Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Tozi put seriozno ...нови  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано20.09.01 16:02



... izkajete mnenie.



Поискай си, за да ти бъде дадено !!!

Тема Re: Tozi put seriozno ...нови [re: Borg]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано20.09.01 18:28



sorry,
ne mi stana mnogo qsno kakvo e TO...mislia che trqbva da go poosvetish oshte malko [neshto kato v kinoto, pone da se vijda]

the Disaster


Тема Re: Tozi put seriozno ...нови [re: Jucky]  
Автор AC (ofte...)
Публикувано20.09.01 20:15



ami lipsvat mu prozorcheta za da bude chast ot mejduzvezdni voini ili star trek
tova predstavliava... nai-veche imeto na linka go namekva... sigurno mi e netno izkriviavane no vinagi gledam linka predi da go natisna...

taka ili inache... ne mi haresva...
ne poradi niakakva konkretna prichina sigurno... prosto ne mi

I am not crazy. I just have been in a very bad mood for the last 23 years.


Тема Re: Tozi put seriozno ... [re: AC]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано20.09.01 22:01



...ami az imah vpredvid che iskam pone da go vidia, za da si kaja mnenieto eventualno

the Disaster


Тема Re: Tozi put seriozno ...нови [re: Jucky]  
Автор AC (ofte...)
Публикувано21.09.01 00:37





taka stava li? pri mene dosta stava...
ako i tova ne pomogne nachi hich ne sum razbral kakuv e problema

I am not crazy. I just have been in a very bad mood for the last 23 years.

Тема Re: Tozi put seriozno ...нови [re: Borg]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано21.09.01 12:12



На мен ми харесва формата. Има движение, заложено в самата форма. Като че ли я асоциирам с едно растение, дето изстрелваше плодовете си. Ако добавяш цвят обаче - не слагай червено, защото така ефекта от чувството вложено във формата/ движение, опасност, изненада, враждебност.../ ще се засили прекалено и ще изглежда някак кичозно, ако ме разбираш.

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Tozi put seriozno ...нови [re: Borg]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано21.09.01 12:18



Ami znachi...
Triabva da kajesh dali predstaviash tova kato GOTOVA kartina ili kato work in progress... :)
Shte ia gledam kato gotova az :P
Znaaachi... Mnogo e nerealistichna... chista i sterilna...
Korabyt ne se dviji, zakovan e
Backgrounda niama nikakvo uchastie, ne e dinamichen, ne pokazva nishto, prosto edna volume light?
Sloji galaktiki, violetovo, lilavo, rozovo ;)
Zvezdi, po-iasni i golemi, po-zamazani i sitni...
Sloji niakakyv material na koraba! Ot kakvo e napraven? Daje hartia ne e...
Sloji dinamichno i kontrastno osvetlenie (ne znam v kosmosa ima li otrazena svetlina, ama pone ima mnogo zvezdi uj, pyk dori i da niama, po-dobre shte sedi ;))
Sloji niakakva bump textura po koraba, vse triabva da ima razni jichki, instrumenti, znam li i az... :)
Inache modelyt e simpatichen, dreben boen izstrebitel s TIE Bomber elementi, prosto sega pochvai da trupash detaili... malko motion blur syshto dosta shte pomogne, spored men :)



Тема Re: Tozi put seriozno ...нови [re: Mescalito]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано21.09.01 12:30



Tova e In Progress. Njama fon, njama nishto. Interesuva me formata kak e. Inache cjalata kartinka njama da ima nishto obshto s tova. Sega e napravo grozno.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Tozi put seriozno ...нови [re: Borg]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано21.09.01 12:35



Abe i az taka reshih, no sled kato ti go postna bez nikakvi obiasnenia...
ami znachi
pak ne si se spravil dobre ;PPP
Zashto ni davash takava zatymnena kartinka, deto ne se vijda polovinata korab ;)
dai edin hubav i ne-efekten izometrichen pogled, ako triabva i pogled otstrani, otgore, da predstavish maximalno dobre formata, ta da ia vidim
na mene mi haresva (tova, koeto vijdam) za bazova forma, pochvai da trupash detaili (reshi si koe shte ti e geometria i koe - textura)



Тема Re: Tozi put seriozno ...нови [re: Mescalito]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано21.09.01 12:37



В Космоса си има отразена светлина, но няма други признаци за движение на обекта,като тук на земята..не можеш например да нарисуваш струите въздух около него. Така чу освен да нарисува някакъв вид реактивна /огнена/ опашка на кораба, какво повече би могъл да направи, за да подчертае движението?!
Звездния фон - ако се слага, трябва да е нещо по оригинално, щото вече се е поизтъркал от употреба.
А иначе за материала, от който е изготвен кораба /текстурата, нал тъй / си прав. Като гледам обаче снимки и филмчета за сегашната космическа станция, на тях някак си материала също не личи...

Qui scribit, bis legit.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.