Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:45 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема da pitam....  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано20.10.01 16:51



se gledam edni kapki az po edni takiva reklami na sprite, astika i pr.

4e mi e interesno mogat li da se pravqt s nqkva poredica ot filtri da kajem 6toto ne vqrvam da si igraqt da gi risuvat edna po edna >>> vse pak kapki sa :)

Толкова от мен!


Тема Re:....нови [re: achko]  
АвторLMNT (Нерегистриран)
Публикувано21.10.01 03:19



Snimani sa,v dosta od sluchaite. Njama smissal da gi rissuvash,s htom kato mozhesh po-lessno da gi zassnemesh,nali?



Тема Re: da pitam....нови [re: achko]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано21.10.01 16:46



I po tochno - praviat se po slednia nachin:

vzimash pulverizator i go palnish s 2 chasti voda i 1 chast glicerin, posle napravskvash butilkata /na edro ili sitno spored tova kakvo iskash/ i pochvate snimki, napraveni po tozi nachin kapki izdarjat do 3-4 chasa, sashtoto se pravi i s plodove, zelenchuci, ili kvoto tam snimash.

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: da pitam....нови [re: LoveHate]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано21.10.01 17:06



hmmm ne sam o4akaval 4e ima takiva raboti
mai 6te se otkaja ot kapkite :)

Толкова от мен!


Тема Re: da pitam....нови [re: LoveHate]  
Автор Label ()
Публикувано21.10.01 17:10



10X mnoooogo :)))



Тема Re: da pitam....нови [re: achko]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано21.10.01 19:00



Aaabe narisuvai si edna biala elipsa 1 pixel kontur i macni vytre 2-3 bliasycheta s airbrush i turi edin drop shadow lek, tymen po kraishtata, po-svetyl kym svetloto na kapkata i si dolu gore gotov :) Nadali gonish chak tolko iaka fotorealistichnost :)



Тема Re: da pitam....нови [re: achko]  
Авторborkin (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 11:42



mozhe da se probvash i s gimp.





Тема Re: da pitam....нови [re: borkin]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано20.12.01 13:56



uhhhh da moje... abe kak moja da go izrovi6 toq posting ot tolkova dylboko?
moje i s ms paint da se probvam daje ama poneje sam golqm entusiast 6te zema da se probvam s nqkoi HTML redaktor (dreamweaver mi e lubimiq)

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!


Тема pitaj... pitajнови [re: achko]  
АвторZEDS (Нерегистриран)
Публикувано22.12.01 20:30



Ne... prosto da ne zabravjame che ima i fotografi v tazi istorija. Pone za koka kola moga da ti kazja shtoto pred men sa se snimali njakoi ot tehnite raboti...
Krajno vreme e da se razbere che istinskite neshta sa vinagi naj-dobrite i kolkoto po-malko filtri - tolkova po-dobre!!!

P.S. Predlagam podpiska pod zaglavieto "Tvurdo protiv glupostite na eye candy / beveli / drop shadow / i sekvi takiva kichove!!! Tova e print a NE web"



Тема Eh...нови [re: ZEDS]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано22.12.01 21:04



Az pyk bih predlojil podpiska sreshtu krainite tvyrdenia i otrichania na razni polezni neshta...
Eto edin byrz i presilen primer, ne e mnogo pipnat, no, nadiavam se, shte dade ideia


Za kolko vreme shte napravish neshto podobno bez drop shadowi i outer/inner glowove, che i beveli? :)



Тема Re: Eh...нови [re: Mescalito]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано22.12.01 23:07



heh brau bre :) vadite tuka razni temi ot arhiva... :)
az kapkite gi zaebah o6te kogato Lovehate mi obqsni kak se snimat

az si misleh 4e ima nqkakva kombinaciq ot filtri za praveneto na kapki za6toto bqh vijdal dosta ama mai nqma takova ne6to osven na eye candy-to... edin filter koito na ni6to ne mqza...

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.