Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Blagodarqнови [re: Mescalito]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано02.11.01 12:48



ta iznudih te vse pak :) , 6te gledam v digitalnoto deto sam go po4nal da poopravq tva za konturite

i BTW na tikvata mislq 4e klepa4ite sa si taka :) ne e mnogo hubava ko da sa prai :) takava ima sq...

molivite se opitvam da gi ostrq s golqm grafit ama mai ne se spravqm mnogo dobre s podostrqneto na samiq grafit na konus

ta dove4era 6te probvam da napravq tova i za kvadrat4etata >>> mislq 4e 6te izkaram pone 5 stepeni na sivoto ama moje i da byrkam :)

ta... prodyljavam da 6trihovam ama pyrvo 6te se zamykna kam daskaloto 4e imame festival 40 godini frenska gimnaziq :) trqa da uvaja tam...

Толкова от мен!


Тема i knijkataнови [re: achko]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано02.11.01 19:12



http://www.planetquake.com/shattered/shine/images/ref/loomis.zip

Толкова от мен!


Тема uprajnenietoнови [re: achko]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано02.11.01 21:22



hmm dam kvadrat4eta nali obe6tah :)

pyrvo napravih s moliv ama huh lev4e za skan mnogo :) (kav sam stisnat)

4e vikam da zema da napravq i edno uprajnenie s tableta

za kvadrat4etata sam polzval 4eren paintbrush s natisk 20
a za pravoygylnika 4eren airbrush s natisk 5



PS s moliva napravih petnaisetina stepeni na sivoto >>> kam kolko trqbva da sa?
a tva deto gu gledate digitalnoto... prosto ne moga da gi prebroq >>> kvadrat4etata sa mnogo ama mai nqkoi sa edni i sy6ti :(

Толкова от мен!

Тема Re: ne e digitalno ama...нови [re: achko]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано03.11.01 09:49



А бе докарала си нещо, ама повече с мазане от колкото със щрих. Няма нищо, като начало е добре. После не се води много от модела, а следвай принципите. Има ги описани по книжките (как се изгражда глава, нос, устни, очи, уши и т.н.т.) Има си прости провила, щото всяко от тях, е някъв 3D елемент. Бе не се става лесно велик.

Лека, доходна и безаварийна!


Тема Re: i knijkataнови [re: achko]  
АвторRonson (Нерегистриран)
Публикувано03.11.01 10:36



Blagodarq za linka achko.



Тема sq pykнови [re: MУTPA]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано03.11.01 13:55



na4i ne sam dokaralA mi sam dokaral (tolkoz li ne si li4i 4e sam myjko)

i tva za modela... hmmm mi nali tva e ideqta kato se risuva etuid bre maa mu... ina4e az moga da sedna i da si risuvam sqkvi pi4ove po vyobrajenie

az znam 4e kato risuva6 gipsova glava trqbva dori da si li4i 4e e gips a ne 4ovek

Толкова от мен!

i vse pak dumata etiud idva ot frenski (ETUDIER) koet 6a re4e U4A... 4e ot tam trqbvalo da se risuva tva koeto vijda6.... dammm i da ne si misli6 4e na men mi e priqtno da pravq kydrici kato asperji ? :)

Редактирано от achko на 03.11.01 13:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.