Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:15 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема da pitam....нови  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано20.10.01 16:51



se gledam edni kapki az po edni takiva reklami na sprite, astika i pr.

4e mi e interesno mogat li da se pravqt s nqkva poredica ot filtri da kajem 6toto ne vqrvam da si igraqt da gi risuvat edna po edna >>> vse pak kapki sa :)

Толкова от мен!


Тема Re:....нови [re: achko]  
АвторLMNT (Нерегистриран)
Публикувано21.10.01 03:19



Snimani sa,v dosta od sluchaite. Njama smissal da gi rissuvash,s htom kato mozhesh po-lessno da gi zassnemesh,nali?



Тема Re: da pitam....нови [re: achko]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано21.10.01 16:46



I po tochno - praviat se po slednia nachin:

vzimash pulverizator i go palnish s 2 chasti voda i 1 chast glicerin, posle napravskvash butilkata /na edro ili sitno spored tova kakvo iskash/ i pochvate snimki, napraveni po tozi nachin kapki izdarjat do 3-4 chasa, sashtoto se pravi i s plodove, zelenchuci, ili kvoto tam snimash.

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: da pitam....нови [re: LoveHate]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано21.10.01 17:06



hmmm ne sam o4akaval 4e ima takiva raboti
mai 6te se otkaja ot kapkite :)

Толкова от мен!


Тема Re: da pitam....нови [re: LoveHate]  
Автор Label ()
Публикувано21.10.01 17:10



10X mnoooogo :)))



Тема Re: da pitam.... [re: achko]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано21.10.01 19:00



Aaabe narisuvai si edna biala elipsa 1 pixel kontur i macni vytre 2-3 bliasycheta s airbrush i turi edin drop shadow lek, tymen po kraishtata, po-svetyl kym svetloto na kapkata i si dolu gore gotov :) Nadali gonish chak tolko iaka fotorealistichnost :)



Тема Re: da pitam....нови [re: achko]  
Авторborkin (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 11:42



mozhe da se probvash i s gimp.





Тема Re: da pitam....нови [re: borkin]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано20.12.01 13:56



uhhhh da moje... abe kak moja da go izrovi6 toq posting ot tolkova dylboko?
moje i s ms paint da se probvam daje ama poneje sam golqm entusiast 6te zema da se probvam s nqkoi HTML redaktor (dreamweaver mi e lubimiq)

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!


Тема pitaj... pitajнови [re: achko]  
АвторZEDS (Нерегистриран)
Публикувано22.12.01 20:30



Ne... prosto da ne zabravjame che ima i fotografi v tazi istorija. Pone za koka kola moga da ti kazja shtoto pred men sa se snimali njakoi ot tehnite raboti...
Krajno vreme e da se razbere che istinskite neshta sa vinagi naj-dobrite i kolkoto po-malko filtri - tolkova po-dobre!!!

P.S. Predlagam podpiska pod zaglavieto "Tvurdo protiv glupostite na eye candy / beveli / drop shadow / i sekvi takiva kichove!!! Tova e print a NE web"



Тема Eh...нови [re: ZEDS]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано22.12.01 21:04



Az pyk bih predlojil podpiska sreshtu krainite tvyrdenia i otrichania na razni polezni neshta...
Eto edin byrz i presilen primer, ne e mnogo pipnat, no, nadiavam se, shte dade ideia


Za kolko vreme shte napravish neshto podobno bez drop shadowi i outer/inner glowove, che i beveli? :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.