Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: селекшъннннови [re: !Xaxo]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано02.10.01 17:45



web i print sa razlichni neshta... nauchete se da pravite razlika

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: селекшъннннови [re: LoveHate]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано02.10.01 17:50



Xaxo, tova mnogo me radva :)) Obache kolko sa horata, koito mogat da si pozvoljat tazi tehnika? Edva li sa mnogo .... BTW: na kakvi DPI-ta snima tvojata kamera? I kakuv format izkarva kato karen rezultat?

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: селекшъннннови [re: !Xaxo]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано02.10.01 18:05



17x13 cm. w 300 dpi.
ami stawa max za broshurka. i za kibritche.
i za web e super:)


Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?

Редактирано от R1dler на 02.10.01 18:06.



Тема Re: селекшъннннови [re: LoveHate]  
Автор !Xaxo (3D)
Публикувано02.10.01 18:14



Lele, napravo me razbi!!!!!!!!
Znae6 li 4e ni ot web ni ot print otbiram. Az ba4kam za kinoto. I kato 4e li vadene na alpha (kakto vie mu vikate "селекшъннн") samo 4e za sequence (poredica ot frames) go znam dosta dobre, 6tot mi se nalaga neprekysnato da go pravq, sigurno dosta ne6ta moga da ti kaja na taq tema ako te interesuva. Tehnologiqta deto kazah predi ba4ka idealno, no ima i po-dobri varianti, naprimer snimane na sin ili zelen fon, siniq i zeleniq cvqt sa nai-lesni za otdelqne kato prozra4nost, za razlika ot rozovoto(koeto nqkoj spomena po-gore), koeto sy6to moje da se hvane no ne tolkova to4no. Ako zadylbaem o6te malko mojem da stignem do Z-big, koeto e nai-dobriq plug-in za otdelqne na prozra4nost............... da prodyljavam li?



Тема Re: селекшъннннови [re: !Xaxo]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано02.10.01 18:49



Ne blagodaria, vseki da si gleda negovata si rabota...:)

Kinoto si e kino, snimaneto za tifecvane drugo neshto, s drugi ptavila, akoi imash za nego da mi kajesh neshto davai, ot mardashti kartinki ne se interesuvam za sega.

A s tozi aparat deto go citira nai mnogo djobno kalendarche da si napravish, i to ako dava dobra dalbochina na cvetovete v koeto silno se samniavam :)))

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: селекшъннннови [re: LoveHate]  
Автор !Xaxo (3D)
Публикувано02.10.01 19:09



Kakto vijdam ni6to ne si razbral ot tova, koeto ti kazah, no tova go otdavam na nejelanieto ti da razbere6 (ne se syrdi, normalno e). Edno i sy6to e da izvadi6 dobra alpha i dobra selekciq, imam predvid v BUKVALNIQ smisyl, i to bez poligoni (vyv Fusion) ili 4ertane na pathove(Photoshop). Tova za myrda6tite kartinki go propuskam pokrai u6ite si....... :)))))))))))))))))))))))))))))) smqh......... Vsi4ki pyrvo minavat prez "nemyrda6ti" kartinki dokato stignat do myrda6tite.
Derzai




Тема Re: селекшъннннови [re: !Xaxo]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано02.10.01 19:14



OK bate, ti si CHOVEKA, ama iavno ne si chel kvo sam pisal v taia tema...:)

zdrave da e, che vzeh da dosajdam i na sebe si veche...

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: vypros4eнови [re: stain]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано02.10.01 21:01



tiq digitalni fotoaparati ne pravqt li snimkata s mnogo malka rezoluciq?
mai nai-hubavite pravena 2000x2500 (moje i da gre6a za vsi4ko tova ama 6a mi prostite :))

4e tai de mislq 4e s edin skaniran diapozitiv moje da se izkara dosta po-golqma snim4ica (osobeno ako ima6 GOLQQQM skener)

Толкова от мен!


Тема Re: vypros4eнови [re: achko]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано03.10.01 10:37



Pri edni prosti smetki, 4 Megapiksela ti izkarvat A4 na ideal quality sire4 300dpi, puk ako mu razbirash i kato vizia moish da go izcedish zdravo.....
Tuka v RS ima edin maniak deto pritejava takvoz 4udo.... mai Sony beshe..... 4estno kazano dosta dobri snimki vadi.....

I pak pri sushtite prosti smetki, edno diapozitiv4e ade laika format da re4em kato za A4 primerno, opredeleno nyama ti izleze po-tunko ot sushtata snimka samo 4e s digito, nali?! Shoto otpadat diapozitivi, scanove, i pro4ie.... da ne govorim za mahaneto na kosmi i prashinki ot scanirania fail puk :), i izobshto ne spomenavam razlikata v nujnoto vreme :)
Puk povyarvaite mi, vijdal sum efekta zad camerata da zastane fotograf, a ne nie primerno, rezultatite ama nyamat nishto obshto !
No dori i nie da sme otzad, za edno katalojno snimane do A5 na 300, daje i moya ve4e star Olimpus 2.5Mp e perfekten :) Nyama vi obyasnyavam ma kolko tur4ane i igra4ka mi spestyava divaneto :)

Toi kaza !!!


Тема Re: vypros4eнови [re: minimiro]  
Автор Pro (bawler)
Публикувано03.10.01 15:22



2.5 мегапиксела също те устройват за а4...

| ах, недей - късаш ми сърцето!
| Pro



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.