Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема portfolio  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано26.10.01 14:50



kak she komentirate

? wsyshtnost malko typ wypros shtoto sys sigurnost nqkoj she izbuhne s glupawata misyl 'q pa toq na kyw se praj' ama misylta mi e po-skoro compatible li e twa spored was s misleneto na srednostatisticheskiq user / rabotodatel / klient.

goworq ne samo za rabotite mi a za layouta na cqlata rabota i za obshtoto wpechatlenie koeto ostawq.

oshte ne sym napylnil wsichko w samples no tiq dni shte dopopylnq

| i got a problem solver - it's name is revolver
| pro_01

Тема Vupros:нови [re: pro_O1]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано26.10.01 17:30



Tova portfolio na Designer li e, ili na Developer ?!

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Vupros:reнови [re: Borg]  
АвторLMNT (Нерегистриран)
Публикувано26.10.01 20:05



men lichno me plashat malko ornamentite...
malko mi napomnjat restorantsko menu,ne mi se vurzvat s kartinkata,izvinjavaj.
No, i eclecticata si e stil,vsse pak...



Тема Re: portfolioнови [re: pro_O1]  
АвторRonson (Нерегистриран)
Публикувано26.10.01 21:02



Dali ima vyobshte smisyl da pravush brief i full resume? Mnogo golqma chast se povtarq.



Тема Re: Vupros:нови [re: Borg]  
АвторPro_O1 (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 14:23



developer?! koe te nawede na taq misyl? az ne chaktiswam ot scripting, databases i t.n. developerski neshta



Тема Re: portfolioнови [re: Ronson]  
АвторPro_O1 (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 14:26



da powtarq se no na kojto ne mu trqbwa mnogo info shte spre do brief, she widi samples i she se obadi... kojto iska poweche shte mine na full... w smisyl full go slagam za da go gledat agenti kato kandidatstwam za rabota a brief da go gleda nqkoj kojto ne se interesuwa ot prostotii kato obrazowanie i past occupations...



Тема Re: Vupros:reнови [re: LMNT]  
АвторPro_O1 (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 14:30



spontanna idea man - misylta mi beshe da go naprawq za 1 den zashtoto ne mi se zanimawa mnogo s resumeto poradi fakta che taka ili inache rabotq po studioto... edin wid oprosten i wremenen wariant na folioto...



Тема Re: portfolioнови [re: pro_O1]  
Автор evas ()
Публикувано27.10.01 18:01



mmm saita ne stawa za nishto be
imash tolkowa hubawi raboti w portfolioto si ... kak moza da naprawish takawa boza za samata prezantacia

moito mnenie e da go prawish nanowo w sywsem drug stil



Тема Re: portfolioнови [re: evas]  
АвторRonson (Нерегистриран)
Публикувано28.10.01 00:10



Mnogo krajno se izkazvash i bez nikakvi konkretni dovodi. Q pomisli pak



Тема Re: Vupros:нови [re: Pro_O1]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано28.10.01 00:20



E togava zashto si si napravil developersko folio? Tova e folio, na chovek, kojto ne umee da risuva (stava vupros za mouse & PC). POkazal si che mojesh da pishesh (Developer). Napravi go malko po-gotino, grafiki, risunki ... to trjabva da kazva "Vijte me kakvo moga". Tova na men mi kazva che mojesh da pishesh. Puk ti nali si designer .. narisuvaj go malko ... imash hubavi designi. Tvojat trjabva da e The Best.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.