Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:58 30.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: дигитален дизайннови [re: LoveHate]  
Автор color ()
Публикувано01.10.01 12:14



oh izmorih se
maham se ot toia klub shtoto weche wsichki me mraziat



Тема Re: дигитален дизайннови [re: LoveHate]  
Автор color ()
Публикувано01.10.01 12:16



i ne mi gi goworete che ot slaboto PC niama znachenie



Тема Re: дигитален дизайннови [re: color]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано01.10.01 12:29



Naistina ima znachenie PC-to, no ne goljamo. Za PS tvoeto e dobro. I slushaj LoveHate.. govori istini

P.S.
Nikoj ne te mrazi

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: дигитален дизайннови [re: color]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано01.10.01 12:29



AREEEEE.
"SUX" I "RULZ"... nai gi obicham gi tia dwe dumichki!
mama i tate za koleda shte ti podariat computer-cheto, spoko:))))))))

i kwo mi gowori za design chowek deto za mashina pari nemoje da izkara?!?!
500USD sa choweche. razumnia minimum. Iawno s moderen design ne mogat da se izkarat tia kinti a? Za birichka pone dokarwash li?

pochnal sym na 386SX na 33MHz. Pyrwata mi mashina. Niakoi sa pochnali i po otdalech.

ma shto li ti obiasniawam?!? mi az lichno ne sym prawil nishto s cel da se haresa na TEB i TIA kato TEB.
ako niakoia ot moite raboti pyk e wzela ta ti e haresala (Boje opazi!!!) maham ia nemedlenno.
iiii, neshto me smushtawa. mnogo pliampash malko kartinki pokazwash. kat si tolkoz naiasno s modata pa wzemi otkrehni nas neproswetenite izostawashti SUX-liowci. a? ko sha kaish?

samo 2 neshta?!?!
da poznaia li koi sa?
i shto ne gi nazowawash? neshto losho li ima?

ABE! NITO SI MI NA KINTITE, NITO SI MI NA AKYLA. NE ME UCHI KAK DA PRAWIA DESIGN. S TOWA SI IZKARWAM HLIABA OT BAIA WREME NASAM. ILI AKO SE OPITWASH DA GO PRAWISH PONE IZTYKWAI RAZUMNI DOWODI!

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?


Тема Re: дигитален дизайннови [re: color]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано01.10.01 12:36



Spoko be brato... az pone ne te mrazia, niama zashto... vseki si ima pravo na nepravilno mnenie.

A za slabata mashna si prav, ima znachenie, ama e tapo da se opravdavash s tova - zvuchi kato gimnazialno izvinenie.

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема дигитнови [re: color]  
АвторLMNT (Нерегистриран)
Публикувано01.10.01 12:46



Njama znachenije.
Installirash si Photoshop4.0 i Coreldraw6, z.B., i si tvorish. Njamaj grizha!
Nikoj njama da ti se surdi che ne rabotish na posslednite versii.
Vizhdal sum potressavashti neshta praveni tochno na computri kato tvojte.
Stiga s glupavite opravdanija veche!
Eto ti neshto 3D praveno na PC (Pentium 100 40 Mb):
http://www.raph.com/3dartists/artgallery/pierre4.jpg

A sega vizh tija raboti, praveni na P100/P233 :
http://www.raph.com/3dartists/artgallery/ag-ap56.html

Vprochem RAM-pametta struva veche obidno malko!



Тема Re: дигитален дизайннови [re: R1dler]  
Автор color ()
Публикувано01.10.01 12:46



oleeeeee
mnogo dobre znaia choweche kolko struwa edno PC
i mnogo dobre znaia kak se izkarwat parite zashtoto niamam mama i tati da mi podariat za koleda kakwoto i da bilo

i ia me swetni kak moga da izkarwam poweche ot 250$ na mesec ???
kak da si nameria nikoi chichko deto da dawa pari i az da mu prawia dizaini deto mu hareswat

az sym pochnal ot 8-ca w 6-ti klas i sa mi otkradwali 3 PC-ta dokato sega sym s chuzdo

shte kaza che ako imah wreme i PC shtiah da wi sysipia s kartinki

ne te ucha. wiz za kintite sigurno si praw no za akyla neznaia ...



Тема дизайннови [re: color]  
АвторLMNT (Нерегистриран)
Публикувано01.10.01 12:50



I za akula e prav.
Zemi si computer na leasing!
Davash po edno 50-100 levcheta na messets i sled godinka si e tvoe!



Тема variant...нови [re: color]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано01.10.01 13:06



Shti dam edinia pat, tozi po koito az sam minal i koito me e dovel do dosta poveche ot 250$ mesechno...

1. Izbirash si 2 programi koito da ti fitnat nai dobre /pri men sa DRAW i PhotoShop/ i gi razuchavsh do stepen i bez PC pred teb da da redish pytishtata do dadena operacia i t.n.

2. Pochvash da tarsish kakva da e rabota, za priateli, za poznati kakvoto i da e i za kolkoto i pari da e, ama da ima niakakvo realno prilojenie...

3. Otivash na www.elance.com i stavash chlen i pochvash da se borish za vsiaka obiavena porachka, nezavisino dali ti haresva ili ne /pak moje i niakoi $ da izkarash/

4. Ne otkazvash nishto, ako shte i opakovla za oborski tor da e ili site na FK Pantera / s. Kaloianovec ...

5. Sled 3-4 godini imash dovolno goliamo portfolio, s koeto dokazvash, che mojesh da rabotish po zadadeni uslovia i si zaslujavasht doverie pich...

6. Vzimash si portfolioto pod mishnica i pochvash da si tarsish rabota, otnachalo za po malko pari, posle jivot i zdrave i ako stavash za neshto porite se vdigat, polojenieto sashto.

N.B. Nauchavash se da rabotish v ekip, osaznavash, che opredeleno ne si nai velikia i mnogo dobra ideia moje da doide i ot fakturista v schetovodnia otdel. Usvoiavash umenieto da rakovodish ekip i taka, neusetno se okazvash Art Director ili neshto takova... visoka zaplata, pravo da vzimash reshenia i t.n.

Na men poslednia etap teparva mi predsoi, ama znam paravilata na igrata...

Estestveno i malko kasmet triabva, ama toi vinagi triabva... tai, che ne se jalvai, sloji si metalna vrata i siadai da bachkash - COMMERCE - izkustvoto e hubavo neshto, ama frenskoto sitene i vinoto sa s pari sha znaish:)

Too Close to Love, Too Close to Hate

Редактирано от LoveHate на 01.10.01 13:32.



Тема Re: дигитален дизайннови [re: color]  
Автор sedmi (NoBody)
Публикувано01.10.01 13:33



za digit design priznawam samo towa koeto e napisano na asm. kakto iskaite go razbiraite , no ima takiwa krasoti napisani na asembler... bez da e drasnata i edna chertichka na ryka ...

ne e lesno ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.