Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:48 16.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Opit v 3D  
Автор SlMPLl ((не SIMPLY))
Публикувано08.11.01 22:26



Хайде и аз да покажа нещо неприсъщо за мен. Ще ми е интересно да го погледна през вашите очи. Опитах да поработя по темата с полупрозрачните кристали в 3D-програма, но по малко по-различен начин.
Айде че ме викат на кафе. Това е ---->





Тема Re: Opit v 3Dнови [re: SlMPLl]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано09.11.01 11:50



Cvetovata kompozicia otkrovenno me drazni... nadiavam se,che prichinata e v jpg kompresiata...

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: Opit v 3Dнови [re: LoveHate]  
Автор patton (мамуна)
Публикувано09.11.01 20:50



на мен пък единствено цветовете ми харесаха:)



Тема Re: Opit v 3Dнови [re: patton]  
Автор SlMPLl ((не SIMPLY))
Публикувано09.11.01 22:59



Ха от LoveHate 50% одобрение и от patton 50% ... ми то това са си цели 100% ;-) благодаря ви доста. Ще се постарая другия път да ги направя 200%.
Явно трябва повече старание но сега установих че темата е интересна и ще пробвам този път по-сериозно.



Тема Re: Opit v 3Dнови [re: SlMPLl]  
Авторjivko (Нерегистриран)
Публикувано10.11.01 19:02



Na men mi haresva. Mislq, che e dosta realistichno, kakvoto i da e. Ako az go bqh pravil, shtqh da sym dovolen



Тема Re: Opit v 3Dнови [re: jivko]  
Автор SlMPLl ((не SIMPLY))
Публикувано10.11.01 23:32



Благодаря.
За съжаление този тип работи са в голяма степен случайни попадения. Човек не може да очаква винаги положителен резултат, както и не може да се поставят точни изисквания за крайния резултат. Рефракциите и прозрачностите са много трудно управляеми в 3D и това понякога е доста изнервящо. Затова пък с много малки корекции на материал или осветление нещата се изменят коренно.
А това че седнах да си поиграя с TrueSpace беше предизвикано от един репортаж по БТВ, в който показаха 3D графики на една .... колежка. Нейните ми се сториха много слаби (без да съм специалис), но се показваха в галерия.
Ами това е като пробвам отново може да налучкам вярната посока ...



Тема Re: Opit v 3Dнови [re: SlMPLl]  
Авторmed (Нерегистриран)
Публикувано11.11.01 14:50



LoveHate e prav - poba4kai vurhu tsvetovete!



Тема Галерията е МЕЛОН...нови [re: SlMPLl]  
Автор PllP (SubNet)
Публикувано13.11.01 08:59



...и се намира на "Цар Асен" N45...... И аз не останах очарован от показаното по БТВ и отидох да погледна на живо какво представлява... и.....

Има какво да се види.................



Тема Re: Галерията е ... далеченови [re: PllP]  
Автор SlMPLl ((не SIMPLY))
Публикувано13.11.01 22:27



Възможно е да греша, но някои работи ми се сториха твърде слаби. Аз пак казвам - не съм специалист, а и да бях от няколко секунди репортаж не се вижда кой-знае колко. Направи ми впечатление опит да се вкара жива природа в абстрактна композиция, което може и да е добър подход, но не беше умело изпълнен. А и винаги съм бил против толкова абстрактни композиции да се наименоват с дълбокомислени философски словосъчетания.
Абе хубаво беше да я видя тази изложба, но това е първото ми впечатление (а второ такова няма да има поради разлика от 300 км между галерията и моя компютър). Аз винаги съм правил това с нежелание. От друга страна беше достатъчно да ме амбицира да опитам в тази посока, за което съм благодарен на автора.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.