Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Matrix desktop 1024x768  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано12.10.01 00:06



Argh. Ni edno mnenie ne poluchih za tozi paint, za tva sega vi go probutvam pod druga forma :) Misleh da sloja za ime na temata neshto ot tipa "Gola jena" ama rekoh, che nai-mnogo da dokaram mnogo view-ta i malko reply-i (kato che li po-malko ima nakyde :))
Ta, ot podrychnite materiali sglobih desktop, malko daje se razmyrdah da opraviam svetlinite i miastoto, deto se sreshtat mirror-nite elementi :)
Sigurno shte se zaiadete za zlatnia nadpis, ama imam si opravdanie za nego :P
Oh.. here goes:





Тема Re: Matrix desktop 1024x768нови [re: Mescalito]  
АвторPS2x2 (Нерегистриран)
Публикувано12.10.01 01:46



Ami cool got osven 4e si padam po takuv desin i tn stil kefi si me

2 neshta samo naistina toia Join :-( Hum

i neshto ot gore v purviat moment ne me odari tolkos no posle i ot dolu

kato 4e li e otriazano niama mu kraia :-(( imam v predvit ot gore i ot dolu se edno e triabvalo neshto oshte malko da ima ama go niama

inak got e :-)) mnogo xaresvam taka da si tekut ligi tuk i tam :-)



Тема Re: Matrix desktop 1024x768нови [re: PS2x2]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано12.10.01 02:11



E to e otriazano, nali e desktop wallpaper :)
Kraishtata mu pochvat vse edno izvyn monitora... setni si go za wallpaper (ako si na 1024x768) i vij kak sedi... ili ti imash predvid neshto drugo?
Btw originalyt e dosta po-goliam, taka che spokoino moga da napravia i wallpaper 2000x1500, ako niakoi iska :)



Тема Re: Matrix desktop 1024x768нови [re: Mescalito]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано12.10.01 09:15



Aide i az da si kaja:

Paint-a niama da komentiram, shtot ne mi razbira glavata, ama...

Cialosnoto zvuchene neshto ne mi fitva cvetovo, imam predvid paint borda /v kafiavo-lilavo/ i zlenikavoto... abe ne e nared...tva si e.

Otdelno tova zlatnoto hich ne mu e miastoto tam, ama predpolagam si go znaesh i si go slojil narochno:)))

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: Matrix desktop 1024x768нови [re: Mescalito]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано12.10.01 09:35



Червеобразните ужасии по периферията са си много добре - аз ги харесвам. Това, което ме дразни е големината на надписите /мразя разни думи да ми се набиват от десктопа, пък и къде ще си сложа иконите.../ и златното, бялото в надписа - не пасват!
Но пък иначе сами за себе си надписите не са лоши...

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Matrix desktop 1024x768нови [re: Mescalito]  
Автор patton (мамуна)
Публикувано12.10.01 09:43



mi ne obicham da zvucha kato razvalena plocha...
ama az na teb vsichkite neshta ti gi haresvam:)
ta zatova i ne se obajdam:)... otsega natatak edin lipsvash post v stil "cool" e ot men da znaesh:)

za tozi wallpaper.. mi na men ne mi e v stil matrix...
hich daje:(
po skoro e heroes from neshto si... ot tozi tip igri... ili magic drugo si...



Тема Re: Matrix desktop 1024x768нови [re: LoveHate]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано12.10.01 11:25



Ami to nali uj ideiata e vse edno biomechanoidite sa ramka na niakakyv ekran... a toi e retro-zeleno-cheren :)
za zlatnia nadpis izobshto i prez um ne mi minava da go zashtitavam, ama niama da go maham, az si znam shto ;))



Тема Re: Matrix desktop 1024x768нови [re: Mama Netty]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано12.10.01 11:26



Za goleminata - mda, taka si e, to vsyshnost ne e desktop wallpaper za windows, prosto taka vikat mai na vsichki bezmisleni kartinki s razmer 1024x768... Originalnoto zaniatie, za koeto sednah da pravia tova e za edna karta na Game Club...
Za zlatoto kazah - iasno, e che ne pasva :)



Тема Re: Matrix desktop 1024x768нови [re: patton]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано12.10.01 11:29



Absolutno pravilno :)
Veche ne pomnia kakvo sym kazal tuk i kakvo v irc, za tova sym propusnal - naistina niama nishto obshto s matrix, az go pochnah prosto kato samocelna draskanica, zashtoto ne biah hvashtal tablet ot niakolko meseca... Celta mu e da sluji samo kato proposal na TEHNIKA, da vidi klienta za kvo ide rech :)
Ama mi haresa i go dopravih taka, s topli i blagi cvetove, ne goneshto realizym i strahotia :) Sigurno vijdate, che vypreki che formite sa gadni, te sami po sebe si ne sa naistina gnusni (pone ne tolkova kolkoto biha mogli da bydat ;) ami sa edni meki, obli, topli... komix malko



Тема Формите...нови [re: Mescalito]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано12.10.01 21:40



О да ! Топли и меки, а... като арабски хлебарки върху наденица...


Qui scribit, bis legit.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.