Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: cvetoveнови [re: Aвaтapчe]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано18.09.01 21:56



Abe priznavam si, che sym absoluten motoren invalid. Daje ne go znam za kakvo sluji masloto, izobshto ne se zamislih, che moje da zamyrsiava okolnata sreda i che shte e dobre da se pokaje, che "nashto maslo pa e ekologichno!" :) Az si znam, che benzinyt zamursiava... :)
Ok, sa kajete za chervenoto ;PPP



Тема Re: cvetoveнови [re: Mescalito]  
Автор SlMPLl ((не SIMPLY))
Публикувано18.09.01 23:22



Червено, зелено и жълто - това са цветовете на светофара - индиректно подсказване, че продукта са ползва от превозни средства :0)))))))))))))

Колкото до знаците - ми онези от тях, дето една капка се вози на инвалидна количка са си готови за преразказ по картинка. Има един от "Семейство Адамс". Има и други ..... некви. Най-идейно е онова със завъртяната запетайка. На тази база може да се получи нещо.

Препоръчвам да се използва текстова марка с някакъв графичен елемент.

Чудя се само това "Мотор ойл" ли е името на маслата. То трябва да е някаква гаражна история.

Погледай повече знаци на аналогични фирми.



Тема Re: mnenie ...moe...нови [re: Aвaтapчe]  
Авторsedmi (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 10:08



za predpechata si praw, s towa se i zanimawam predimno :(((



Тема Re: cvetoveнови [re: SlMPLl]  
АвторAgent Orange (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 15:34



Абе като е за екология въпроса що да не сложат някое тюленче или китче или квото и да е животинче? Риба, например? Масло и екология? Нема такова животно. А зелено и жълто е трепач - също като приста ойл.



Тема Re: cvetoveнови [re: Agent Orange]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано19.09.01 16:57



Ооооо
Масло и екология? Нема такова животно.

Тука си в грешка - петролните фирми отделят толкова пари за екология колкото може би никой друг... И искат това да се казва и усеща дори и в логото...
:)

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: cvetoveнови [re: Aвaтapчe]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано19.09.01 22:07



hmmm no moje bi i nikoi drug ne "CAPA" tolkova kolkoto tqh

4e moje bi se 4ustvat mako vinovni

Толкова от мен!


Тема Re: cvetoveнови [re: achko]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано20.09.01 09:48



Хмм... прав си, ама само в известен смисъл...
Има мнооого по-мръсни производства - примерно рафинирането на бензини, металургията, etc. А в Русе - минимиро ше каже - колко сме слушали за серните обгазявания от Гюргево...
така че... да- мръсно производство е - но...

Lorem ipsum dolor sit amet!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.