari babi si smrynkvame ne6to ot vreme na vreme za site v koito da ima galeriq i faq (tva za faqa az nai-mnogo go mrynkam:))

dnes, poneje nqmah frenski :) i si trugnah 90 minuti po-rano ot u4ili6te re6ih 4e moga da spretna edin design

i si mislq 4e ako vseki ot vas otdeli tolkova vreme kolkoto az otdelih dnes moje da stane ne6to savsem dostoino site-4eto mu sas site-4e!!!

znam 4e mnogo ot vas ne pravqt web i ne razbirat ot HTML no razbira se i te mogat da pomognat MNOGO 6toto site-a ne e design-a i source-a, a informaciqta v nego!!!

nadqvam se da ne sam edinsveniq entusiast tuk!!!


PS toq dolniq bar na strani4kata malko kato izakan stoi ama tva e demo

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя... Барже!!!

Тема Re: PI4OVEEEE!!!нови [re: achko]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано04.12.01 10:39



Znaesh li achko, designa vseki moje da go napravi. I az moga da go napravja (tova mi e rabotata vse pak), obache idva drugiat problem: hosting + scripts & support. Imash li kude da go slojish? Az lichno njamam vuzmojnost da go hostvam, zatova ne sum go predlojil dosega. Ako njakoj moje da go uploadva njakude, az sum nasreshta za HTML-to i graficata (ako ima ASP i tam ponaznajvam neshtichko). Dotogava .. mrunkane i tolkoz.

Те са вече тук !!! От много отдавна ...


Тема Re: PI4OVEEEE!!!нови [re: Borg]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано04.12.01 16:42



hosting: hosting horata davat i free :) naprimer na tripod hostinga hi4 ne e lo6 na f2s sy6to i pozvolqvat server side scripting...

scripts: ta az da sam govoril za scriptove? spored men site-a 6te e 7-8 stranici taka 4e za kakvi scriptove si govorim?

support: mi kakto 6te se pravi taka i 6te se poddyrja

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя... Барже!!!


Тема Re: PI4OVEEEE!!!нови [re: achko]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано04.12.01 17:32



hosting + scripts + support = $. Support na scripts + DB, hosting, kojto gi predlaga tezi neshta. Nali trjabva po njakakuv nachin da se uploadva FAQ-to ot User-ite (ako imat takova razbira se). A f2s hich ne mi gi hvali. Az sum s 256kbps linia, i chakam po 15 min da se zaredi neshto.

Те са вече тук !!! От много отдавна ...


Тема Re: PI4OVEEEE!!!нови [re: Borg]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано04.12.01 21:07



vyprosite se zadavat tuk a AZ upload-vam RY4NO po 4esto zadavanite vaprosi! OK?

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя... Барже!!!


Тема Re: PI4OVEEEE!!!нови [re: achko]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано05.12.01 09:26



Mi OK. Stava. Kakvi razdeli shte ima? Samo FAQ li? Moje da se sloji i galerya, Tutorials ...

Те са вече тук !!! От много отдавна ...


Тема blagodarq Vi za ukazanoto sydeistvieнови [re: achko]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано09.12.01 23:13



!

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!


Тема hehнови [re: achko]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано10.12.01 11:16



achko - ne igraj obiden sq...
fashtash kluba v mnogo kofti moment - tochno predi kolednite praznici - i ako ti sq she izleznesh vuv vakanciq - i veche vi e prez k**a uchuilishteto - nie sq si skuswame zadnicite to4no. I nikoj nema vreme da misli za site ne kluba :)
ako pitash sled nowa godina - sigur she ima poveche otzivi...
:))

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: hehнови [re: Aвaтapчe]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано10.12.01 11:21



da be... i predi i sled novata godina sy6tiq gyz :) ne vqrvam nqkoi sled praznicite da se hvane da napravi ne6to prosto za6toto kakto izglejda nikoi nqma jelanie

ako nqkoi ima6e jelanie 6te6e da ima pove4e postingi po tazi tema a da si prikazvame s Borg

PS i vse pak ako nqkoi slu4aino re6i da napravi ne6to da se obadi da mu pratq design-a dokato ne mu se e slu4ilo ne6to

a otnosno u4ili6teto >> karam po 8 4asa na den i klasnite mi tepyrva po4vat zatova i az nqmam mnogo svobodno vreme

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!

Редактирано от achko на 10.12.01 11:24.



Тема Re: hehнови [re: achko]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано11.12.01 11:41



shteshe da ima poveche hostingi po temata ako horata imaha vreme da minavat po-chesto nasam, az lichno go vidiah...slediah i razvitieto na ideiata pri HTML i web design, no kato ne moga lichno da predloja neshto, predpochitam da ne se obajdam.

a lichno na teb, achko, ti pojelavam uspeh sled kato si se zael [pone zasega] sam sys zadachkata !



the Disaster



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.