Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 23.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Tozi put seriozno ...нови [re: Mama Netty]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано21.09.01 12:43



V kluba za 3D imashe edin primer (po drug vypros), ne e kosmos, no shte ti razniasni kakvo imam predvid :)


Pogledni kak e slojena kamerata, kyde e liniata na pogleda, centyra na kompoziciata, izkriviavaneto na leshtite na kamerata, osvetlenieto, motion blur-a... ;)



Тема Re: Tozi put seriozno ...нови [re: Mescalito]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано21.09.01 12:54



О, да! Сега разбирам, какво искаш да кажеш...
Но все пак мисля, че поне формата на "боргския" кораб е по-оригинална от тази тук.
Предполагам, че като видя завършената композиция и направя сравнение ще разбера по-добре тези ефекти, дето ги препоръчваш...Благодаря ти!

Qui scribit, bis legit.

Редактирано от Mama Netty на 21.09.01 12:55.



Тема Eto:нови [re: Borg]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано21.09.01 14:41



Veche v po-dobra svetlina.



Поискай си, за да ти бъде дадено !!!

Редактирано от Borg на 21.09.01 14:52.



Тема Re: Eto:нови [re: Borg]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано21.09.01 16:29



Hmm, tova e nai-obshta "skica", nali taka?
Ne e losho kato nachalo, spored men triabva da se opitash da "opravdaesh" razlichnite elementi, t.e. da se opitash da im dadesh "logichno" oniasnenie zashto sa tam i zashto sa takiva. Ot tipa "tova sa stabilizatori, ot tuka minava vyzduhyt i..." ili "Tezi lazerni orydia se zahranvat s energia ot otrazenata svetlina, koiato se sybira ot stranichnite paneli..." etc etc :)
T.e. da ne pravish samocelni "izrastyci" :)
Tialoto malko prilicha na shisharka, ili na star bolid of formula 1. Mojesh da probvash niakakyv loft na niakolko figuri s razlichno zagladeni rybove, ot absoluten kryg/elipsa na mesta do kvadrat sys skoseni rybove, moje da stane interesno, shte ti dade po-bogata forma...
Otdelnite chasti izglejdat niakak zalepeni, prosto zabucheni, ne znam dali v sluchaia shte e v polza, no ima edin plugin za max - ClayStudio, moje da probvash da namerish neshto takova za LW, moje da ti svyrshi rabota.
I slagai oshte detaili, tova izglejda dosta po-elementarno kato mashina ot avtomobil ot 30-te godini dori, a vsyshnost triaa da ni govori mnogo "hi-tech" ;)



Тема Re: Eto:нови [re: Mescalito]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано21.09.01 16:57



OK. Shte work po tezi neshta i posle post. A formata e takava, zashtoto iskah da e aerodinamichna. Da okazva minimum suprotivlenie (chudno obache na kakvo ...). Sha vi dosajdam do kraj, da znaete :)

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!

Редактирано от Borg на 21.09.01 17:00.



Тема Re: Eto:нови [re: Borg]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано22.09.01 13:01



Присъединявам се към мнението, че външните части - най-вече страничните крила изглеждат залепени, там където се свързват, но съм сигурна, че и сам си го забелязал и ще го оправиш . Иначе е добре на този етап

Qui scribit, bis legit.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.