Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Тема Photoshop quick paintingнови  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано28.10.01 17:03



Edri, grubi shtrihi v tyrsene na pravilnite obemi i cvetove. Chesto tyrseneto na detaili predi da sa iziasneni glavnite formi razvalia kartinata.
Byrz avtoportret

:)
Za reference polzvah edna stara snimka moia snimka, na koiato sym se snimal sam, s glupache, sys svetkavica i v 8am (tykmo predi da si legna), koeto obiasniava mnogo neshta ;) Izobshto ne beshe dobyr izbor, prosto zashtoto svetkavicata e omotala vsichki formi i za adekvatno osvetlenie i cvetove ne moje i da se govori, a az sym pochti zaspal ;)
Kakto i da e, nadiavam se, che niakoi shte go nameri polezno, zashtoto to opredeleno e.
Btw eto i link kym syshtia paint blurnat -
Lichat si dosta nedostatyci, ama ne si davah mnogo zor da gi opraviam, poneje taka ili inache reference-to e otvratitelno. Niakoi neshta sa krivi, drugi potynali ili izpyknali poveche otkolkoto triabva...
I za final edno negyrche, koeto napravih nabyrzo vyv Photoshop (imam da risuvam masa negyrcheta za daskalo i go napravih tova za pochivka :)




Тема Re: Photoshop quick paintingнови [re: Mescalito]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано29.10.01 10:09



Negarcheto mnogo priatnooo...daaaa... napravo mi stana tajno za vsishkite problemi deto iavno gi ima....

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: Photoshop quick paintingнови [re: LoveHate]  
Автор-JBJ- (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 11:25



Maneeeeee....Jim Morrison!:)))Veso braos man i za dvete ne6ta super jestoki sa:)ti otrajenieto si v monitora li si gledal che sa ti tolkova kurviasali ochite,xexe?:)



Тема Re: Photoshop quick paintingнови [re: Mescalito]  
Автор patton (мамуна)
Публикувано31.10.01 22:50



на мен определено ми е полезно това...
отговорих си на един два пет въпроса..
хубаво е, че съм и плюшкин...
и събирам де що почти се постне тъдява...
та имам и снимчицата...
и именно в сравнението м/у тея три неща дойдаха и отговорите
мдам..
ткс:)



Тема Samo da vmetna...нови [re: patton]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано01.11.01 10:05



...zashtoto mai se okaza, che kakto vinagi sym se izrazil syvsem neiasno. Tova go postnah ne samo za horata, koito se kefiat na paint, ami i v syshtata sila za designerite. Zashtoto tova sa niakoi ot nai-chestite greshki, koito pravim - zalutvane iz detaili i gubene na glavnoto... Chesto kogato neshto ne ni haresa prosto butame tochici, liniiki, krygcheta, i stava po-zle i po-zle i nie trupame otgore i bachkame zdravo i vse ne se opravia :)
Hudojnicite kato risuvat iznasiat kartinite si dalech, za da se razmiat detailite i da se vidiat formite, cvetovete i kompoziciata kato cialo. Za tova mislia, che e dobre ot vreme na vreme chovek da pusne edin zdrav Gaussian blur na rabotata si, za da moje s "chisti" ochi da vidi kak e kompoziciata, dali neshto ne teji i t.n...
Btw v edin moment s natrupvane na opita vsichko stava intuitivno veche, no za nachalo e mnogo polezno spored men ;)



Тема Re: Samo da vmetna... [re: Mescalito]  
Автор patton (мамуна)
Публикувано01.11.01 15:16



не се изразяваш неясно бре:)
просто аз се обадих без връзка с темата...
имах предвид, че горе долу се усетих как да "оцветявам":) в фотошопа:))))).. хех.. много съм далеч от блърване за да вида цялото:)
по скоро светлосенките са ми мъката на този етап:)
наскоро си рисувах нещо... с черно моливче на бяло листче:), но ми писна... щото друго си е то плъх да ти е в ръката...
та го сканирах и айде да цапонтя..
и тръгнах съвсем неправилно... и... стана тя една...
kakto i da e..
sega sam s edna ideika po naiasno...



Тема Re: Photoshop quick paintingнови [re: -JBJ-]  
АвторTAPATOP (Нерегистриран)
Публикувано30.12.01 12:44



Точно така си представям нещата в клуба за Фотошоп. Всеки да покаже какво е направил и как да се справи с възникналите проблеми. А колкото до очите... наистина има ли някой представа как да се обработват очите на снимките?
Става дума за едни красиви очи, с уголемени зеници и блясък в тях?



Тема Re: Тараторнови [re: TAPATOP]  
АвторJonata (Нерегистриран)
Публикувано31.12.01 00:37



Ами рисуваш бе братче:) Хващаш Burn tool и избелваш бялото на очите, и червените точки. Ако ти трябват по-големи зеници - сложи замо зениците на отделен layer и ги увеличавай колкото си искаш. Само гледай да не закриеш веждите :)))



Тема Bre kolko interesno.......нови [re: Mescalito]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано03.01.02 17:20



Poneje gledam....se komentirat twoi neshta...... mnogo iskam da kajesh neshto za tova:



Predpolagam ne samo na men shte mi e interesno..... da mi kajesh tochno kak si go risuval... zashtoto mi e niakak mnogo poznato, a pak kato gledam drugite ti "digital" paints, niakak si vigdam OGRAMNA razlika kakto v stila taka i v "umenieto" na risunaka.

The Girls Just Like me !!!

Тема Re: Bre kolko interesno.......нови [re: TlN-TlN]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано03.01.02 17:27



Che za tova si imashe otdelna tema :)


Cialoto e samo s hard paintbrush. Tehnikata e dolu gore standartna, niamam nikakyv prinos kym neia :). Ako triabvashe da go dovyrshvam shtiah da polzvam i malko soft paintbrush za mejdinnite tonove, ama tova ne vlizashe v celta na uprajnenieto.... Starite neshta sa b&w i praveni samo s airbrush, dodge i burn - tehnika za skinove i texturi za 3d shooteri... Btw zashto "digital" e v kavichki? :)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.