Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:24 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема gangboy  
Автор ER (human)
Публикувано20.10.01 17:10



ami eto go znachi


shtom zaslujava otdelna tema shte mu ia dam..
bih kazal che e zavurshen veche. ne se seshtam za neshto koeto da moga da napravia po-dobre, vupreki che vijdam che ima neshta koito ne sa ok..
vse pak shte se radvam da chuia kakvo ne vi haresva i razbira se kakvo vi haresva :-) ta komentiraite molia..

n.b. risuvan e s mishka, opitvah nova za men tehnika - direktno s cviat - hard brush

Редактирано от ER на 20.10.01 17:14.



Тема Re: gangboyнови [re: ER]  
Автор patton (мамуна)
Публикувано20.10.01 18:23



да си кажа аз пак за коремчето:)))
много сладурски момент е...
а пък леко скъсаната фанелка е направо 6

не ми харесват краката..
глезените и обувките...
ама пък от друга страна му придават един такъв вид...
леко ошматорен... не знам дал' е ясно какво искам да кажа...

абе сладур е...

ади:))



Тема Re: gangboyнови [re: ER]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано21.10.01 15:53



Хубаво нарисуван, но ми е жал за него - очевидно е някакъв вид джудже - може би ахондроплазия... Не, не се шегувам, поне не - много...
Иначе лицето му е на възрастен - с типичните, т.нар бръчки на 25-годишните . Веждите му стоят дебели и някак женствени... Горкото същество - де го намери!

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: gangboyнови [re: Mama Netty]  
Автор ER (human)
Публикувано21.10.01 16:58



hihihihi ami taka mu biaha zamisleni krakata.. kusi i debeli, a glezeni vsashtnost niama:-) /tip - butilka/ gorkia.)) a dali rusta mu e obusloven ot hormonalen disbalans ne moa da kaja.. moje i da ima nekva diagnoza mladeja, ne znam - ti beshe doktorkata nali?!:-)
i vse pak celta mi ne e bila da postigna 100% realistichnost - to se vijda che e defekten otvsiakade... za liceto - opitah da mu pridam po mladejki vid... i mislia che doniakade uspiah.. i bruchkite sa edinstveno poradi shirokata usmivka i vazpalnite buzi.. ))) ili pone takava beshe ideiata.. a ne da go prichisliavat kam grupata na 25-godishnite.. :-) vejdite kato se zamislia naistina sa too thick :-(
obuvchetata mu triabvashe da sa grubi i nedodialani - kakvoto e i cialostnoto mu izlachvane.. ama de'a znam... dali sam ucelil

10x for the comments girls)) appreciate it!



Тема Re: gangboyнови [re: ER]  
Автор patton (мамуна)
Публикувано21.10.01 17:44



хе хе... обувчетата са готини, грубостта и недодялаността си иа постигнал идеално... ама са обувчета..:))))))
обаче се връзват с концепциата за немирника, който драска графити в ученическия гимн. салон...
яде бой от даскалите по главата...
и са го забили малко като пиронче/бутилка:)))
ама той ще порасте.. и ще им го върне:)))

хех... пак се разлафих:(



Тема Re: gangboyнови [re: patton]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано21.10.01 18:34



На мен пък ми харесва, че има косми - даже вече полови - от пъпа надолу...

Qui scribit, bis legit.


Тема huhнови [re: ER]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано21.10.01 18:47



ER, postignal si takyv napredyk, che chak se oshashavih... Ne znam kakvo si pravil prez vremeto otkak postva za posledno, ama opredeleno ne si sedial bez rabota. Ako se razvivash v takava progresia shte dokarash blestiashti rezultati!
Sega po syshtestvo (kritikite :)
Backgrounda e nai-slabata chast, ne go prenebregvai, moje da e blurnat ili nedovyrshen, no vinagi triabva da mu se otdava vnimanie...
No toi ne e tolkova vajen v sluchaia, az ne moga da otlepia ochi ot malchugana :)
Mnogo dobri cvetove i tehnika. Napravil si podvig s mishka, triabva da si zemesh tablet kogato mojesh, shte ti pomogne da porabotish nad detailite. Malko triabva da vidish anatomiata okolo stoikata, rycete i ramenata izobshto, nezavisimo kolko silna deformacia pravish, triabva da si naiasno s anatomiata, za da stoi NAROCHNO deformirano, a ne neubeditelno... :)
Btw siankata e prosto vyrhovna, samo okolo desnia (negov liav) krak ne sedi dobre, ne e zakachena, fixni ia malko.



Тема Re: huhнови [re: Mescalito]  
Автор ER (human)
Публикувано22.10.01 21:27



wow! i az si go haresvah toia mladej ama ne ochakvah che tolkova dobre se e poluchil v kraina smetka, stana kato na shega..
osobeno sam polaskan ot tova koeto kazvash i sashtevremenno se striaskam... zashtoto s tozi drebosak postaviam letvata si naistina visoko... i shte stane vse po-trudna za preskachane.(( ne che shte spra da opitvam de)) pone e fun :-)
background-a verno e mnogo pretupan.. 5 mins spriamo obshto 4-5chasa si e meko kazano zanemariavane.. edinstveno ne iskah go da ostavia na bial fon. sas sigurnost zaslujava vnimanie no v sluchaia naistina ne me interisuvashe.. siankata shte ia opravia, no samo za sebe si.. gotovia /tozi koito vijdate/ variant go pratih na Flowerpeace kogato go postnah tuk... ne bi bilo chestno na iskam mnenieto vi za neshto, da go dorabotvam i togava da go prashtam... bi bilo plod na kolektiven trud.. anatomiata - znam! ama oshte ne sam se nauchil da gi pravia anatomichno ubeditelni figurite.. vse neshto shte opleskam.. no sledvaiki ukazaniata po knijkite se opitvam, puk niakoi den moje i da dokaram snosna struktura)
izkliuchitelno sam blagodaren za mneniata vi, viarvam che vseki chovek ima nujda ot potupvane po ramoto :-) kakto i ot gradivna kritika ;-) tova si e vid dvigatel za men))



Тема Re: huhнови [re: ER]  
Автор flowerpeace (цветето)
Публикувано22.10.01 22:07



ER,

spored men tvoito gangsterche za sega ima nai goliam shans da vzeme moita malka sladka

i do sega ne sam poluchil po dobro predlojenie ot nikoi v tozi club otnosno . No ako niakoi misli che moje da naprai neshtu po dobro i po ideino neka mi go prati na . More info.....

flowerpeace




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.