Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Помощ :(((  
АвторSt (Нерегистриран)
Публикувано18.09.01 23:43



Моля, разкриите ми тайната как да накарам COREL 9, когато правя контур на някакъв по сложен обект да го направи по прецизно. Защото там където трябва да е обло той поставя прави линии.
Не мога да открия от къде бих могъл да настроя броя на използваните точки за изписване на контура.



Тема Re: Помощ :(((нови [re: St]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 09:18



Znachi: v Xara kato razteglish vectora (napravish point s Pen Tool i drag-nesh) i to ti pravi zaoblen kontur s vuzmojnost za nastrojka (edni "vodachi"). Ima i napravo takuv Tool za krivi (Shape Editor Tool). Edna kriva liniika. Njama nachin v Corel da go njama. Potursi go, tam e. Samo trjabva da go namerish.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Помощ :(((нови [re: St]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано19.09.01 09:27



a?
tykmo reshih che pak niakoi ima problem s cyrilicata wyw PS. ama to bilo po strashno:)

broia na tochkite???
s mishkata. zwerski zoom i si gi redish.:))))))))))))))

drugia nachin e da razberesh shto e to kriva na Bezie i s kakwo se tia iade.
Shape tool i porazgleday Property bar-a.

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?


Тема Re: Помощ :(((нови [re: R1dler]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано19.09.01 09:28



sywsem malko usilie, sywsem.

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?


Тема Re: Vapros za pomoshta?нови [re: St]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано19.09.01 12:28



Osnovnia vapros e kak pravish kontur ? Obekt li izpolzvash ili promeniash debelinata na kontura ?

Az tai kato kogato se uchih da rabotia s corel, praveh neshta za ploter, a tam se raboti samo s obekti, taka i sviknah. Ta do sega ne sam zabeliazal da mi barka neshtata kolkoto i slojen da e osnovnia obekt.

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: Помощ :(((нови [re: St]  
Авторsedmi (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 13:40



Ta znachi , markirash si dadenia obekt, wzemash shape toola i si markirash tochkite,chiito broj iskash da namilsh. Gore na panela ima edno prozorche s edna nulichka wytre w nego i edna chertichka otstrani. ili pishesh chislo ili mestish chertichkata. I hop tochkite se namaljawat. Lichen sywet ne prawi towa ednowremeno za wsichki tochki , dejstwaj po uchastyci.



Тема Re: Помощ :(((нови [re: St]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано19.09.01 14:09



abe tuka stana neshto stranno ...ostawam s wpechatlenieto che problema ti ne mi e osobenno iasen. pone taka mi se struwa kato cheta otgoworite.
kakwo tochno ne mojesh da naprawish?
podrobno, pls.



iskash da naprawis #1 pyk se poluchawa #2?
ili?

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?

Редактирано от R1dler на 19.09.01 14:24.



Тема Re: Помощ :(((нови [re: R1dler]  
Автор sedmi (непознат )
Публикувано19.09.01 14:21



obyrkah se , iskash da naprawish trace bitmap i da mu ukazesh broja na tochkite li ??



Тема Re: Помощ :(((нови [re: St]  
АвторZEDS (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 21:32



научи се да използваш ILLUSTRATOR!!!



Тема Неточен въпрос може би !!!нови [re: St]  
АвторSt (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 23:26



Извинявайте но явно не съм задал точно въпоса си.
Кривите на Безие са ми познати но не в това е въпроса.
Става въпрос за следното: имам вече изчертан обект или текст и използвам interactiv tool за да направя контур около него, но тъй като се изпозват прекалено малко nоdes (възли) контура не се изчетрава точно. По тази причина се налагт допълнителни корекции.
Мога ли от някъде да му кажа през какво разтояние да се поставят възлите при изчертаване на контура.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.